Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Wiola86 z tą 2ga wizyta Chodziło mi o to iż od mojej wizyty entej do kolejnej 21.08 to co niektórych 2..a ogólnie idę teraz 6 raz do ginka..Maluch duzy:)
Również witam nowe mamusie:)
Monka 22tc na ruchy w pierwszej ciazy niby Oki.. ale tak tak pozno:)za to teraz będziesz czuła szybkoo:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! No to ja chyba najmniej bo byłam u lekarza dopiero 3 razy i kolejny za miesiąc :-) co do ruchów ja też czułam dość późno bo też chyba jakoś po 20 tygodniach zresztą Michaś nie ruszał się zbyt dużo do końca często musiałam go mobilizować do aktywności i w sumie jak się urodził to naprawdę był złotym dzieckiem....no teraz to się troszkę zmienia bo jest wszystkiego bardzo ciekawy :-) dziewczyny która z was będzie miała lub ma dzieci z różnicą do 2 lat? I czy inwestowałyscie lub będziecie inwestować w wózek rok po roku?

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza

Jagoda u mnie będzie 2 lata. Natka jest z 26.01 a teraz mam termin jak ty :) gdyby moja córka chciała siedzieć w wózku to bym kupiła ale niestety jak posiedzi 15 min to jest wszystko. Najszczersze jak wracamy ze spaceru to jedna ręką prowadzę wózek a druga ją. Jeszcze zastanawiam się nad parasolka na dwa ale to już musiało być mi dziecko to nowe usiąść bo tych chyba parasolki tylko są siedzące, co? Córka usiadła mi początku sierpnia wiec kolo lipca by się ją kupiło

Odnośnik do komentarza

Większość moich znajomych na różnice wieku mdzy dziećmi 1.5roku- 2.5roku i u jednych się sprawdził wózek dla dwójki, u innych wystarczyła dostawka do gondoli (starszak stoi na takiej doczepionej desce), u innych nosidło w którym na zakupy nosiło się starszaka a dzidzia w gondoli.
Ja nic nie kupuje, starszak będzie miał 2lata9 mcy i będzie szedł obok wózka , w końcu duży chłop

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

Jagoda u mnie roznica byla rok i 4 miesiace, i kupiłam wozek rok po roku graco uzywany za 500 zl, mega wygodnie ale duzy nie miescil mi sie do auta wiec dokupilam do normalnego wozka dostawke lascal tez uzywana za 100zl. I jak normalne spacery to w podwojnym wozku a jak wyjazd do "miasta" to normalny z dostawka. Nie planowalam tej ciazy i sprzedalam przed samym zajsciem ten podwojny wozek troche zaluje.
Witam nowe mamy :-)

Odnośnik do komentarza

Monka, chusta dla bejbi czy dla starszaka? Nie każde dziecko lubi być chustowane, myślę że z tak dużym wydatkiem warto się wstrzymać jak już dziecko będzie na swiecie- ocenisz wtedy czy lubi być noszone i musi być ciągle przy Tobie czy poradzi sobie w łóżeczku. Mój syn był noszony i bujany pierwsze 3 mce NON STOP bo inaczej ryk. I słyszałam o takich dzieciach które wyją w Chustach i nosidłach :D

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia12345

Monka tez o chuscie mysle z poprzednim dzieckiem tez myslalam ale ja nie ogarniam tego jest tyle tych wiazan i rodzai tych chust a do doradcy mam kupe km i tak sie nie zdecydowalam moze teraz sprobuje ponoc wielka pomoc przy dziecku, zadna moja znajoma tez nie ma i nawet nie mam gdzie sprobowac.:-(

Odnośnik do komentarza

Ja mam niby kolezanke która zna się na chustach. Nie wiem czy się do niej nie uśmiechnęła żeby mi wybrała jaka mam kupić. Kiedyś mi dala wyklad na co zwracać uwagę przy zakupie ale tego było tyle ze jak zaczęłam szukać to zwatpilam bo albo jednego w tej chuście nie było albo drugiego i tak w koło

Jagoda to taka potoczna nazwa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...