Skocz do zawartości
Forum

Jak szkolenie z obsługi klienta wpływa na firmę


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

drugie dziecko w drodze, więc nadszedł czas na rozwój firmy. W końcu przy dzieciach liczy się każdy grosz. Żeby podnieść dochody mojej firmy zdecydowałem się na szkolenia z obsługi klienta.

Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Klienci wracają i nas chwalą. Nigdy bym się nie spodziewał ile zmian przyniesie takie szkolenie! Zdecydowałem się również na optymalizację używanych narzędzi IT, co również przyniosło ogromne efekty.

Tutaj adres firmy: [reklama usunięta]

Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość martynikapol

ja w zeszłym roku byłam na bardzo fajnym szkoleniu Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta [reklama usunięta]. Na początku podeszłam do tego z dość dużą rezerwą bo jako przedstawiciel handlowy pracuje już od kilku lat i uważałam, że dość dobrze znam wszelkie techniki sprzedaży i wiem jak obsługiwać klienta. Szkolenie było w całości finansowe przez firmę i musiałam na nim być. Zastałam bardzo mile zaskoczona ilością przekazywanych informacji i podejściem wykładowcy do tematu. Teraz z perspektywy czasu uważam, że warto uczęszczać na takie wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy bo dzięki temu mamy możliwość dowiedzenia się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza

Każde szkolenie się przydaje pod warunkiem, że będziesz wykorzystywać zdobyta wiedze. Również pracuję w branży gdzie mam kontakt z klientami i także odbyłam szkolenia z obsługi klienta. Akurat skorzystałam z tej oferty: https://szkoleniamaciolek.com/szkolenie-obsluga-klienta/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Szkolenie było prowadzone w sposób ciekawy i fajny. Było to szkolenie złożone z 2 części: teoretycznej i praktycznej dzięki czemu od razy mogliśmy przećwiczyć nowo zdobytą wiedze i umiejętności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...