Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola44

Zaproszenia ślubne, gdzie zamówić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miśka111

Najlepiej zrobić samemu w jakimś darmowym programie ;) Bedziesz miała dokładnie takie zaproszenia jakich oczekujesz. Ja przekopałam cały internet w poszukiwaniu tych wymarzonych i niestety z mizernym skutkiem. Ale w końcu poświęciłam trochę czasu i sama je zaprojektowałam. Wydrukowałam w drukarni internetowej [reklama usunięta]. Ostateczni wyszło dużo, dużo taniej, bo zapłaciłam tylko za wydruk. A jakoś była bardzo dobra;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłąm sama, ale zajeło mi to dużo czasu. Wyszło łądnie ale prawdę mówiąc nie chciało by mi sie teraz znów w to bawić. Moja siostra wychodzi za mąż w tym miesiącu i swoje kupiła na Artyferii, https://artyferia.pl/katalog/na-okazje-zaproszenia bardzo fajnie wyszło bo tez mozna personalizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamawiałam w Kserkopie i wszystko wyszło ok. Fajnie zamawiac w drukarni, bo przy okazji można załatwić też inne rzeczy – winietki, torebki na prezenty, menu na stół i może nawet jakies ozdoby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olapolak95

Sandrovska
Nie wiem, jakie zaproszenia najbardziej przypadną Ci do gusty, ale uważam, ze największy wybór ma Carpentry Shop. Ja zamawiałam dokładnie tę wersję zaproszeń https://carpentry-shop.pl/zaproszenia-slubne/62-drewniane-zaproszenia-slubne.html i byłam bardzo zadowolona z czasu ich wykonania i oczywiście z dbałości o szczegóły. ;)

faktycznie super zaproszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miodzik

~Jolka89
Polecam Amelia Wedding- eleganckie i śliczne zaproszenia :) Polecam też piękne pudełeczka na ciasta i prezenty dla gości.

ej rzeczywiscie sliczne maja wzory. chcialam robic wlasnorecznie zaproszenia,ale chyba jednak zdecyduje sie na profesjonalna firme. dzieki za inspiracje :**

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ferine

Wiadomo, że takie artykuły zazwyczaj trzeba zamówić odpowiednio wcześniej, aby zdążyć ze wszystkim przed ślubem. Przydadzą się też albumy na zdjęcia ślubne oraz odpowiednie dekoracje, pod warunkiem oczywiście, że wykonujemy je samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoje zaproszenia ślubne kupowałam w Empiku, bo robiliśmy skromne przyjęcie na 20 osób, łącznie z nami, więc nie opłacało się robić zaproszeń na zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia_Michalczewska

Moja znajoma sama zaprojektowała i normalnie w drukarni jej zrobili [reklama usunięta], produkty ale ręki nie dam sobie uciąć. Wyszło dużo taniej niż gdyby zamawiała nawet w znanym serwisie aukcyjnym. A zaproszenia wyszły na prawdę przepiękne! Nikt nawet by się nie domyślił, że są ze zwykłej drukarni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martynka21

Jeżeli masz już swój projekt, to można je wydrukować [reklama usunięta], ale możesz poszukać też gotowych zaproszeń z internetu. Jest teraz bardzo dużo fajnych i oryginalnych projektów, tak więc na pewno coś wybierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Belongiii

Sama jak brałam ślub przeglądałam zaproszenia na allegro i nudziło mnie to ,ze wiekszość wzorów jest takich samych. Albo kwiaty albo wstążeczka. Niewiele było tak naprawdę eleganckich oraz klasycznych wzorów.

W koncu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zaprojektować zaproszenia samodzielnie. Były takie jakie chciałam, zamawiałam w tej drukarni [reklama usunięta].

No i dodatkowo cenowo było o wiele korzystniej niż jakbym miała płacić kilka czy kilkanaście złotych za zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...