Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2006 - chodźcie wszystkie, serdecznie zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiste to jest i Jasne,kazdy ma swoje zdanie na kazdy temat,wiec nie widze potrzeby wojny,sa wazniesze sprawy niz kłótnie i tak po swojemu chowamy dzieci nasze.
Łucjo na drugi raz spytaj sie na gg do czego nawiazany jest opis,pozory myla:Śmiech:
i byłoby własciwsze abys na gg napisała,a nie na forum wyjasniała Moj opis z gg.

Moni-Dasz mi chwilke?musze wygrzebac fotki

Dobranoc Łucjo

Odnośnik do komentarza

Agusiax
Oczywiste to jest i Jasne,kazdy ma swoje zdanie na kazdy temat,wiec nie widze potrzeby wojny,sa wazniesze sprawy niz kłótnie i tak po swojemu chowamy dzieci nasze.
a ty łucjo na drugi raz spytaj sie na gg do czego nawiazany jest opis,pozory myla:Śmiech:
i byłoby własciwsze abys na gg napisała,a nie na forum wyjasniała Moj opis z gg.

Moni-Dasz mi chwilke?musze wygrzebac fotki

Dobranoc Łucjo

nie bulwersuj sie aga na mnie bo ja nawiazalam tylko do sytuacji jaka zaistniala jesli cie urazilam -to przepaszam nastepny raz bede pamietac ze mozna komus przez takie cos latwo nadepnac na odcisk.
Sorry ale musialam sie wrocic tutaj bo nie lubie takich sytuacji!!
pa pa kochane -co zlego to nie ja!!!:Usteczka:
ps. jesli sa jakie sparwy jeszcze nie wyjasnione to wyjasnimy je jutro badz na GG paaaaaa

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-13012006004_1672524626_Mateuszek_4.jpg

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=729

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/4/4589ccd9ph4gkg.gif

Odnośnik do komentarza

Łucja83
Agusiax
Oczywiste to jest i Jasne,kazdy ma swoje zdanie na kazdy temat,wiec nie widze potrzeby wojny,sa wazniesze sprawy niz kłótnie i tak po swojemu chowamy dzieci nasze.
a ty łucjo na drugi raz spytaj sie na gg do czego nawiazany jest opis,pozory myla:Śmiech:
i byłoby własciwsze abys na gg napisała,a nie na forum wyjasniała Moj opis z gg.

Moni-Dasz mi chwilke?musze wygrzebac fotki

Dobranoc Łucjo

nie bulwersuj sie aga na mnie bo ja nawiazalam tylko do sytuacji jaka zaistniala jesli cie urazilam -to przepaszam nastepny raz bede pamietac ze mozna komus przez takie cos latwo nadepnac na odcisk.
Sorry ale musialam sie wrocic tutaj bo nie lubie takich sytuacji!!
pa pa kochane -co zlego to nie ja!!!:Usteczka:
ps. jesli sa jakie sparwy jeszcze nie wyjasnione to wyjasnimy je jutro badz na GG paaaaaa

nie bulwersuje sie ale nie podoba mi sie ze wchodzisz na forum i cytujesz moj opis z gg,który nie był nawiazany do tej sytuacji,ani do ciebie,dlatego najpierw chyba trzeba sie spytac na gg.Ja nie zyje tylko tym forum,pozatym mam swoje zycie.wiec abys nie nawiazywała wiecej do sytuacji poprostu sie pytaj.Zgadza sie,ze łatwo nadepnac lub wdepnac.czy parenting i gg to to samo? jesli miałoby sie to tyczyc tej sytuacji,która tu wynikła z bilansem.Napisałabym tu cyt"dziecko to nie jajko,nie stłucze sie" ale wyjasniłam ci wczesniej,ze to innej sytuacji sie tyczyło i uwazam ,ze nie powinnam tego,tu wyjasniac,lecz na gg,Bo sciagnelas to z Mojego opisu,mam nadzieje,ze to poprostu ci tak wyszło.

Odnośnik do komentarza

Agusiax
Łucja83
Agusiax
Oczywiste to jest i Jasne,kazdy ma swoje zdanie na kazdy temat,wiec nie widze potrzeby wojny,sa wazniesze sprawy niz kłótnie i tak po swojemu chowamy dzieci nasze.
a ty łucjo na drugi raz spytaj sie na gg do czego nawiazany jest opis,pozory myla:Śmiech:
i byłoby własciwsze abys na gg napisała,a nie na forum wyjasniała Moj opis z gg.

