Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Justyna133
Asia rozumiem :) ja chcialam wiec lekarz dal mi skierowanie bez problemu. Jejku juz masz polowe :) ja mam termin na koncowke grudnia stad i jestem lekko w tyle za Wami :)
Jezu jak mi sie nic nie chce... codziennie chodze spac o 19 jakas maskara myslalam ze to minie ale sie mylilam

No czas leci. Ja długo siedzę ale szybko wstaję. Kiedy myslisz iść na l4?

Odnośnik do komentarza

Byłam dziś u położnej, słyszałam serduszko. Walilo jak dzwon. Wiec jest super. Jutro lecę do Polski a we wtorek usg wiec liczę ze się wszystkiego dobrego dowiem! Spędzę wolne na działce kolo lasu wiec trzymajcie kciuki żeby komary mnie nie zjadły! !! Pozdrawiam wszystkie mamusie! PS u mnie dziś rozpoczęty 18 tydzień, ALE CZAS LECI SZYBKO!!

Odnośnik do komentarza

Gocha super ze wszystko dobrze udanego wypoczynku :*
Asia jesli tylko masz mozliwosc to korzystaj. Ja w 2015 zmienilam prace na lepsza i stad moje zobowiazania... jesli bylabym w poprzedniej pracy to od razu poszlabym na zwolnienie a ta prace uwielbiam jest to praca biurowa na dodatek mam nienormowany czas jesli bede chciala pojade do domu itp. Mam szefową kobiete i matke i jest super wyrozumiala

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) troche byłam nieobecna, bo jestem nad morzem i jakos nie było okazji ;)jestem jyz tak zmeczona tym pobytem tutaj, ze juz nue moge sie doczekac kuedy wroce do domku;) u mnie 17 tydz. Ale ten czas szybko leci. Pamietam jak niedawno test robiłam ;) ja jestem na L4 od poczatku ciazy. Niestety mam taka prace, ze bałam sie pracowac. I wcale za praca nie tesknie ;) 20 lipca połówkowe i nie moge sie doczekac :):)

https://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvjshn50uzr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...