Skocz do zawartości
Forum

Bateria prysznicowa z deszczownicą


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, czy macie może baterię natryskową z deszczownicą? Jakie są Wasze opinie? Czy z takiej deszczownicy faktycznie korzystacie? Czy np taką samą funkcję spełni po prostu prysznic powieszony u góry? Czym to się właściwie różni?
Stoję przed wyborem i nie wiem na co się zdecydować, dlatego wszelkie rady mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja mam i słuchawkę prysznicową i deszczownicę. Pod deszczownicą lubię myć głowę jak stoję pod prysznicem, bo wtedy mam wolne dwie ręce. Ja się rozglądałam ogólnie za kabiną, bateriami, toaletą stacjonarnie w sklepie a potem kupowałam przez internet, bo wychodziło taniej.

Odnośnik do komentarza

Też mam i słuchawkę prysznicową i deszczownicę podtynkową :)
Deszczownicę wybrałam o większej średnicy niż standardowe i mam 30 cm, nawet żałuję, że 40-tki nie kupiłam ;). W poprzednim mieszkaniu miałam prysznic (słuchawka) powieszony u góry, ale to nie to samo. Raz, że słuchawka jest mała, a dwa, że jak potrzebowałam się sprysznicować dokładniej, to trzeba było ściągać tę słuchawkę z góry. Jednak deszczownica wygrywa bezapelacyjnie.
I z deszczownicy korzystam zawsze, gdy jest kąpanie full, czyli z myciem głowy :). A jak prysznic jest bez mycia głowy, to wtedy używam słuchawki prysznicowej.

Odnośnik do komentarza

Mam i używam codziennie. Za to słuchawki nie używam prawie wcale. Moja żona odwrotnie.
Przy deszczownica warto pomyśleć o lepszej wentylacji albo zamkniętej kabinie, bo woda bardziej paruje.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Przydatna. Inny strumien wody. Jak mielismy kupić kilka osob mówiło że więcej wody sie zużywa. Ale przy wlasniej obserwacji widzę ze mniej. Bo słuchawkę muszę bardziej rozkręcić żeby się opłukać, a deszczownicę wystarczy trochę i woda fajnie leci wystarczająco równomiernie i lepiej wypłukuje się włosy. Dzieci też zadowolone. Zależy kto jakie kąpiele lubi. Dla nas super.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...