Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Też biorę prenatal uno:)
Co do Wit d to nawet nie wiedziałam.ze 3ba ja zbadać będąc w ciąży.. Jagoda super wiadomosci:)wytrzymasz do lipca:)
Asia 21go idziesz ja zaś 24.. i będę Miała te badania co Jagoda..

Odnośnik do komentarza
Gość Monka899

Cześć kobietki z rana! Mi nigdy żaden lekarz nie zlecił badania na wita. D. Ja narazie biorę tylko kwas foliowy ale od 4 miesiąca przechodzę na DHA mama. DHA moim zdaniem jeśli oczywiście morfologia wychodzi poprawie jest najważniejszym suplementem w ciąży. Któregoś popołudnia analizowalam skład suplementów właśnie pod tym kontem. I wyszło mi ze najwięcej DHA jest właśnie w tym preparacie. Niestety preparat nie nadaje się dla mam której mają mało żelaza bo nie ma on go w składzie.

Widzę że każda z nas wyczekuje z niecierpliwoscia USG :) ja wiem ze jeszcze daleko ale czy macie już powybierane imiona lub jakieś Wam się podobają szczególnie?

Dziewczyny kto jeszcze pracuje? I jak długo zamierzacie?

Odnośnik do komentarza

hej :)
ja wit D miałam badaną z racji niedoczynnosci tarczycy, choć też dopiero po kilku latach lekarke oświeciło by to zbadać - oczywiście wyszły niedobory i łykam tabl.
teraz mam wit Femibion 1, tam jest wit D, ale uzupełniam, bo z racji wagi powinnam mieć dawke 2000.

ja też sie nie moge doczekać wizyty i usg, niech już ta moja gin wraca z tego urlopu :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Wszystko w porzadku. Dzidzius ma 1.5 cm ;-) P. Doktor mowi ze jest wiekszy ni wychodzi z OM i termin z USG na 14.02.2018 hihi. Bede miec mega prezent na urodziny imieniny i walentynki. Serce bije mocno a ja zdrowa jak kon. nastepna wizyta w sierpniu. miedzy 4 a 14 mam zrobic USG i przyjsc na wizyte. Jestesmg megaa szczesliwi.

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny. Odnosnie powiedzenia w pracy. ja wstrzymam sie do sierpnia. jak na usg bedzie wszystko w porzadku to powiem ale ide odrzzu na zwolnienie. niestety moja praca nie jest optymistyczna dla ciezarnej a poza tym mam synka ktory jest bardzo absorbujacy i ja juz padam na pysk a co dopiero jak wroce do pracy gdzie teraz ledwo na 4 pietro wchodze ( nie mam wibdy w bloku ).

Odnośnik do komentarza

Wiola, jak półpasiec? Jakie masz objawy? Czym się leczysz? Jak nastrój?

Kati, super wieści, ciekawe która pierwsza z nas urodzi- ja termin na 12.02 :) syna przynosiłam 5 dni ;)

A czy któraś z was dostała zalecenie suplementacja jodem??

Dziewczyny, mam co jakiś czas krótkotrwałe przyspieszone bicie serca. Trwa kilka sekund ale mam wrażenie że mi seeducho z piersi wyskoczy- wrażenie jak po bardzo intensywnym wysiłku. Nigdy nie miałam problemów z sercem. Myślicie że to może mieć związek z ciąża? Może któraś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Mamy 2 latków- PO MO CY, moje dziecko zmieniło się w POTWORA, DIABŁA, TERRORYSTE! Nie wyrabiam z nim. Jak tak dalej pójdzie dziecko które mam w brzuchu urodzi się z nerwicą bo ciągle tak się denerwuje na starszaka. Ręce opadają , zeslijcie mi jakieś rady i morze cierpliwości;)

Odnośnik do komentarza
Gość Monka899

Agaa-p ja do czwartku byłam na wychowawczym. Mam 1.5 roczna dziewczynkę. Ale od piątku jestem juz na zwolnieniu żeby mi zasiłek Lubie wrócił także jak nie zdążyłam wrócić do pracy po pierwszej ciąży :) ale ja tak chciałam być mieć dwójkę dzieciaczkow w małym odstępie czasowym. Pierwsza ciąża pracowałam do 20 tyg ciąży

Amme teraz bunt dwulatka, potem trzylatka, czterolatka i tak już do osiemnastki :) nie mam dla Cb żadnej złotej rady. Jedyne co Ci życzę cierpliwości :* co do jodu rowniez nikt nigdy mi nie zlecił badania w tym kierunku

U nas dziś trochę cieplej to i samopoczucie lepsze :) mam nadzieje ze u Was również

Co do powiedzenia w pracy moim zdaniem to zależy jakiego macie szefa. Ja swojemu powiedziałam w drugiemu miesiącu. Szczerze się ucieszył :) jeszcze przeniósł mnie na wyższe stanowisko z wyższą pensja bym miała więcej pieniążków później na Ł4 oraz macierzynskiem. Pozwolił mi się spozniac do pracy jakbym miała jakieś badania oraz bardzo często pytał się o moje zdrowie. Dużo zależy z kim pracujesz, naprawdę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...