Moni-Dasz mi chwilke?musze wygrzebac fotki

Dobranoc Łucjo

nie bulwersuj sie aga na mnie bo ja nawiazalam tylko do sytuacji jaka zaistniala jesli cie urazilam -to przepaszam nastepny raz bede pamietac ze mozna komus przez takie cos latwo nadepnac na odcisk.
Sorry ale musialam sie wrocic tutaj bo nie lubie takich sytuacji!!
pa pa kochane -co zlego to nie ja!!!:Usteczka:
ps. jesli sa jakie sparwy jeszcze nie wyjasnione to wyjasnimy je jutro badz na GG paaaaaa

nie bulwersuje sie ale nie podoba mi sie ze wchodzisz na forum i cytujesz moj opis z gg,który nie był nawiazany do tej sytuacji,dlatego najpierw chyba trzeba sie spytac na gg.Ja nie zyje tylko tym forum,pozatym mam swoje zycie.wiec abys nie nawiazywała wiecej do sytuacji poprostu sie pytaj.Zgadza sie,ze łatwo nadepnac lub wdepnac.czy parenting i gg to to samo? jesli miałoby sie to tyczyc tej sytuacji,która tu wynikła z bilansem.Napisałabym tu cyt"dziecko to nie jajko,nie stłucze sie" ale wyjasniłam ci wczesniej,ze to innej sytuacji sie tyczyło i uwazam ,ze nie powinnam tego,tu wyjasniac,lecz na gg,Bo sciagnelas to z Mojego opisu,mam nadzieje,ze to poprostu ci tak wyszło.
oj kochana niepotrzbnie robimy tutaj szum ja nie zrozumialam ciebie a ty mnie. Ja wiem ze masz swoje zycie prywatne kazda z nas je ma i ja rowniez mam opis ktory nie nawiazuje do tego forum. Ale zacytowalam twoj opis tylko dlatego ze w przypadku naszego tematu zgadzal sie i tyle!! wcale nie myslalam ze napisals go po to zeby nawiazac do forum!! a nastepnym razem zapytam bo widze ze naprawde jest latwo nadepnac komus na BUT!!
teraz to ja juz naprawde uciekam bo jutro musze rano wstac papaa
dziewczyny beda mialy jutro lekturke widze ...

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-13012006004_1672524626_Mateuszek_4.jpg

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=729

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/4/4589ccd9ph4gkg.gif

Odnośnik do komentarza

super agusiu, będę zobowiązana, szukam właśnie czegoś takiego do szybkiego transportu Kuby, głównie moja mama by z wózeczka korzystała bo Kubus robi z nią co chce i już nie daje sobie z nim rady, ja też np. dzisiaj chciałam pójść do lasu a mamy jakieś 800 m wzdłuż drogi dość ruchliwej i łatwiej byłoby mi małego przewieźć ten kawałek niż prowadzić zbuntowanego urwisa za rączkę

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Łucja83
Agusiax
Łucja83

nie bulwersuj sie aga na mnie bo ja nawiazalam tylko do sytuacji jaka zaistniala jesli cie urazilam -to przepaszam nastepny raz bede pamietac ze mozna komus przez takie cos latwo nadepnac na odcisk.
Sorry ale musialam sie wrocic tutaj bo nie lubie takich sytuacji!!
pa pa kochane -co zlego to nie ja!!!:Usteczka:
ps. jesli sa jakie sparwy jeszcze nie wyjasnione to wyjasnimy je jutro badz na GG paaaaaa

