Skocz do zawartości
Forum

Niekończące się infekcje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę mi poradzić co zrobić z ciągłymi infekcjami u czterolatki. Córka już drugi rok chodzj do przedszkola, wiele osób mówi, że to normalne i że się wychoruje... dla mnie normalne to nie jest.
Sprawa wygląda tak- katar i kaszel prawie wcale jej nie mija, od września mało co była w przedszkolu, jeden lekarz twierdzi, że osluchowo ok inni jakby słyszy czasem coś w oskrzelach. Jeden daje neosine inny receptę na antybiotyk. Zależy kto akurat przyjmuje w naszej przychodni. Tak naprawdę nic nie jest w stanie wyleczyć jej do końca. Jedyne w czym lekarze się zgadzają to w wypisywaniu zyrtecu, który bierze już non stop, a jak nalegam na konsultacje alergologiczna to twierdzą że dziecko jest za małe. Proszę mi poradzić jakie badania.zrobic juz nawet prywatnie, bo inaczej chyba nie da rady, a dla mnie najwazniejsze.jest moje dziecko. Martwię sie bardzo.

Odnośnik do komentarza

czy w rodzinie występuje jakakolwiek postać alergii ?? To ważne jeśli tak często dziecko dziedziczy te chorobę. astma atopowe zapalenie skóry alergiczne nieżyt nosa?
czy dziecko chorował na skaze białkową tzn alergię na mleko?
badania na alergię jak najbardziej można wykonać jako alergolog proponuję ile swoiste panel pediatryczny wziewno--pokarmowy w laboratorium i ige całkowite.
Chętnie obejrzę wyniki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Co do alergii w rodzinie to teściowa jest alergiczką i ma nieżyt nosa, z tego co wiem to bierze od czasu do czasu leki przeciewalergiczne i wziewy.

Dziękuję za ukierunkowanie jakie badania należy zrobić, wykonamy je jak najszybciej. Proszę mi powiedzieć czy musimy się do nich jakoś szczególnie przygotować? Dziecko musi być na czczo? Czy długo czeka się na wyniki? Czy, jeśli wyjdzie alergia, to można będzie kiedykolwiek wyleczyć ja całkowicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...