Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola44

Krioterapia

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach rehabilitacji miałam zlecone 10 zabiegów krio. Po kilku zrezygnowałam, bo po takiej dawce zimna "pulsowała" mi potem nerka. Ale słyszałam, że dużo osób sobie chwali krioterapię.
Sama nie powinnaś się decydować na zabieg, tylko najpierw należy to skonsultować np. z lekarzem rehabilitacji.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam zabiegi z krioterapii na ścięgno Achillesa plus zaraz po tym masaże i rehabilitacja. Powiem, że nie pomogło nic (okazało się po 10 latach że wystąpiła w nodze martwica kości ((wysokie podbicie jak to mówią u mnie w regionie)), ścięgno było zbyt krótkie plus jeden nerw w łydce za dużo). Krioterapia nie pomogła, w sumie jak wiele innych praktyk. Próbuj, nic ci to nie zaszkodzi. Ale uczucie według mnie nie przyjemne.. Nie czułam wcale nogi po tym (aż się bałam że stanę na podłodze i mi się noga złamie - tak, wiem jak to głupio brzmi :D).
Nie mam pojęcia jak zadziała to u Ciebie na stawy.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

Ja bardzo chce sie wybrac na taki zabieg jak cryo-t-shock Chciałabym jakoś cześciowo po prostu pozbyc sie tego cellulitu. A czasu na ćwiczenia nie mam za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...