Skocz do zawartości
Forum

gorączka przy ząbkowaniu ile trwa


Gość ząbek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolablk.

Goraczka przy zabkowaniu nawet tydzien moze trzymac. Bardziej powinno niepokoic to ile jest stopni. Bo przy zabkowaniu wystepuja stan podgoraczkowy badz umiarkowana goraczka. Za rada pediatry postepuje tak. Do 38 stopni raczej staram sie zbijac tylko mokra siereczka chyba ze zabki sprawiaja bol. Wtedy podaje czopki. Poniewaz 38 u niemowlaka jest jeszcze normalna tempetatura z tym ze w przypadku mojego zwykla tempetatura raczej nie przekracza 37 wiec przy 37.5 juz wiem ze jest cos nie tak. Powyzej 38 zawsze podaje srodki zbijajace temperature syrop lub czopki. Powyzej 38.5 juz umawiam sie na wizyte do Pediatry bo byc moze to jakis wirus. Niemowlak nie powie co go boli wiec lepiej sprawdzic. Powyzej 39 jechalabym juz do szpitala by go koniecznie zbadali. Tym bardziej gdyby czopki badz syrop nie dzialaly albo zbyt szybko przestawaly dzialac. Wszystko zalezy jaka pani dziecko ma na codzien temperature. Moj syn ma zwykle miedzy 36 a 37 sporadycznie nawet 35.5 - 37.5 powyzej juz widac po nim ze sie zle czuje. Jest wtedy osowialy. Mam nadzieje ze troche pomoglam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...