Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

jadzka dobry pomysł. a z kad jestes. jak z pod warszawy to polecam dr jakimiuka z MSWiA swoje pacjentki prywatne zawsze bierze do szpitala tam do siebie bo jest tam irdynatorem i traktuje je jak królowe. wiem bo napatrzylam sie jak lezalam na patologii tam w pierwszej cuiazy i teraz tez byla dziewczyna az z czestochowy tydz przed terminem ja wzial i trzymal bo bal sie ze jak jej sieczacznie to nie zdazy dojechac a miala miec cc

Odnośnik do komentarza

Ja się za torbę wezmę pewnie pod koniec lutego, początek marca.

Moja mała ułożona poprzecznie ;/ mam nadzieję, ze się przekręci.

Jedno mnie martwi- położne przy badaniu stwierdził, ze mam macicę na wysokości pępka, a powinna być wyżej. Ale coś pod nosem komentowaly, że to może przez to ułożenie.

Ja się zaczynam zastanawiać, czy czasem zapłodnienie nie było później niż to określone. wskazywałby na to właśnie fakt, że macica jest niżej, że robiłam 2 testy ok. Tydzień po niby zaplodnieniu i wyszły negatywnie, to , że stosunkowo późno zaczęłam czuć ruchy...

waga małej na ostatnim badaniu to 893 g, był to 27 tydzień

https://www.suwaczek.pl/cache/3521579e4a.png

Odnośnik do komentarza

paulina moj maly w 27 tez wazyl 886g podobnie jak twoj. teraz to z wymiarow dziecka wiek jego ci powinni okreslic. o ta macice spytaj lekaza ale niektore maja nisko brzuchy i nie ma sie czym martwic.

co do fb to ja mam. jestem tam tez na grupie z pierwszej ciazy juz 4 lata mamy kontakt. czasem sie spotykamy.
tylko szkoda tych dziewczyn co fb nie maja a tu piszemy. ale mozna tez konto fikcyjne na fb zalozyc tylko na potrzeby grupy.

Odnośnik do komentarza

karolinatr współczuję Ci infekcji i łączę się w bólu;( mogę poradzić żeby brać bardzo dużo witaminy C ale takiej naturalnej i sprawdzić na jakim poziomie jest witamina D. Powinna być bliżej górnej granicy, mój urolog tak twierdzi i rzeczywiście rok przed ciąża brałam ją i problemów z pęcherzem nie miałam, aż do ciąży...
Ja wczoraj wypisałam się ze szpitala bo z tego stresu aż mi cukier podskoczył i stwierdziłam że lepiej będzie w domu. I jest ;)
Torbę też będę szykować na dniach chociaż kilka rzeczy jeszcze brakuje. Z większych wózek i fotelik, ale to już mamy wybrane.
Ze złych wieści to wykryli u mnie paciorkowca w szyjce i odbycie. Trochę się zmartwiłam no ale na zapas nie ma co płakać. Trzeba wierzyć że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Aga ale bardzo szczupła jesteś :) więc nabranych kg się pozbędziesz. a brzuszek jeszcze Ci wyskoczy :)
ja się ciesze że wszystko w brzuch mi idzie uda mi schudły :D
a ja ostatnio się tak zastanowiłam.
jeśli waga u mnie stoi w miejscu a mały rośnie tzn że ja stale chudnę. nie wiem . lekarka mówi że to dobrze a inna mówi ze nie jest to dobrze bo osłabia mój organizm w następnym tygodniu robię krew wiec zobaczę jakie są wyniki

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...