Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Asia miałam to samo jakiś miesiąc temu. Coś mnie ugryzło w noge, od kolana do stopy cały przód nogi spuchnięty, gorący i twardy. Wahałam się czy jechać do lekarza ale ostatecznie zostałam w domu, przez dwa dni nie mogłam normalnie chodzić bo podczas stania strasznie bolało i puchło jeszcze mocniej. Zimne okłady u mnie pogarszały sprawe. Smarowałam altacetem i fenistilem na zmiane do tego wapno i po dwóch dniach męki zaczęło odpuszczać. Na działanie ketotifenu trzeba poczekać, synek miał podawany przy wysypce to dopiero na trzeci dzień było widać efekty.

Odnośnik do komentarza

Jagoda-ja we wrzesniu zacznę robić zaopatrzenie.Na allegro bo nawet z wysyłką taniej wychodzi jak w sklepie.spodnie z wstawką na gumce z dwie trzy pary,z trzy pary legginsów bo po domu trzeba też wygodnie.no i biustonosze większe z trzy pary.może takie w wersji do karmienia jak znajde swój rozmiar.a lekko nie będzie.
Troche mi dzieci dzisiaj ciśnienie podniosły.made in lenistwo.wywaliłam focha i mam gdzieś wszystko.zajełam sie sobą.Jutro im dam szkołę.grrrrrrr.wogóle jakaś nabuzowana dzisiaj jestem.mam takiego wrednego sąsiada nieuprzejmy bardzo.ubliża starszym wyklina do dzieci itp. Ja jestem spokojna i kulturalna z reguły. Ale nie dziś.ehh sory dziewczyny ale musiałam sie wygadać.

Odnośnik do komentarza

U mnie ze spaniem też straszny problem, jakoś nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji (przed ciążą zazwyczaj spałam na brzuchu) i wstaję jakaś połamana. Czy wy też macie problemy z jedzeniem ? U mnie mdłości niby już minęły, ale jakoś nic mi nie smakuje, mogłabym cały dzień na dwóch kromkach chleba funkcjować. Dziwne, bo przed ciążą to raczej byłam łasuchem.

Odnośnik do komentarza

A ja myślałam że to dopiero po porodzie się przestaje sypiać :(( tez mi ostatnio wysypianie sie nie wychodzi. Ja na szczescie nie przepadałam za spaniem na brzuchu ale boki juz tez mnie bolą od leżenia.
In-ka ja w niedziele tez mialam rocznice ale my odeszliśmy od kupowania prezentów. Poszliśmy na starówke na lody, wieczorem na pizze i wydaje mi się to lepsze od kupowania gadzetow bo ile można coś wymyślać a poza tym wszysko każdy ma.

Odnośnik do komentarza

Ja ze spaniem różnie.chociaż fakt.ostatnio lepiej śpie.ale kłade sie na maxa zmęczona i padam jak kawka z reguły śpie do rana.tylko ostatnio coś piąta/szósta sie budze
Macie dziewczyny od początku ciąży problem z zębami?Ja sie śmieje że co rano mam stajnię w gębie.taki niesmak że szok.zęby z musu musze częściej myć.ale to przez to chyba że w ciąży rozpulchniają sie dziąsła i brud zachodzi przez co taki efekt + szybciej przez to psujące sie zęby .w piątek do dentysty ide po proteze to zapytam jak zaradzić temu .

Odnośnik do komentarza
Gość saskiaaa28

Miziowa - witaj :)

Odnośnie do problemów ze spaniem to mam swój mały rytuał w nocy- zawsze jak się obracam na drugi bok to się wybudzam, robię wielki wałek z kołdry, obracam i zasypiam znowu. Z poduszka ciążową obracanie się jest trudniejsze, więc czeka na większy brzuszek, ale sprawdza się jak siedzę, do podparcia. Im dalej tym gorzej będzie spać... do tego nocne podróże do łazienki...

Pierwszy raz od 8 tygodni zjadłam normalną porcję obiadu, czuję się jak prosiaczek, tak najedzona ;)

Odnośnik do komentarza

Oj tak , poduszki ciążowe to genialny wynalazek!! I potem super służy jako poduszka do karmienia czy wałek zabezpieczający dziecko przed spadnieciem z łóżka ;)

Na sikanie biegam 2 razy przed spaniem (wrrrr) i wczesnym rankiem budzę się z bólem pęcherza (wrrrr x2). W ogóle to cały dzień u mnie pod znakiem sikania. Ale to dlatego że pije jak chlejus. No i obciążenie na pęcherz robi też swoje

Co do ciuchów ciążowych to mam z 1wszej ciąży 2 pary spodni z gumą i musi mi to wystarczyć. Narazie nie mam brzucha więc chodzę w spodniach z niskim stanem bo te typowo ciążowe spadają mi z tyłka a ta guma zzsuwa się z brzucha... zdecydowanie za wcześnie ;)
Stanik ów nie potrzebuje bo się mieszcze i sądzac po poprzedniej ciąży też nie będą jakieś wielkie (rosną tylko o 1 rozmiar). W bluzki się mieściłam w te sprzed ciąży bo lubiłam eksponowac brzuch więc nie przeszkadzało mi że są opiete. Ale mam też dużo tzw "oversize'ow".
Pewnie mnie będzie korcic żeby wpaść do HM na dział MAMA ale może rozsądek zwycięży nad pokusa. Chodź kto wie, rozsądek i ciąża brzmią jak oksymoron ;)

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę min. 4 razy w nocy siku. W ogóle 5 rano a ja oczywiście już nie spie. Apetyt dzięki Bogu mam. Choć ostatnio przez te upały trochę zmizernialam. Ja mam jednego jeansy z gumka ciazowo. Jeszcze z nich nie chodze, za wcześnie. Mam w planach kupić tez jakieś leginsy i ze 2 bluzki żeby było w czym do lekarza iść. Największy problem to kurtka zimowa. Ale i tu też nie mam zamiaru inwestować. Poproszę mamę by mi coś kupiła u Chińczyków taniego z koszów. Dziewczyny byliśmy wczoraj z córką w Farmie Iluzji w Trojanowie pod Warszawą. Gorąca polecam. Bardzo fajne miejsce i tyle atrakcji dla dzieci. Córka była zachwycona. My również :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...