Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię czytać posty dziewczyn które mają już maluszki:) pocieszające są na tej naszej końcówce. Oj MartusiaM to się namęczycie z tymi tetrami. Ja to bym nawet nie umiała zakładać takiej pieluszki ;p mąż ma urlop?
Xyza, nic tylko cieszyć się z dobrego apetytu:) Zazdroszczę spacerów. Ja póki co sporo spaceruje ale z małym w brzuszku ;)
Mae, zazdroszczę deszczu. Też mi się marzy takie chłodniejsze powietrze po deszczu, ach :)
U mnie żadnych objawów zbliżającego się porodu. Wszyscy pytają to Ty jeszcze? :D
Tylko dzidzia ciśnie mnie w pachwiny i bóle krzyża i miednicy ale tak już mam od dwóch tygodni ;D

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika1245

Mi lekarka pokazała wygodną pozycję do karmienia.Brałam nogę na nogę ale nie tak do końca tylko aby ta wyżej była poziomo.Na kolanie tej nogi wyżej trzymałam głowę dziecka,było wyżej więc nie musiałam się schylać,i naprawdę o wiele wygodniej.Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi.Mniej więcej o takie coś :)
http://mowaciala.net/wp-content/uploads/2010/09/amerykanska-czworka.jpg

Zaraz posprzątam,zrobię zakupy i pojadę po córkę do szwagierki. Ja zwykle nie wiem co na obiad zrobić,już mnie to wkurza :)
Dzisiaj trochę chłodniej w końcu,nawet ciut popadało....
Chciałam używać chusteczek hipp a że teściu jeździ do Niemiec to sprawdziłam cenę w Niemieckim rossmanie,za 4opakowania 3,55euro czuli 15,11zł a u nas 13,99zł za dwa opakowania.... Poproszę to mi kupi większy zapas.

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za rady. Bina karmie na lezaco tak pol na pol z siedzeniem. Przede wszystkim w nocy i troche w dzien jak w domu jestesmy. O niebo wygodniej dla kazdej z nas.
Niestety nogi musze miec uniesione na pufie jak karmie na siedzaco i o zalozeniu nogi na noge moge zapomniec. Nie chce ryzykować. Biore jeszcze zastrzyki z heparyna.

Odnośnik do komentarza

Ewa,gratulacje:) dużo zdrówka :)

Ja czekam na burzę,miałam zamiar coś ogarnąć w domu i zrobić leczo na obiad,ale zobaczymy. Dopiero zjadłam śniadanie,bo byłam na ktg. A noc była straszna,mały budził się 2 razy (na szczeście tylko pogadal przez sen i zasypiał),a ja obudziłam się przed 2 w nocy i do 4.30 nie spałam... więc możliwe,że zaraz zasnę...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Ja dopiero odzyskuję siły i nadrabiam co się tu działo.
Gratulacje dla dziewczyn , które się rozpakowały w międzyczasie..
A z resztę trzymam kciuki i będę Was tu dopingować ;)
Powiem szczerze ,że ciężko mi się dochodzi do siebie, całe szczęście mam wsparcie niemęża .Naprawdę się chłopak stara bo tak to bym pewnie znowu załapała jakiegoś dołka.

Odnośnik do komentarza

Moj mąż dzisiaj pierwszy dzień w pracy takze dla nas test calych dni w dwójkę. Bo wczesniej to tak na kilka godzin sie rozdzielalismy. Mieszkamy sami daleko od rodziny. Gorzej jednak będzie jak nie będzie wracal na noc do domu.
Poki co udalo mi się bardzo duzo ogarnąć w domu i wokol no i oczywiscie Małą mimo ze dosyc marudna byla pierwsza czesc dnia.

Odnośnik do komentarza

Ewa
No to super, że już po wszystkim i cc poszło gładko. Teraz nic tylko cieszyć się maleństwem po drugiej stronie brzucha.

Anecia80
I jak tam sobie radzicie?

Martusia
No nieźle, nie dziwię się że pralka tak ciężko pracuje przy takich ilościach pieluch.

xyza
Myślę, że wszystko spokojnie ogarniesz, chociaż trudniej jak zostaniesz sama w domu. Mnie czeka dokładnie do samo. Mąż dostanie wolne tylko na mój poród 1-2 dni, a potem będzie pracował, a ja sama z noworodkiem i 3 latkiem zostanę.

Ile macie paczek pieluch naszykowane? Bo ja mam jedną paczkę Pampers i tyle. Zastanawiam się czy nie dokupić ew. innych firm po jednej paczce...

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Mąż pracuje od 6 do 14 i o 14.30 jest w domu,jeśli po porodzie będę się dobrze czuć to weźmie może z dwa dni wolnego bo i tak szybko jest w domu to wytrzymamy bez niego do 14.30. A urlop weźmie sobie później,i tak nigdzie nie pojedziemy z noworodkiem teraz.
Dzisiaj mnie okropnie męczy zgaga i twardnieje mi brzuch co jakiś czas.
Też mam jedną paczkę pampersow jedynek do szpitala,najwyżej ktoś dowiezie. Zastanawiam się czy nie kupić drugiej paczki pampersow w biedrze za 50zł 144szt. dwojeczek

Odnośnik do komentarza

Ewa gratulacje!
My od początku we dwójkę, mąż jak zawsze zapracowany :). Ale ja akurat lubię sobie sama radzić, więc luz :).
My już zuzylismy cztery paczki jedynek, teraz już piąta poszła w ruch.
Jesli chodzi o prezent dla starszaka, to moim zdaniem fajna sprawa. Synek dostał nowy większy rowerek biegowy i autko.

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqhgqsnqy5ljln.png

Odnośnik do komentarza

Aleksandra gratuluję :)) zdrowka dla Was. Witam w klubie 4kg+
My jedziemy na pampersach premium. Mam dada dostalam chyba dwie paczki i jeszcze jakies ale jakos nie jestem za tym aby testowac na pupci mojej corki. Niechaj ma piekna pupke jak najdluzej. W czwartek mamy wizyte u pediatry i poloznej wiec lepiej zeby sie do niczego nie bylo doczepic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...