Skocz do zawartości
Forum

witam wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Kinga ja na twoim miejscu nie przejmoalabym sie az tak mocno mama, wydaje mi sie ze kiedys przezlam cos podobnego co ty teraz i uwierz mi ze kiedy przestalam tak mocno sie przejmowac rodzicami to oni przestali sie wtracac, zastanow sie co ty bys chciala i wprowadz to w zycie, pamietaj ze ty jestes kobieta a kazda kobieta ma sposoby na swojego faceta i jestem pewna ze jesli bys chciala to umialabys przekonac swojego narzeczonego do zmiany zdania, powiem ci jak bylo u mnie; my planowalismy slub na wrzesien 2007, a w wigile 2006 dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i ze w sierpniu urodze nasze dziecko i wyobraz sobie ze 9 czerwca 2007 z wielkim brzuchem wzielam slub koscielny, bylo wielkie wesele, tyle ze zbyt wiele nie tanczylam i ciesze sie ze tak zrobilismy. U mnie bylo o tyle latwiej ze moj wtedy narzeczony nie mial nic przeciwko zmianie daty. Porozmawaj z narzeczonym, przemyslcie to razem, napewno znajdziecie dobre rozwiazanie wielu problemow, a zdanie mamy bierz pod uwage ale nie powinno ono byc priorytetem bo to jest twoje zycie a nie twojej mamy.

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

dzieki mkarasowska i dzieki renatko, tylko o to chodzi ze ja chcialabym przed urodzeniem dziecka wziac slub poniewaz malutkie dziecko bedzie mialo dopiero niespelna 2 miesiace i to bedzie straszna udreka dla mnie a narzeczony twierdzi ze nie, i nie chce przekladac slubu, poniewaz jeskli przelozymy to tylko bedzie malutkie przyjecie a w pazdzierniku mialo byc wielkie wesele, ale jak wielkie to dzidzia bedzie mala i dla mnie to nie bedzie najszczesliwszy dzien poniewaz bede ciagle musialabyc z dzieckiem. co o tym myslicie???????//

Odnośnik do komentarza

Ten dzień na pewno będzie dla Ciebie tym jednym z najważniejszych. Takich chwil się nie zapomina. Nawet kiedy Wasz ślub odbędzie się po Twoim porodzie, to i tak będziecie mieć piękne wspomnienia, a dziecko sprawi, że poczujecie się w tym dniu jak prawdziwa rodzina, to jeszcze piękniejsze. Poruszająca będzie ta chwila. Myślę, że jeszcze bardziej niż normalnie. Ale to Wasza decyzja. Ja uważam, że czy tak, czy tak będzie pięknie i cudownie, a Ty droga Kingo nie przejmuj się. Spójrz na to z innej strony. Przecież nie wesele jest najważniejsze, lecz to, że bedziecie w końcu formalnie razem. Od Was zależy czy chcecie z tym zwlekać, czy pospieszyć się. Pozdrawiam :)

AHA !!!! I UŚMIECHNIJ SIĘ KOBIETO !!! :D:D:D
BĘDZIESZ MAMĄ. GRATULUJE WAM OBOJGU !!!

:(

Odnośnik do komentarza

KINOLEK dziewczyny mają rację. Skoro przyszły mąż chce huczne weselisko, to niech je ma. Nawet jesli będzie ciężko chociaż by z karmieniem. Poproś kogos, żeby z dzieciulkiem był, a Ty będziesz przybiegać, żeby dać mu jeść .
Nie zamartwiaj się, bo tylko szkodzisz dziecku. Najważniejsze teraz w Twoim zyciu jest to, żeby urodziło się zdrowe i to byście byli rodziną.

Gratuluję ciąży i życzę dużo cierpliwości na te 9 miesięcy i duuużo zdrówka!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...