Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze Szczecina;)
Usg mam na 9;00. Jeżeli chodzi o poduche to ja polecam ona fajnie przylega też do kregoslupa. No dobra idę robić domowe lody- sorbety obiecałam córce i stwierdziłam że to nie głupi pomysł bo przynajmniej wiemy co jemy;)

Odnośnik do komentarza

My z okolic Radomska ☺
U mnie też samopoczucie lepsze nareszcie. Wreszcie posprzatalam dom bardziej dokładnie tym bardziej ze dziś może przyjechać szwagierka. U mnie na obiad ziemniaczki z koperkiem + hmm gołąbki ala kotlety mielone i do tego sałata z pomidorkim i ogoreczkiem mmm a na necie jeszcze przypadkowo znalazłam bardzo łatwe te malutkie paczusie i je później zrobię. Taka mam dziś wene

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiaselinka

Termin mam na 31 grudnia:) dziś 12 tydzień i o 15;15 mam wizytę u ginekologa :) mam już córeczkę Hanie, która 29 lipca skończy 2 lata:) ogólnie to bardzo ciężko przechodzę tę ciążę - identycznie jak poprzednią czyli mega mdłości i wymioty przez całe dnie....trochę jestem wymecxona tym ale szczęśliwa ...myślę że jeszcze trochę i powino odpuszczac

Odnośnik do komentarza

Jestem juz po usg i wszystko dobrze pobrano mi krew i za 10 dni wyniki. Ciesze sie ze widzialam maluszka lekarz fajnie mowil pokolei to co widzi wiec wiem o wszystkich organach :D
Za dwa tygodnie wizyta i znowu zobacze maluszka :) tak to moze byc usg co dwa tygodnie :D
Plci lekarz nie chcial okreslac bo powiedzial ze zbyt wczesnie z usg 13tc i 4dni wiec ciaza trzy dni wieksza niz @. Ulzylo mi niezmiernie :D trzymam kciuki za Wasze wizyty

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro Malw_Opole,ja też doświadczyłam straty.Czas leczy rany,i wsparcie najbliższych.Ja po kilku miesiącach ponownie zaszłam w ciąże,wszystko przebiegło ok i cieszyłam się macierzyństwem.Niech Bóg ma Cię w opiece

Odnośnik do komentarza

Gosiu, jesli Twoj szkrab na kolejnych wizytach postanowi nie pokazac czy jest dziewczynka czy chłopcem to zawsze możesz kupic wózek unisex :) Wystarczy odpowiedni kolor kocyka i będzie dziewczynski lub chłopięcy. Taki wozek też łatwiej będzie sprzedać ;)
Ja się boję wchodzić na wagę... :( Tyle sobie obiecywałam, a nie potrafię opanować się z jedzeniem :( nie czuje głodu a bym jadła i jadła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...