nie bulwersuje sie ale nie podoba mi sie ze wchodzisz na forum i cytujesz moj opis z gg,który nie był nawiazany do tej sytuacji,dlatego najpierw chyba trzeba sie spytac na gg.Ja nie zyje tylko tym forum,pozatym mam swoje zycie.wiec abys nie nawiazywała wiecej do sytuacji poprostu sie pytaj.Zgadza sie,ze łatwo nadepnac lub wdepnac.czy parenting i gg to to samo? jesli miałoby sie to tyczyc tej sytuacji,która tu wynikła z bilansem.Napisałabym tu cyt"dziecko to nie jajko,nie stłucze sie" ale wyjasniłam ci wczesniej,ze to innej sytuacji sie tyczyło i uwazam ,ze nie powinnam tego,tu wyjasniac,lecz na gg,Bo sciagnelas to z Mojego opisu,mam nadzieje,ze to poprostu ci tak wyszło.
oj kochana niepotrzbnie robimy tutaj szum ja nie zrozumialam ciebie a ty mnie. Ja wiem ze masz swoje zycie prywatne kazda z nas je ma i ja rowniez mam opis ktory nie nawiazuje do tego forum. Ale zacytowalam twoj opis tylko dlatego ze w przypadku naszego tematu zgadzal sie i tyle!! wcale nie myslalam ze napisals go po to zeby nawiazac do forum!! a nastepnym razem zapytam bo widze ze naprawde jest latwo nadepnac komus na BUT!!
teraz to ja juz naprawde uciekam bo jutro musze rano wstac papaa
dziewczyny beda mialy jutro lekturke widze ...

Przecież miałas isc spac ,teraz starsi tu interesy załatwiają.Miłych snów Łucjo.Papa do jutra

Odnośnik do komentarza

monika4
super agusiu, będę zobowiązana, szukam właśnie czegoś takiego do szybkiego transportu Kuby, głównie moja mama by z wózeczka korzystała bo Kubus robi z nią co chce i już nie daje sobie z nim rady, ja też np. dzisiaj chciałam pójść do lasu a mamy jakieś 800 m wzdłuż drogi dość ruchliwej i łatwiej byłoby mi małego przewieźć ten kawałek niż prowadzić zbuntowanego urwisa za rączkę

naprawde jest wygodny,skłąda sie w parasolke,lepszy niz ten co obecnie mamy,a co najwazniejsze lżejszy

Odnośnik do komentarza

witaj AgusiaX:Śmiech:

ja mam wolne dzis duzy Adam tez ma wolne i poszedł z mlodym na dwor.Nocka u nas w normie 2 razy pobudka na picie i pozniej spanko do 8.40 .U mnie obiadek juz sie konczy gotowac ,jak chlopaki przyjda ciepła zupke zjedza i pojdziemy spac .Spokojnego dnia zycze Gosia.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

agnieszka25*
Oj ale popisałyście dziewczynki, ja wczoraj zostałam odcięta od kompa mąż na naszej klasie siedział, i jak by go nie było ok 2 godzin :Śmiech:

Dziś od 10 na jazdach byłam od miesiąca w samochodzie nie siedziałam.

Cłałuję goraco

czesc kochana ,na temat naszej klasy sie nie wypowiadam bo jestem od niej uzalezniona i rozumiem Twojego meza doskonale,ja jak siostrze pokazałam ten portal i ja zapisałam to w nowy rok poł dnia przesiedziala przed kompem az moj Adam sie zdenerwował ze nie ma z kim pogadac:Śmiech::Śmiech:

A jak sie czułas za kółeczkiem?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

gosiai
agnieszka25*
Oj ale popisałyście dziewczynki, ja wczoraj zostałam odcięta od kompa mąż na naszej klasie siedział, i jak by go nie było ok 2 godzin :Śmiech:

Dziś od 10 na jazdach byłam od miesiąca w samochodzie nie siedziałam.

Cłałuję goraco

czesc kochana ,na temat naszej klasy sie nie wypowiadam bo jestem od niej uzalezniona i rozumiem Twojego meza doskonale,ja jak siostrze pokazałam ten portal i ja zapisałam to w nowy rok poł dnia przesiedziala przed kompem az moj Adam sie zdenerwował ze nie ma z kim pogadac:Śmiech::Śmiech:

A jak sie czułas za kółeczkiem?

Widze,ze wiecej osób ma problem z uzależnieniem od N/K ciesze sie,ze nie jestem sama.

Odnośnik do komentarza

gosiai
witaj AgusiaX:Śmiech:

ja mam wolne dzis duzy Adam tez ma wolne i poszedł z mlodym na dwor.Nocka u nas w normie 2 razy pobudka na picie i pozniej spanko do 8.40 .U mnie obiadek juz sie konczy gotowac ,jak chlopaki przyjda ciepła zupke zjedza i pojdziemy spac .Spokojnego dnia zycze Gosia.
dopiero teraz tego posta przeczytałam:Śmiech:

