Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Monia1992 ja też nie mam specjalnie dużego brzucha, do 20tc niewiele było u nas widać. A nasz mały to kawał chłopa jak to położna powiedziała bo dwa tygodnie temu ważył prawie pół kilo :p moja kuzynka przed porodem miała niewiele większy brzuszek niż ja teraz a ich mała miała prawie 4kg :) także nie martw się, z synkiem pewnie wszystko dobrze :)
Dzisiaj w końcu przyszła moja poducha do spania, mam nadzieję że choć trochę mi pomoże :)

Odnośnik do komentarza

póki co się nie martwię,ważne że mały wygląda na swój wiek :) tylko myślałam, że jak już przyjdzie 20 tydzień to się nie poznam, a talia nie znika, ale myślę że to też kwestia tego, że mam dobrze wyćwiczone mięśnie brzucha, jeszcze do niedawna miałam świra na punkcie ćwiczeń mięśni brzucha, więc może też dlatego póki co piłki brak :) Caroline0887 nie martw się- dzieciątko się urodzi to szybko na pewno powrócisz do figury sprzed ciąży :) Kk24 rzeczywiście sporego już masz synusia, pewnie będzie duże dzieciątko :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie nie było brzucha do 23 tyg. Tylko jakieś małe zaokrąglenie a potem dosłownie w ciągu tygodnia mnie wysadziło jakbym przeskoczyła conajmniej 2 miesiące. Nałożyło sie to na mój wyjazd wakacyjny i skończyło tak że pojechałam w ciuchach w których sie mieściłam a po tygodniu zostały mi tylko jedne spodenki na gumce w resztę nie miałam szans sie juz wbić ;D
Mimo że brzuch spory to do przodu mi przybyło 3,5 kg. W poprzedniej ciąży moja waga wzrosła o 8 kg mam nadziej,e że obecnie też będę sie trzymać tych okolic :) Choć miewam napady wilczego apetytu i pochłaniam wszystko co mi stanie na drodze hehe

Mój termin 01.01.2018 - dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja to chyba rekordzistka jestem mam juz 9 kg do przodu masakra w poprzednich miała plus 18kg. Pocieszam sie ze ja z niedowagą zaczynałam ale...jednak te 9 kg.........ehhh a to dopiero połowa ciaży
Wczoraj wizyta w moczy bakteria dziś ide posiew zrobić chce zawiesc do laboratorium o 11 pewnie pon/wt wyniki.Lek. mnie nie zbadał chociaz mówiłam ze walczyłam z grzybicą....usg zrobił na zasadzie cz dziecko jest czy sie rusza ot i tyle gdybym nie miała połówkowego dokładnego w gd. w ramach prenatalnych badań to bym myślałam ze średnioweicze wróciło.
Lekarza zmieniłam zobaczymy co powiem nowy lekarz jak posiew ok to wizyta 11.10 jak nie to szybciej.
No i ten gbur u którego bylam ( z racji tego ze mojego lek. nie było znowu-dlatego go zmieniłam) nie zmierzył szyjki za to nie przepisał luteiny mam zmiejszyc dawkę przez 3 dni a potem odstawic bo niby nie potrzebna ehhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza

U mnie już brzuszek coraz bardziej widoczny, a ludzie i tak udają że nie widzą :) i jest ciążowo zaokraglony, nie wyglądam jakbym była gruba :p
Przestestowalam poduche do spania, rewelacja :) mężowi też pasuje to że śpię na bokach, bo często jak się przebudzil w nocy to leżałam na plecach a już najwyższy czas się tego oduczyć, nawet położna mi na to uwagę zwracała :)

Odnośnik do komentarza

Ja po wypiciu jechałam młodego do przedszkola zawieźć 30km w sumie i dało rady chociaż mdliło mnie od tego słodkiego i faktycznie bardzo chciało mi się spać ale nie było tragedii i strachu że mogę nie dojechać. Tak że spokojnie - słodkie to i mdli bo na pusty żołądek ale nie jest źle :) Ale widziałam Pani które odpływały... warto na przy pierwszym razie pojechać z kimś albo po prostu zostać w laboratorium i tam posiedzieć te dwie godziny :)
U mnie na szczęście też wyniki cukru dobre :)

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...