Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Rose to masz super, mnie już wybija od lekarzy, badań i lekarstw :( niby mówią że ciąża to nie choroba a ja co 2 tygodnie do ginekologa, co 2 tygodnie do diabetologa co 4 tygodnie usg spojenia łonowego, badania krwi przed wizytami u lekarzy do tego co 5 tyg tsh i wizyta u endokrynologa, tabletki za tarczycę, na nadciśnienie, insulina na cukrzycę, ech :/
Martwię się żeby moja mała po urodzeniu nie miała żadnych problemów

Odnośnik do komentarza

Ja już po ale było baaaardzo ciezko:( wypiłam bez problemu jak słodka kawę ale później było mi strasznie słabo a przy pobraniu rzeźnia bo krew nie leciała chce już o tym zapomnieć...
kropkapoha rzeczywiście masz trochę tego ale najważniejsze że jesteś od dobra opieka to zawsze lepsze niż byś nie robiła w ogóle badań a rozumiem Cię doskonale bo ja to nie znoszę tych badań wizyt pocieszające jest to że już bliżej niż dalej ;)
Undefined powodzenia na wizycie.

A moja cora dzisiaj po glukozie miała czkawke bidula dostała trochę cukru i szalała jak zla:)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Savana, rzeczywiście masz przeboje z tym pobieraniem krwi... Współczucia..
Kropkapoha masakra z tymi lekarzami.. Bez kalendarza się chyba nie obejdzie. Ja mam tylko do zapamiętania gin i endo a więcej to już mogłoby się mylić i platac wszystko ;/

I jeszcze z tymi ubrankami - dzięki dziewczyny. No wiem, że nowe też trzeba prać. Tylko tak mi się wydawało, że to wcześnie wszystko pewnie, bo nawet jak wyprasuje to do marca pełno bakterii znów się w tym i tak zalegnie:) Bo u mnie to końcówka marca. Poza tym - najpierw jakaś szafka/komoda a potem będę zapelniac :) i dostałam od kuzynki pełno ubranek, więc muszę poprzegladac te słodkie rzeczy i posortowac, bo to już na dwa lata :)

Odnośnik do komentarza

ja też jeszcze nie mam nic przygotowane, ba przede mna przeprowadzka, remont kupionego mieszkania, chyba nie zdążymy do końca roku więc najpierw na waleta do teściów dopiero potem do siebie, więc nie dość że całe mieszkanie będzie to poukładania to jeszcze przygotowanie pokoiku dziecięcego, ciuszki dostałam od siostry kilka kartonów ale nawet tego nie przejrzałam więc nie wiem czego mi trzeba. Boje się że moja mala przyjdzie na świat za wcześnie i nie będę miała nic przygotowane :(

Odnośnik do komentarza

kropkapoha nie pomogę bo ja wręcz odwrotnie mam niskie ciśnienie ostatnio 90 na 50.
savana najważniejsze , że już po. Moja tak szaleje i bez cukru jak tak będzie po porodzie to będę miała sajgon.
floraldrop, kropkapoha pamiętam jak mi siostra dała całe pudło ubranek, jaka to była radość jak je prałam i prasowałam każdą rzecz oglądałam po kilka razy hihi.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak kropka nie w głowie mi imprezy jak tylko mija południe ja już myślę żeby iść spać :) .... A Do szpitala tylko mąż ew moja siostra a goście dopiero jak dojdę do siebie pewnie się wszyscy poobrazaja bo to będzie Wielkanoc ale w nosie to mam będę musiała poświęcić czas starszej córce która na pewno będzie przeżywała mój szpital...

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

To zrozumiałe, że złe samopoczucie odbiera chęci na cokolwiek.. Ja się źle czułam na początku i faktycznie - spokój na wagę złota. Ale Rose - jeśli dobrze się czujesz i lubisz towarzystwo swoich koleżanek to czemu nie? Dodatkowy pretekst do spotkania w miłym towarzystwie :)) ja to bym chciała żeby ktoś mi chciał zrobić takie spotkanie :) nie są ważne podarunki, ale samo to że ktoś przyjdzie. Może tak na to patrzę, bo generalnie cierpię czasem na samotność :) część moich "przyjaciółek" nie raczyla nawet zajrzeć i zobaczyć jak mieszkam na swoim, nie wspominając o urodzinach, więc się nie spodziewam ich również teraz a wręcz ich nie chce. Ale może to jest tak, że lepiej mieć mniej przyjaciół a dobrych ;) więc Rose- tylko Twoja wola. Jeśli chcesz - potraktuj to jako fajne spotkanie towarzyskie. Bo rozumiem, że Ci co odradzaja to mówią o zapeszeniu..

