Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość paola123

Ubranka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paola123

Tak jak w temacie, gdzie kupujecie ubranka dla maluchów? Raczej internet czy sklepy stacjonarne. Może macie swoje ulubione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przede wszystkim w Pepco.Mają naprawdę czasem super rzeczy za małe pieniądze.
Czasem też Textil Market.W stacjonarnym sklepie,albo zamawiam przez internet w Textil Market i odbieram w sklepie stacjonarnym.
Moim zdaniem nie ma co wydawać mnóstwa pieniędzy skoro ciuszki są tylko na krótki czas i trzeba kupować następne.
Dla mnie najważniejsze,żeby były z 100% bawełny-przynajmniej większość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dużo ciuchów dostałam po straszych dzieciach kuzynek i koleżanek, więc dużo nie musiałam kupować. A jak już to patrzyłam na skład ubranka i fajne jakościowo są np w lidlu czy h&m. Często też buszuję po lumkpach bo czasem coś fajnego można znaleźć i wiem, że wtedy w tym pół miasta nie będzie chodzić ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie bywa, zależy co i gdzie wpadnie mi w oko. Troche w sieciówkach, troche w Tesco czy Pepco. Czasem jak poprzedniczka w second handach, ale im większe dziecko tym trudniej o ubrania w dobrym stanie, a ja nie mam czasu biegać po ciucholandach zbyt często. A bieliznę, rajstopy i skarpetki najchętniej w małych sklepach z polskimi produktami

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My tak różnie:) czasami i wspomniane pepco, obok też mam stacjonrant prowadzony przez znajomwą ale ostatnio najczęściej internetowo na escallante.pl początkowo z uwagi na rabat -20% jak się zapiszesz na newsletter, wiec wychodzi taniej, a jakościowo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staram się kupować "stacjonarnie", ale najczęściej mi to nie wychodzi, z braku czasu. Dlaczego najczęściej buszuję po nocach i szukam ubranek w necie. Chyba ze trzy dni temu zamówiłam piękny zestaw (dla córci) na wakacje: https://babelu.pl/folk-komplet-dla-dziewczynki-czerwony
Firma nie znaleziona przypadkiem, moja koleżanka zamawiała u nich buciki dla dziecka i jest mega zadowolona. Czekam na dostawę :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pepco, jak widzę, robi zawrotną karierę ;). Sama kupuję tam sporo takich rzeczy do poplamienia, czy do podarcia na spacerze. Tanio i nawet nieźle wyglądają ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama25h

Też mam dużo ubranek z second handów. Mój Staś tak często się brudzi, że nie nadążyłabym z praniem, a tak mamy dużo tanich ciuszków i możemy się przebierać kilka razy dziennie :D Mamy z Krakowa na Starowiślnej można wyhaczyć bardzo fajne rzeczy, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Binia111

Głównie kupuję w sieciowkach jak jest wyprzedaż. Wtedy biorę ubrania na teraz i na potem.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dannitke

Ostatnio kupowałam prezent dla siostry na baby shower.Na początku chciałam kupić jakieś pieluszki, potem jednak pomyslałam sobie,ze jest to bardzo ale to bardzo standardowy prezent i jednak fajnie byłoby zastanowić się nad czymś oryginalnym.....
Zdecydowałam sie na koszulke z napisem (oryginalnym bo zaprojektowanym przeze mnie).

[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zwykłam wybierać albo w ciuchlandach albo gdzieś w internecie... w ciuchach jest tyle fajnych ubranek! Nie raz trafiłam na rzeczy nowe, z metkami, które ktoś po prostu oddał. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kicajka

Często kupuję na wyprzedażach, ale także bardzo lubię ubranka polskich producentów np. Kaola-Kid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardzo dużo ciuszków dostawałam i dostaję, od szwagierki, bo też ma chłopczyka, i od mojej mamy, dużo z Niemiec, UK, nie tylko z ciuchalandów, super jakość, czasami kupuję  w pepco czy auchan, bywa że zamawiam z internetu, jak coś mi się spodoba i cenowo jest OK.

Edytowane przez Ivendriel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z żoną kupujemy na Allegro, od ludzi, którzy sprzedają w necie ubranka, których już nie potrzebują. Kupujemy też jak są promocje w sklepach, typu Smyk. Teraz mają nawet spoko promocje na ubrania i buty do 50%: ubrania i buty dla dzieci W sumie jak się trochę poszuka, to można kupić rzeczy w korzystnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...