Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. A ja w czwartek poczułam pierwsze wyraźne pukanie mojej fasolki:) był to pełny 16 tydz super tylko przeraziło mnud to jak pisałam tu któraś z Was, ze prawidłowy termin można określić po ruchach dziecka a mianowicie doliczyć 20 tyg mi by wyszło pełne 36 tyg (to trochę za wcześnie....) wczoraj i dziś też je czułam. Fantastyczne uczucie:)
A my po niedzielnym leniwym poranku za chwilę obiadek i wybieramy się na lody może na Starówke:)
Pozdrawiam miłej niedzieli.
Martucha brzuszek śliczny u mnie też już taki widoczny nawet nie wiem czy nie bardziej:) ale póki co 2 kg +

Odnośnik do komentarza

Witam was
Dziśbo śniadaniu dzidzia tak fikala jak nigdy ☺ byliśmy na zakupach a teraz u teściowej na obiadek. Potem też pójdziemy może na lody.
A nie słyszałam o tym dołączanie tygodni. W pierwszej ciąży ruchy poczułam 17 tc a urodziłam 41tc wiec u mnie się nie sprawdziło. Teraz jestem 15t2d wiec powinnam 35tc to za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dla macie fajne brzuszki☺. U mnie jeszcze brzuszka nie ma i ruchow dzidziusia też jeszcze nie czuję. Troszkę Wam zazdroszczę ale może niedługo i moja dzidzia zacznie się ruszac☺. U nas spokojnie zjedliśmy obiadek i leniuchujemy jeszcze dwa tyg i przyjedzie mąż z trasy już się nie możemy doczekać. Miłego popoludnia☺

https://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg3tfepsx3.png

Odnośnik do komentarza
Gość reNiferr

Wy dziewczyny macie zawodowych kierowców a ja marynarza i właśnie od wczoraj mam go w domu;) dlatego trochę zniknęłam z forum ale już wszystko nadrobilam;) macie super brzuszki ja też już +4kg i brzuszek zaokrąglony ale obcy jeszcze nie wiedzą o ciąży więc jeszcze tak nie widać, pewnie jakbym obcisłe rzeczy ubrala to wątpliwości by nie mieli.

Odnośnik do komentarza

Zosia moj maz tez w terminie 3/1, ja wytrzymuje tylko dla męża bo to jego pasja, zawsze o tym marzył i nie mogłam powiedzieć nie realizuj swoich marzeń bo mi bedzie smutno :) moj brat jezdzi 3/2, i starszy syn 13l wiadomo rozumie wszystko ale i młodszy (2l) nie boi sie go jak przyjeżdża, leci do niego cieszy sie i nie odstępuje go na krok nawet jak był młodszy, chyba wszystko zależy od podjscia tatusia, bo jak wróci i bedzie rzucał tekstami nie teraz synku bo tatuś zmęczony po pracy itp to wiadomo ze dziecko sie odsunie, a jak bedzie często dzwonił to dziecko z radością na tatusia czeka

Odnośnik do komentarza

Podziwiam kobiety które mają cały dom, dzieci ,codzienne spraw w których mąż by się przydal coś przekręcić itd a tu go nie ma. Ja bym tak nie mogła chyba za bardzo bym tęsknila i cały czas bym myślala co robi czy nic mu się w tym momencie nie stało. Wykonczylabym się psychicznie.
Objadlam się śledzi ze aż mi w żołądku kwaśno☺ teraz czekam aż mała zacznie się ruszać jak to zawsze po śniadaniu

Odnośnik do komentarza

Justyna życzę Ci cierpliwości w opracowywaniu pytań i jak najszybciej zaliczenia:)
Zapewne można się przyzwyczaić ale ja to taki typ jak Julita piszesz też bym się wykonczyla. Dziewczyny jesteście super tyle obowiązków i właściwe same to ogarnia cie i jeszcze ciąża (Zosia trzecia:) z resztą tak jak ja:)) podziwiam Was.
Miłego dnia i dobrego samopoczucia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...