Witaj Gosiu:Śmiech:

małego poisz w nocy?ja tez Pati daje picie,mloda przez sen mowi PIĆ:)

całego dnia nie przespij dzis:Śmiech:

równiez spokojnego dnia życze,zabieram sie za odkurzanie mieszkanka

Odnośnik do komentarza

Agusiax
gosiai
witaj AgusiaX:Śmiech:

ja mam wolne dzis duzy Adam tez ma wolne i poszedł z mlodym na dwor.Nocka u nas w normie 2 razy pobudka na picie i pozniej spanko do 8.40 .U mnie obiadek juz sie konczy gotowac ,jak chlopaki przyjda ciepła zupke zjedza i pojdziemy spac .Spokojnego dnia zycze Gosia.
dopiero teraz tego posta przeczytałam:Śmiech:

Witaj Gosiu:Śmiech:

małego poisz w nocy?ja tez Pati daje picie,mloda przez sen mowi PIĆ:)

całego dnia nie przespij dzis:Śmiech:

równiez spokojnego dnia życze,zabieram sie za odkurzanie mieszkanka


Agus
daje pic bo sie domaga wola soku soku ,ale oszukuje go woda mineralna niegazowana ewentualnie herbate słaba z cytrynka

ja dzis mam light do sprzatania ranowyszłam z psep poszłam do mamy przelewy robic jak wrociłam to wszystko zrobione było:Śmiech::Śmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

gosiai
Agusiax
gosiai
witaj AgusiaX:Śmiech:

ja mam wolne dzis duzy Adam tez ma wolne i poszedł z mlodym na dwor.Nocka u nas w normie 2 razy pobudka na picie i pozniej spanko do 8.40 .U mnie obiadek juz sie konczy gotowac ,jak chlopaki przyjda ciepła zupke zjedza i pojdziemy spac .Spokojnego dnia zycze Gosia.
dopiero teraz tego posta przeczytałam:Śmiech:

Witaj Gosiu:Śmiech:

małego poisz w nocy?ja tez Pati daje picie,mloda przez sen mowi PIĆ:)

całego dnia nie przespij dzis:Śmiech:

równiez spokojnego dnia życze,zabieram sie za odkurzanie mieszkanka


Agus
daje pic bo sie domaga wola soku soku ,ale oszukuje go woda mineralna niegazowana ewentualnie herbate słaba z cytrynka

ja dzis mam light do sprzatania ranowyszłam z psep poszłam do mamy przelewy robic jak wrociłam to wszystko zrobione było:Śmiech::Śmiech:

My tez sie poimy w nocy,centralne ogrzewanie swoje robi.
ale masz dobrze ja mam kongo nie wiem w co palce wsadzic aby ogarnac mieszkanko,
przelewów przez internet nie robisz?wszystkie rachunki płacimy z Inteligo lub mbanku

Odnośnik do komentarza

Cześć a ja od rana nie miałam nawet czasu by do was zajrzeć i sie przywitać. Za to teraz sie witam z :kawa:!!!
My od rana sprzątanie pranie, gotowanie, i szykowanie na dzisiejszą imprezkę towarzyską, bo już wam kiedyś pisałam że dzisiaj popołudniu dziewczyny z forum z Noworodka spotykają się u mnie w domu na ploty:party:.
Także mamy dziecinno babski wieczór dzisiaj, a po wieczorze towarzyskim napewno do was zajrzę zdać wam relację jak było, bo męża nie ma więc nie wiem czy szybko zasnę:Psoty:.
A i na spacerku też dzisiaj byliśmy, Bartek wrócił ubłocony i mokry że aż strach. Nie lubię roztopów, bo nawet dziecko nie ma sie gdzie wyszaleć:Męki:.
Teraz moje małe śpi a ja wkońcu sobie kawę zrobiłam bo od rana nic w żołądku nie miałam:Oczko:.
Agniesiu jak ci sie dzisiaj jeździło???
A my sie w nocy nie poimy, bo raczej nie grzejemy w domu więc nie jest duszno. Narazie dzięki Bogu odpukać nie narzekam na spanie,ale obawiam się że niedługo sie to skończy bo dzieciaczkom znajomych już zęby 5 wychodzą więc i nas to pewnie czeka:Męki:.
A Bartek taki wrażliwy na te zęby że napewno ze 2 tygodnie mamy spania z głowy. Ale narazie nie mam sie czym martwić muszę korzystać ze snu póki mogę:great:
Miłego dzionka:Śmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5983.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20031004650117.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...