Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
alamalinowska

Dieta z dowozem do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz diety z dowozem do domu? Nie masz czasu na robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, odmierzanie porcji i liczenie kalorii? Wszystko to zrobi firma, wystarczy złożyć zamówienie i podać adres dostawy, a wszystko zostanie dostarczone na czas w pudełkach. Wejdź na stronę Tekst linka, a przekonasz się, że dieta pudełkowa jest sposobem na wymarzoną sylwetkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Melodyja

Dieta z dowozem do domu jest niesamowicie wygodna. Wiesz, że dostaniesz posiłki na cały dzień i nie musisz się martwic o gotowanie. Ja teraz jestem na diecie z cateringiem dietetycznym warszawski dzień. Jem wszystko i cały czas chudnę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poziomeczka

Melodyja no nie mow ze chudniesz na samej diecie bo to nie jest mozliwe... Ja tez korzystam czasami z uslug cateringu bo bardzo przypadl mi do gustu macro bios bar http://macrobiosbar.pl/ ale poza zdrowym jedzeniem staram sie tez uprawiac jakas aktywnosc fizyczna bo aby schudnac trzeba i dobrze jesc i odpowiednio cwiczyc. Jedno bez drugiego nie istnieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

korzystałam z diety pudełkowej i mogę potwierdzić, że to bardzo skuteczna metoda na odchudzanie.
w 3 miesiące schudłam na niej 18 kilogramów, to bardzo dużo, ale startowałam z bardzo dużej wagi.

Myślę, że warto, ale trzeba się liczyć z dużym kosztem tej diety. Niestety ale przy dobrej firmie od cateringu dietetycznego miesięczny koszt to około 1500 zł za posiłki na 7 dni w tygodniu

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja taką dietę polecam również w przypadku cukrzycy ciążowej. Jest to spory wydatek w porównaniu z samodzielnym gotowaniem, ale ogromna oszczędność czasu i pełna kontrola nad ilością posiłków, cukrów i kalorii. Niestety nikt nie oferuje diety w 100% cukrzycowo-ciążowej, ale są dostępne pudełka typu Diabetic eliminujące słodkie posiłki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dietą owocowo- warzywną Ewy Dąbrowskiej. Czytałam sporo opinii pozytywnych na temat tej diety. Znalazłam też sporo ciekawych informacji na stronie żyj zdrowiej i zainteresowała mnie ta dieta bo po pierwsze oczyszcza organizm z toksyn i jednocześnie można schudnąć. Widziałam też ciekawe przepisy na stronie. Czy ktoś może stosował tą dietę ? Jestem ciekawa waszych opinii czy są efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marquee

Ogolnie to jeden z lepszych cateringow na terenie wroclawia - jedzenie Marzenie. spoko sprawa, na prawde , nie musisz nigdzie wychodzic, ale ja generalnie zamawiam do pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość artefakt2

My czasem zamawiamy Catering Arts, gdy mamy jakas wieksza impreze rodzinna, zawsze chetnie robia zdrowe rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...