Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Inka ja się męczyłam z mdłościami i wymiotami do soboty. Wczoraj i dzisiaj jest o niebo lepiej a jesteśmy w 12 tyg właśnie więc mam nadzieje że tym razem to co doskwiera w 1 trymestrze jest już za mną. Dzisiaj wcinam od rana wszystko co tylko mi na myśl przyjdzie a czego nie jadłam wcześniej. Wszędzie pisze że to ten czas na lepsze samopoczucie i tak właśnie dziś się czuje.
A za tydzień wizyta i badania prenatalne z tym że gin kazał mi zrobić najpierw krew a potem usg i nie wiem czy iść na badanie krwi.

Odnośnik do komentarza

Anula, badanie krwi możesz zrobić w tym samym dniu co USG a wynik odebrać później lub dowiedzieć się telefonicznie jaki jest wynik badania. Ja dopiero w sierpniu będę robiła badania prenatalne i tak mi właśnie powiedziała dziewczyna w rejestracji że nie muszę robić wcześniej, mogę robić w tym samym dniu. Jeżeli chodzi o wynik z krwi czyli test papa ,nie będę go brała pod uwagę ponieważ dla kobiet powyżej 35 lat wychodzi bardzo źle. Najważniejsze jest USG.

Odnośnik do komentarza

Domi ja dziś nie miałam ochoty na nic porostu jakaś masakra. Brzuch od rana tak wzdety i to ciągle bulgotanie doprowadzało mnie do szału. Miałam się położyć ale wybrałam świeże powietrze i ogród ale niestety mdłości i wymioty przywolalay mnie do domku, a do tego jeszcze lekko głowa zaczyna boleć. Mam nadzieje ze to nie migrena bo moja mama ma i mi też już kilka razy się zdarzyły przed ciąża.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta25

Ja pochodzę z zachodniopomorskiego z Białogardu ale na codzień jestem za granicą w Niemczech. Jestem w 10 tc i 5 dniu i na szczęście nie mam plamien jedynie drobne upławy. Moja lekarka na pierwszej wizycie zrobiła mi wszystkie badania. Tylko że byłam już w 8 tc. Pytanie mam do was... czy to jest normalne że się chudnie w pierwszych miesiącach? Jem jedynie mniejsze porcję bo nie mam apetytu A schudłam prawie dwa kilo..

Odnośnik do komentarza

Anula czyli do sb mamy 50km:))))

Wiola86 już nie planie:) leciutko miałam brazowe wcześniej planów nie co wam pisalam..teraz sluz mam cały czas przezroczysty:) apetyt mam za 3:) i burczy w brzuchu..takze chyba jest ok.. może rzeczywiście od parcia w wc:/..

Dziękuję wam za wsparcie:*

Odnośnik do komentarza

Ja z 46 zjechałam do 44, nie mam apetytu a wszystko co mi wchodzi to: bułka z masłem i miodem(rano), marchewka, jabłko, banan, zupa (dziś akurat pomidorowa- uwielbiam) i bułka z serem i pomidorem (kolacja) oraz płatki migdałów. Na nic innego nie mam apetytu. Jaka wodę pojęcie? Ja staram się wybierać ta zalecana przez instytut matki i dziecka - niegazowane oraz wodę ze świeża mięta oraz cytryna. Dziennie może litr wypije a to o litr za mało. Ile wy pijecie?

Odnośnik do komentarza

ja jestem z Andrychowa koło
Wadowic.Mi już brzuch widać szok jak szybko zaczyna mi się 10 tydzień.Ja nie miałam żadnych plamień nic mnie nie bolało a poszłam do lekarza i okazało się że dzieciątko nie żyje od tygodnia :(śnili mi się jedynie zmarli :(mówię o mojej ostatniej ciąży mam nadzieje że teraz nic złego się nie stanie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...