Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe,mam tak samo ze sprzątaniem;) są dni,kiedy jest coś innego do roboty i np pół dnia piorę i prasuję,a brud się zbiera...i potem jest akcja sprzątanie świata:/ nie ma co się dziwić też,bo (pewnie też tak macie) są dni,kiedy nie mamy siły na jechanie na miotle,a dziecko jest ważniejsze jednak niż nasze poczucie estetyki;)

Zbieram się na uczelnię,dzisiaj 3 egzaminy i zajęcia od rana do późnego wieczora...ale już niedługo;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

Pięknego dnia matki-brzuchatki ;)

Angelika ja tylko czasem zaglądam na bakusiowo bo zabawne teksty. Przy synku też zerkałam na hafiję i srokeo oraz zdrowysendziecka- ten był genialny, lecz już nie istnieje. Zamiennikiem jaki teraz funkcjonuje jest np. jest Pani kołysanka, ale widzę że poziom tłumaczenia i wiedzy jest niższy - bo porady są odpłatnie. Bardzo dużo dowiedziałam się o mechaniźmie spania maluszka i uratowało nas - bo mieliśmy problem częstych pobódek.
A teraz mi szkoda czasu na obserwację blogów ;) sama prowadzę artystyczno-rodzicielskiego bloga, ale nie jestem pewna czy by Ci odpowiadały treści tam publikowane. A teraz w sumie zrobiłam sobie lekki urlop od tworzenia i pisania;)

Może uda mi się dziś rozpakować z moją małą lokatorką. Wczoraj na wizycie było już 2 cm i pani doktor trochę pomasowała szyjkę (bardzo delikatnie, ale jednak) i całą noc mam skurcze. Niestety bolesne a jakieś mało efektywne :/. Mąż panikuje i chce już na porodówkę, ale jakoś nie czuje się rodzącą i mam wrażenie że w ciągu dnia skurcze ustaną. Ale chętnie bym urodziła, nie powiem bo bardzo na to liczę by mieć z głowy tą atrakcję ;)

Miłego dnia wszystkim :)

http://www.suwaczki.com/tickers/82dohdge3yuh452h.png

https://www.suwaczki.com/tickers/wff2hdge5xtp9iun.png

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika1245

Bina ja bardzo lubię blogi,może też kiedyś założę swój. Mataja bardzo zabawnie pisze jeśli lubisz takie teksty nie a przy tym bardzo mądrze :)
Ale miałam nocke.... Jesteśmy u mojej mamy i brat wyjeżdżał o 2 w nocy do taty do Belgii,to obudziło mnie to,później dostałam zgagi,później córka do mnie przyszła,ja poszłam na jej łóżko aby się nie pchać,chciała pić a teraz siostra przyjechała bo o 7 ma.autobus do szkoły a od niej z miejscowości nie jedzie. A ja nie mogę spać jak ktoś mi gada gdzieś

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika1245

W tym miesiącu tak poplynelismy z kasa ze szok. Mąż zastanawiał się wczoraj czy wszystko zapłaciliśmy bo dziwnie dużo nam zostało przy tej kwocie co wydaliśmy :D Dwa ubezpieczenia (auta i mieszkania), przegląd auta,jakieś drobne naprawy,ja kupiłam resztę wyprawki plus jakieś moje zachcianki (szumis,torba skip hop,drugi otulacz itp),jeszcze prąd w tym miesiącu... Masakra :)

Odnośnik do komentarza

Zdążyłam na festyn, czerwcowe-maluszki synek zadowolony :). Angelika powiem Ci jakie ciasta byly u nas na festynie, czerwcowe-maluszki może coś Cię zainspiruje :) 3 :sernik, ucierane z truskawkami, jablecznik z beza, karpatka i tarta z jabłkami.
Bina jak dla mnie Nina. Najbardziej popularna z tych trzech, chociaż znam też jedną Aline i jedna Bianke. Trzymam kciuki za rozpakowaniu! A za Ciebie Ola przy egzaminach! Dziewczyny nie szalejcie tak z tymi porządku i, że odpoczywajcie póki czas :)
A tu mój mega duży brzuch.

monthly_2018_05/czerwcowe-maluszki-2018_67542.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqhgqsnqy5ljln.png

Odnośnik do komentarza

Kelis, maciupki ten Twój brzusio:)
Ja dzisiaj mam dzień odpoczynku, zostałam z mamą w domu rodziców, małż pojechał z moim tatą sprawdzić samochód, który chciałby kupić. Dla mnie trasa nie do pokonania, a że jestem ubezwłasnowolniona to zostałam z mamą. Teraz to już nic nie wiadomo, zostało 9 dni do terminu;)

Co do sprzątania- też mam napady:D jak nie przekażę 3/4 dnia to znowu jadę na szacie i próbuje zrobić wszystko na raz. A potem kręgosłup w strzępach:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Przepraszam nie doczytalam was ale nadrobie później...
W czwartek przyszla na swiat nasza Kruszynka 59cm długa i 4150g 1.5tyg przed terminem. Mała jest zdrowa silna a mama dochodzi do siebie. Z kazdym dniem bedzie coraz lepiej. Moze jutro wyjdziemy do domku.
3mam kciuki za wasze Szczęścia :**

Ps nikt nie wierzy skąd takie duze dziecko u mnie. Szok. Moj prowadzący dwa razy pytal czy nie pomylilam sie z waga.

Odnośnik do komentarza
Gość Anecia80

Xyza gratulacje :D
Pierwszy bobasek z czerwcówekna świecie :)

Pikaboo nie martw się za dużo bo to niewskazane. mojej koleżanki historia też niestety się źle skończyła..
..ale my musimy sie nastawić optymistycznie dla dobra naszych maleństw

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika1245

Xyza,ta Kruszynka twoja Kochana to nie taka mała :) Super,że wszystko w porządku :) Jednak zazdroszczę ze juz masz za sobą i maluszka jest już z Wami :)
Picaboo moja znajoma 3razy poronila... Teraz w 12tc. Przykre są takie historie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...