Odnośnik do komentarza

Ja Rosebelle90 jestem tego samego zdania co floraldrop
Może to być całkiem miłe dla Ciebie tym bardziej że same wpadły na pomysł by coś takiego zorganizować,uważam że to miłe z ich strony.
Ja nam podobnie jak Floraldrop brak osób które mogłyby mi coś takiego zorganizować a szkoda bo na pewno bym się cieszyła.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli dalej każą mi leżeć to ja będę wręcz prosić koleżanki żeby przyjechały na jakąś imprezę, myślę że mężu ogarnięty i jedzenie jakieś nam zrobi;) a mieszkamy też w oddaleniu od rodziny i bardzo lubimy wszelkie okazje do spotkań.
Ogólnie muszę się pochwalić że w ramach odpocznku pojechaliśmy z mężem na kilka dni do hotelu niedaleko naszego miasta,(wcześniej urlop był zaplanowany na te Tatry)- tu nie musimy gotować, on pływa a ja go oglądam z leżaka, bardzo mi się podoba ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

azol fajny pomysl na wypoczynek. Dlugo zostaniesz?

Ja mam zamiar wypoczywac przynajmniej w Swieta. Nie wiem czy sie uda, ale zarowno w moje urodziny 23, jak i w pierwszy dzien Swiat chcemy isc z goscmi do restauracji, zeby tyle jedzenia nie przygotowywac. Dekoracje tez tylko symboliczne, bo jakos mi sil brak w tym roku ;)

Rose jak dobrze sie czujesz i lubisz imprezy to korzystaj. W koncu to kolezanki chca ci organizowac przyjecie, ty tylko przyjdziesz na gotowe :)

kropkapoha z czkawka jest tak jak mowi savana. Brzuch ci wtedy tak jakby pulsuje regularnie. Moja corka czesto miala czkawke w brzuszku. Synek jak na razie wcale, chociaz b. mocno kopie, az mi chce brzuch czasem rozsadzic.
Na obnizenie cisnienia polecam melise do picia. Ja unikam bo mam akurat niskie. Hibiskus tez dziala dobrze na nadcisnienie, ale podobno lepiej go unikac w ciazy. Leki zawsze maja jakies skutki uboczne. Moze przez te tabletki mala jest ospala i dlatego mniej sie rusza? Temat do skonsultowania z lekarzem.

Undefined czego sie dowiedzialas na wizycie?

Catarisa ja tez jeszcze nic nie mam, ani dla siebie, ani dla malenstwa (oprocz paru body i pajacyka, ktore upolowalam w czarny piatek). Mam nadzieje, ze w styczniu uda mi sie wszystko ogarnac.

Brzuszki wszystkie macie sliczne :) Mnie ostatnio w ogole nie przybylo. Nadal mam 8kg wiecej i 103cm w obwodzie. Jutro wieczorem mam wizyte, wiec dowiem sie co tam u dzidziusia :)

Mam pytanie: Gdzie mozna kupic wygodny biustonosz i jaki najlepiej: ciazowy czy do karmienia od razu? W moim juz dluzej nie wytrzymam. Help....

