Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wrocilam do domciu i nie zrobie zdj brzusia mojego ze porownac z Waszymi postaram die jutro :D
Storczykowa gratuluje corci :D ja ide w pon i tez po cichu licze ze uda sie podpatrzec ale wiadomo zdrowie najwazniejsze ;)
Kinga mi tez lekarz mowil ze mimo testu nifty i tak jak cos wyjdzie nie tak trzeba zrobic amni. Wiec trzymamy kciuki aby dzidzia Twoja byla zdrowa jak ryba :*

A ja w czwartek odbieram badania testu pappa. Dostaam taki raport ale go nie ogarniam w ogole. Przeziernosc karkowa wyszla 1.29 wiec chyba dobrze zobaczymy reszte wynikow. Wiadomo stres jest ale mysle pozytywnie

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

My idziemy dopiero na wizytę 14/07 nie mogę się już doczekać kiedy zobacze znów mojego bąbelka:-P i mam.nadzieję że juz potwierdza nam płeć na 100%.
Wybieramy sie teraz na wakacje na Chorwację i zastanawiam sie co powinnam przy sobie miec oczywiście po za kartą ciaży wynikami badań ,karta EKUZ ,wykpiłam również dodatkowe ubezpieczenie. Jak macie jakieś ptoppzycje to chętnie skorzystam bo wolala bym nic nie przeoczyc :-D

Odnośnik do komentarza

Sylwia, my byliśmy początkiem czerwca na Krecie i brałam ze sobą cała apteczke- probiotyki gin i doustne, clotrimazol, duphaston na ew krwawienia, magnez, wit C 1000, wapno na alergie, plasterki, wode utleniona w zelu, herbate mietowa, krem z fitrem 50 (30 na nogi) najlepiej nie brudzący ubrań, krem po opalaniu. Strój miałam 2-czesciowy, ale kupiłam pareo żeby chronić brzuch. No i wygodne buty, nawet 2 pary nadprogramowe, w upale puchną nogi i nawet najwygodniejsze mogą obcierac. Sukienki bardzo się sprawdzaly bo nie opinaly brzucha. Wszystko co bawelniane bylo ok. Też miałam wykupione dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne ale na szczęście się nie przydało :D Udanych wakacji :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam z usg.mam krwiaka srodmacicznego o wym 48/38/18mm ,serce bije 130 na minute.już leze 6 tydzien,wcześniej był krwiak w innym miejscu o wym ponad 7cm na ponad 2cm,potem zmniejszył się do ponad 4 na ponad 13mm i jest znow.już mam dosyć. Znów mam lezec.jak ja mogę tak żyć przy dwójce dzieci????? Jestem tym zmęczona cholernie..jest już 16/17 tc boję się cholernie

Odnośnik do komentarza

Elwira P jestem w takiej samej sytuacji..... Leżę z krwiakiem.... Nawet nie chce mi się udzielać na forum.... U mnie 15 tydz. Mam małą córeczkę.... Dowiedziałam się o nim po gigantycznym krwotoku.... Ale staram się być dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza

Któraś z Was pytała kiedyś o wózek Anex Sport. Miałam, ale sprzedalam, nie polecam. Gondola ok, duża, wygodna. Ale spacerówka tragiczna jak dla mnie, pasy tak zaprojektowane, że nie da się ich sensownie zapiac, dziecko zsuwa się, siedzisko jest źle wyprofilowane. Moje dziecko na spacerach płakało, nie chciało w niej siedzieć. Po zmianie spacerówki problem od razu zniknął. Plus tego wózka to świetna amortyzacja i prowadzenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...