Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Chusta to super sprawa bo można nosić już noworodka. Ale to wiązanie, plątanie...bałabym się że coś źle dociągne o mi dzieciak wypadnie :D
Ja zainwestowałam w nosidło Tula ale można go używać dopiero jak dziecko ma ok 5mcy. Ale był to mój najlepszy zakup i służył aż młody skończył 2 lata (czyt zaszlam w ciążę i przestałam go nosić)

Odnośnik do komentarza

Hej. Dawno się nie odzywałam ale martwiłam się wizytą. Pisałam Wam jakiś czas temu o krwiaku. Po wizycie z dzidzią wszystko ok, nie dawała się zmierzyć, ogólnie bardzo ruchliwe dziecko, drapało się po głowie tak jakby myślało kto tu mi zagląda i czego on chce :) Krwiak się nie powiększa nadal jest bardzo malutki, lekarz stwierdził ze raczej nie nazwał by tego krwiakiem tylko tam jest lekkie odklejenie którym by się nie przejmował bo po takim czasie nie zagraża już dziecku tym bardziej że nie było żadnych plamień. Także powolutku zaczynam cieszyć się ciążą. Czytam Was cały czas tylko pisać nie mam kiedy. Gratuluję dzieciaczków są już takie duże. Mój w 12 tygodniu miał ponad 5 cm. I mam do Was pytanie czy lekarz na wizycie mówił żeby dodatkowo przyjmować wit d? W pierwszej ciąży nie brałam a teraz przypisał 2000 j/ dobe. Czy to nie za dużo? Nie miałam żadnych badań na oznaczenie wit d w organizmie. Oczywiście na wizycie zapomniałam o to zapytać.

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki. Chwilę mnie nie było bo nie udawało mi się wejść na parenting i od kilku dni próbowałam doczytać a mialam ponad 20stron dziś mi się udało:)

Witam wszystkie nowe mamusie:)

Mania trzymaj się i zaglądaj do nas.

U mnie w 12tc waga 1kg na plus u lekarza bo moja w domu pokazywała -800 haha

31.07 mialam wizyte i lekarka kazala mi szybko isc na prenatalne myslalam ze cos jest nie tak ale ona mowi ze ostatni dzwonek zdziwilam sie skoro dopiero 11tc szedł. 4.08 mialam prenatalne skarbek zaslanial buzie raczka nie chcial dac zmierzyc kosci nosowej lekarz kazal mi sie obracac z boku na bok, śmiać a nawet nogi w gore podnieść.. Na chwilke zobaczylismy nosek ale tylko tak ze lekarz zdazyl pyknac foto do pomiaru. Płci nie poznaliśmy bo nóżki skrzyzowalo to nasze malenstwo ale najwazniejsze ze wszystkie badania są ok :) przeziernosc nam wyszla 1.5 a maluszek mial crl 4.8 a dzis zaczynamy 14 tydzień i brzuszek zaczyna byc widać

monthly_2017_08/maluszki-na-luty-2018_60600.jpg

monthly_2017_08/maluszki-na-luty-2018_60601.jpg

monthly_2017_08/maluszki-na-luty-2018_60602.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/41d3ad0dd5.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ja miałam taka przygode ze masakra pojechalismy w sobote na działke do męża i jakies owody mnie pogryzły w nogi wczoraj jak wróciliśmy opuchlizna mi sie zrobiła na nogaach na 10 cm. Pojechałałam do przychodni dyżurującej to powiedziała Pani dr. ze lepiej na sor jechać bo tam odrazu skonsultuje z ginokologiem co mozna mi podac wiec tak zrobiłam a Pani na sorze stwierdziła ze nic mi nie jest ze to normalne jak cos ugryzie a opuchlizna na 10 cm ze buta ciężko założyć. Wiec później znowu do przychodni dyżurujacej ta jak usłyszała ze mnie tak na sorze potraktowali to za głowe się złapała i podała mi wkoncu w dyzurującej ketotifen i alertek kazała brac. Ale masakra porostu jaka się ma opiekę medyczną w szpitalach

Odnośnik do komentarza

Tak możliwe tylko przed ciązą jak mnie cos ugryzło to nie miałam zadnej takiej reakcji a teraz cos strasznego dzisiaj jeszcze ciezko mi buta założyć własnie czekam czy mi minie czy nie bo zrobili mi crp to też troche podwyższone miałam bo 11.5 a jak mi nie minie do wieczora to jeszcze jakis steryd w zastrzyku mam dostać.

Odnośnik do komentarza

No to jakie USG on robił jak serca nie sprawdził? Tak właśnie działa nasza IP szybko żeby szybciej i następny a wysiedzieć się trzeba pół dnia :-) szkoda zresztą słów dziewczyny....
U mnie już brzuszek taki fajny się zrobił :-) wczoraj zaszłam i kupiłam spodnie ciążowe w hm szt-2 myślę że tyle mi wystarczy resztę nadrobię legginsami. A wy kupujecie jakieś ciążowe ubrania?

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam podwyzszone tsh do 3.176 i ph w moczu do 8.0 i w morfologi rdw - cv tez mam podwyzszone do 15. To cos zlego orjentujecie sie? Napisalam do swojego lekarza ale narazie nie uzyskalam odp jeszcze cala stope mam spuchnieta nadal :(

Odnośnik do komentarza

Jagoda ja ostatnio tez kupiłam jeansy z pasem. Załozyłam je ale po chwili szybko sciągałam bo bylo mi za gorąco mimo ze to chłodnoejszy dzień był. Teraz tylko w sukienkach latam.

Monka W moczu jedyne co miałam to podwyższone granulocyty które niby też o jakiejś infekcji świadczą ale gin nic z tym nie zrobił. A nie wiem czy jak wychodzi bakteria to czy nie trzeba zrobić posiewu. Najlepiej napisz do gina o szybką konsultacje.

Odnośnik do komentarza
Gość saskiaaa28

@Asia
mi pomagały chłodne okłady. Pewnie Cię gdzieś przy stawie dziabnął, wtedy mocniej puchnie :/
Co do wyników to jedynie wiem od swojego lekarza, że TSH wyższe niz normy dla ciąży zbija się lekami, u mnie akurat było przeraźliwie niskie.

14 tydzień i dalej mnie mdli, waga na -5, jem, ale nie powiedziałabym, że sprawia mi to przyjemność ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...