Odnośnik do komentarza

FloralDrop no właśnie mile z ich strony,pytały kiedy będę się czuła jeszcze na siłach i w ogóle.. Odradza teściowa (ah ta teściowa) własnie żeby nie zapeszać i kuzynka też mowila że nie robiła i nie chciała.
Co do wizyt rodziny,to mam spora rodzine i na pewno kazdy będzie chciał przyjść zobaczyć,Do tego koleżanki i znajomi,jak moja siostra urodziła to aż pielęgniarki zwróciły uwagę że za dużo ludzi przychodzi do niej he he a ja sama nie wiem czy chce czy nie (do szpitala pewnie bym chciała bo trochę tam posiedzę a do domu sama nie wiem)ale doradzają żeby lepiej poczekać na wizyty przy małym dziecku,ja osobiście nigdy się nie pchałam,oprócz do sióstr :p
Azol ale zazdrosne,ja się zastanawiałam nad jakimś spa,bo kiedyś dwa razy w roku jeździłam ale teraz się zastanawiam czy z brzuszkiem innych gosci nie będę rozpraszac i chyba tylko będę mogła basenu korzystać,sama nie wiem..
Lidi mnie młody też tak kopie aż się wierce bo to takie dziwne uczucie,martwię się że ma tam mam miejsca :( melise czasem z mężem na noc sobie robimy jak nie mogę zasnąć i on ze mną sobie pije i za chwile chrapie a ja dalej się patrzę w sufit ;p
Co do stanika to sama się chętnie dowiem,ja na razie mam jakieś dwa większe j jeden sportowy a tak wszystko małe,już nie mówię o bieliźnie bo w sklepie nie przymierze,tyle na kupowałam i wszystko małe,szlag mnie trafia a babki w sklepach że nie można przymierzać nawet na swoją bieliznę i trzeba metoda prób i błędów kupować,ale ile można wydawać kasę na marne..

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny!
Biustonosze mam z hm. Jeden zwykly kupilam, wiekszy o rozmiar w miseczce - to na poczatku ciazy, a teraz juz kupilam takie do karmienia zeby dwa razy kasy nie wydawac. Ja zamawiam przez internet bo z moim malym synkiem nie chodze do galerii handlowych. Z bodajze 4 zamowionych dwa odeslalam, w domu przymierzylam na spokojnie i jestem zadowolona:)
Ktoras dziewczyna polecala tez biustonosze z bonprix i mozliwe ze tez sobie zamowie. Przy karmieniu czesto sie pierze i zmienia wiec sie przydadza.
Co do baby shower to jakbym miala grono bliskich mi kolezanek/przyjaciolek to bym sie bardzo cieszyla:)

Odnośnik do komentarza

Rose jesli czujesz się na siłach to tak jak dziewczyny piszą, babyshower to nic złego, ja tam w zabobony nie wierzę. Osobiście bym nie chciała ale z tego względu że chcę najpierw z mężem przyzwyczaić że jest nas trójka i szczerze to nie w głowie mi teraz imprezy może dlatego że atrakcji mam aż za dość, do końca grudnia muszę się wyprowadzić z mieszkania, a nowe jeszcze nawet remont się nie zaczął :(

Odnośnik do komentarza

melliska mam czasem to samo a jak nagle jest spokojny jak teraz to się martwię..taki sprzęt usg ale super by b było,oglądałabym cały dzień (oczywiście jak byłoby całkowicie nieszkodliwe dla małego)
Riri chyba się w końcu wybiorę do HM na zakupy :p
Dzięki dziewczyny za opinie co do baby shower :) baby shower będzie bardziej rodzinne ale moje dobre koleżanki planują też jakas mała imprezkę bo w ciąży jest nas 3 :p czuje się dobrze,oprócz przeziębienia teraz :)

Odnośnik do komentarza

Rosebelle wow! Trzy koleżanki w ciąży!! To super ;)) czad ;)
Odnośnie tych przesądów to moim zdaniem nie warto wierzyć w takie rzeczy :) ach a do tego strasznie mnie denerwuje jak ludzie debatuja np nad tym że dziecko będzie takie a takie bo ja robię to czy tamto. Wrrrrrr..... Np. Nie płacz bo dziecko potem będzie placzliwe. To już nic kobiecie w ciąży nie wolno. Masakra...

Kropkapoha. Współczuję Ci z tym remontem.. To ciężki czas, skoro jeszcze remont się nie zaczął. Zależy czy ma być duży i ile potrwa..

Odnośnik do komentarza

FloralDrop akurat tu koleżanki że szkoły więc jest taka paczka nasza :o no ja w zabobony nie wierze ale też mnie denerwuje jak ktoś mi czegoś zabrania,np.nie podcinaj włosów albo nie noś łańcuszka bo jej akurat się sprawdziło i pępowina sie zawinęła, teraz sobie więcej nie przypomne ale było tego sporo..
Z remontem to już miałam na początku to nie mogłam nawet do pokoju wejść i spałam w salonie,dobrze że mam to za sobą..współczuję :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...