Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam już 2 piękne córy..i okazało się jestem w ciąży znów 11 tydzień jutro się kończy.nie planowałam tego niestety mój były zachował się nie odpowiedzialnie.jest ojcem młodszej córki.i niestety już daje plame od poczatku dlatego jest byłym co mnie podkusiło do sexu nie wiem miałam ochote i tyle.stało się czasu nie cofnę.płakać też nie bedę.z dwojką jakoś daje radę 3 też wychowam i nawet się cieszę że jest.byle by było zdrowe od roku jest ze mną moja matka ciezki ma charakter jest dużo spięć między nami..ale chodz z dziecmi zostanie i butle da jak pojde na pól etatu do pracy.po 3 miesiacach mej fasolki jak sie urodzi.Lekko w życiu nie miałam i nie mam wynajmuje mieszkanie.przez to jak się czuje teraz nie pracuję.prawdopodobnie jest to ciąża zagrożona.ojciec starszej córki nie żyje więc jej utrzymanie zostaje na mej głowie.ale jest 500+ na razie dostaje alimenty na młodszą polubownie i zaproponowałam że mógł by dawać jakieś pieniądze na maleństwo w brzuchu mówie o kwocie 300-400zł na leki odżywianie lepsze żeby dzieciom nie zabierać w końcu to też jego wina. czekam na odpowiedz taty.po 17 sierpnia będę wiedzieć czy mogę podjąć pracę jakąś pójde nawet na rozdawanie ulotek żeby przez pare miesięcy zarobić swoje pieniądze.troche mama finansowo pomaga z głodu nie umrzemy.super nie jest ale daje rade wole tak niż użerać się z chorym młodym alkoholikiem.żąłuję że nie mam umowy o prace ale ciężko przy dwójce dzieci o taką prace bez wyształcenia dobrego.jak tatuś nie będzie chciał płacić jest sąd i fundusz alimentacyjny a za rok składam papiery o mieszkanie bo mieszkamy w stolicy.ja od 13 lat, pamietajcie nie ma sytuacji bez wyjścia .NAJWAŻNIEJSZE JEST UWIERZYĆ W SIEBIE I NIE DAĆ SIĘ PONIŻAĆ NIKOMU..ZNAĆ SWOJĄ WARTOŚĆ JA UWIERZYŁAM W SIEBIE ROK TEMU DŁUGO TO TRWAŁO ALE SIĘ UDAŁO TERMIN MAM NA KONIEC LUTEGO.OBY ZDROWE BYŁO.

Odnośnik do komentarza

ja chudnę zgubiłam 5 kilo od początku ciązy mdłości przeszły nie ma zachcianek.jem to co potrzebuje organizm jem więcej ryb mięsa i owoców naj chętniej arbuza i biorę witaminy.jem mało ale staram się zjeść 3 posiłki dziennie.i owoce.czasami lody lub coś słodkiego..ale bez szału czy jestem zdziwiona bo po 2 ciązy nie mogłam schudnąć a w 3 chudnę..narazie.może dużo nie przytyję..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja wazylam się z tydzień temu i było 1.5 kg na plusie i myślę że jeśli wzrosło to max 0.5kg ale jutro sprawdzę z rana jak niezapomnę :-) ale tydzień temu mój lekarz powiedzial że to znacznie za dużo i żebym tak nie gnała z tą waga :-/ ale to samo mówił jak byłam pierwszy raz w ciąży bo też od samego początku mi przybywało i w sumie później i tak wszystko zgubiłam więc trochę olewam co mi tam lekarz mówi dla mnie najważniejsze żeby nasz okruszek był zdrowy... Wizytę mam dopiero 05.09. bo mój lekarz będzie urlopowal....

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp0dw44u1w4gqc.png

Odnośnik do komentarza

13 + 3 tc. Ja z wagą albo jestem na "zero" albo przytyłam max 1kg, póki co za bardzo tego nie kontroluje (czyt. Jestem od kilku tygodni na wsi i nie mam wagi- zważę się dopiero przed wizytą za 2 tyg).
Brzuszek odstaje minimalnie. Tzn podbrzusze. Palcami wyczuwam powiększona macie. Wzdęcia 1 trym odeszły w niepamięć więc i spodnie ciążowe poszły w kąt bo brzuch tak skromny bez tych wzdec :D

Czekam na ruchy jak na manne z nieba. Jakbym coś czuła już, wkręcam sobie ze te bąbelki w podbrzuszu to fasola a to zapewne przesuwające się gazy w jelitach hahaha.
W 1wszej ciąży poczułam w 16tyg (15 + cośtam) także teraz niby powinnam szybciej więc wsłuchuję się i czekam co wieczór przed snem ;)

Jedyne czego mi jeszcze brakuje do szczęścia to energii. Mdlosci ustaly , wymioty też ale energii jak nie było tak nie ma. Pokładam się non stop jak staruszka.

Odnośnik do komentarza

U mnie +1kg, start z 53, w poprzedniej przytylam 13kg od 51 do zawrotnego 64 i tez mnie lekarze opieprzali a po wyjsciu ze szpitala mialam 54... Teraz jak dobije do 70 nie bede plakac. Byle dziecko bylo zdrowe. Na razie mam mega apetyt i jem duuuzo. Nadrabiam zaleglosci z pierwszych tyg gdzie mdlilo mnie poteznie.
A dzidek ma 6cm.

Odnośnik do komentarza
Gość saskiaaa28

I ja dołączam do grona, termin około 20.02 ;)

Minus 5 kg na starcie, podglądany dzisiaj maluch ślicznie się rozwija, 5,6 cm, raczej chłopczyk :)
Mdli mnie od ponad miesiąca i nie puszcza, brzuch widać wyraźnie pomimo utraty wagi (wyglądam jak kulka na szczudłach trochę...)

Podczytuje już jakiś czas, ale się zebrałam w sobie, żeby napisać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość saskiaaa28

@Lavinia
druga ciąża, poprzednia stracona w 10 tyg (od początku rokowanie było złe) kilka lat temu.

Szybko Ci zleci do wizyty:) Powiedziałabym, żebyś się nie stresowała, ale to niemożliwe więc polecam małą słodką przekąskę przed, będzie maluch brykał ;)

Odnośnik do komentarza

Ally dasz radę dbaj o dzidzie jeśli z głodu nie umierasz a ciąża jest zagrożona to odpoczywaj. Przykro mi z twojej sytuacji ale najważniejsze być silnym i nie poddawać się. Dobra więź z mamą to dobrze wiesz że ona zawsze jest i będzie. Dużo zdrowia i tatusia ścigaj niech teraz płaci i nie wraca. Przepraszam ale nienawidzę pijaków nigdy się nie zmienią.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, również spodziewam się dzidzi w lutym (4.02) i chętnie do Was dołączę. Jestem w 14 t 5d ciąży, za mną już 3 wizyty u gina z usg. Na koniec lipca miałam usg prenatalne. To moja pierwsza ciąża, więcej chętnie skorzystam z waszych doświadczeń, udało mi się przeczytać wszystkie Wasze wcześniejsze wypowiedzi i widzę, że dla większości to już nie pierwsza ciąża. Mam 27 lat i jestem z Torunia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...