Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamuśka :)
Tweete i jak przeczucie? U mnie noc tez kiepska, właściwie w każdej pozycji niedobrze. Poducha tez nie dała rady. Po za tym zaczęło mi sie nocne sikanie. Jak na razie wstaje co prawda tylko raz, ale potem mam problem zasnąć.
No i ciągnie, i ciągnie wszystko, po wszystkich zakamarkach.
Wczoraj czułam coś i pomyslałam, ze to moze ruchy, a potem pomyslałam o jelitach. I tak mi wyszło, że jak po tych działaniach w brzuchu nie puszczę bąka, to musi byc dziecko :D
Karola, ja tak czasem czuję po przebudzeniu. Ale bardziej jakby na zewnątrz takie opuchnięcie.
Trudno to określić.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqvp8vyvwi5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja nawet spalam nie moge narzekać. Ale tez mam uczycie jakby tam w srodku wszystko bylo opuchnięte.najgorzej jest w pozycji stojacej grawitacja dziala i wsZystko jakby zaraz miało mi wyjsc na wierzch. Moze to moje cysty. Jakby rosly. Juz chce kwiecien bo od wczoraj wariuje i rycze.

Odnośnik do komentarza

Nie martwcie się dziewczynki, wszystko będzie dobrze! Jak płaczecie to dzidzi jest smutne razem z wami.

U mnie dzisiaj szaro, ponuro, pięknej pomarańczowej jesieni nie będzie, już się z tym pogodziłam. Z orzecha spadły prawie wszystkie liście, więc już nie zdążą zrobić się czerwone a szkoda...
Tak czy inaczej energia mnie rozsadza, zaraz poćwiczę trochę :)
Dzisiaj chciałam posłuchać serduszka przez stetoskop i nic nie słyszałam.. 20 minut tak leżałam i już się zaczynałam denerwować, czarne scenariusze przed oczami itd... ale poszłam się wysiusiać, wróciłam i po chwili znalazłam miejsce gdzie słyszałam serduszko wyraźnie i głośno :)

W nst tygodniu badania, połówkowe mogę mieć za 3-4 tyg. Can't wait :D
Czasami czuję maleńkie ruchy, bardzo delikatnie, ale mam przy tym uczucie że wypełniają mnie endorfiny i to wcale nie dlatego, że podniecam się tymi ruchami, ale po prostu jakieś takie dziwne uczucie temu towarzyszy :D któraś tak ma? ja po tym poz poznaję że to nie jelita. Po prostu czuję, że to nie moje narządy, tylko coś nowego :D

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13gywll0g5wiyl.png

Odnośnik do komentarza

aa po pierwszej nocy z rogalem muszę powiedzieć, że naprawdę było mi wygodniej. Ja praktycznie wcale nie wstaję w nocy na siku. Budzę się czasami, ale nie przez to. Mam czasami te uczucie obrzęku, też czuję jakby miało wszystko wyjść na wierzch, ale to zaraz przechodzi. To na pewno jest spowodowane ciężarem i takie mamy odczucie jakby coś ciążyło :)

mamuśka hej :) witam wśród kwietniówek

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13gywll0g5wiyl.png

Odnośnik do komentarza

Jak już w końcu zasnęłam to nawet spałam.

Co Do ruchów czasem wydaje mi się że coś puknie stuknie ale za parę chwil leci bączek i wszystko jasne :D ja też mam łożysko na przedniej ścianie i do tego spora warstwę "ochronną" więc pewnie na jakieś konkretne odczucia dłużej poczekam.

Od jakiś dwóch tygodni też intensywniej odczuwam kłucia jakby szpilką w kroczu, podbrzuszu, czasem lekki tępy ból. Czasem mnie to niepokoi ale tłumacze sobie... Macica.... Więzadła...

Badania dopiero za 2 tygodnie, a tak już bym chciała zobaczyć ponownie maluszka :(

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kvcy62t1q.png

Aniołek - 15.05.2017, 8 tc

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny,bóle przechodzą .Mąż chyba pomógł :P bo wrócił po dwóch tygodniach (żołnierz) i ból minął jak ręką odjął :P
No i po tych dwóch tygodniach mój luby stwierdził ,że naprawdę ładnie się zaokrągliliśmy,brzuszek jest już na tyle widoczny,że inni już zauważają i gratulują (oczywiście inaczej jest w różnych kolejkach i autobusach,wtedy jestem niewidoczna).
My już czujemy ruchy,wczoraj jak małżonek zasnął z ręką na moim brzuchu to już wyraźnie było czuć ruchy i ja to czułam i on czuł,więc nie może być mowy o jelitach i innych motylkach :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...