Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Skorpionka 1.11 Leon ♡
Evli2 1.11
Miecia 2.11 Gustaw ♡
Owca 3.11 Staś ♡
Gwiazdkaola 4.11 Emilka ♡
Monixs 5.11 Janek ♡
Aminta 8.11 Hania ♡
MoniB 10.11  Hania ♡
Martusha 12.11 Artur ♡
Ana17 13.11 Tobiasz ♡
Ewenka 14.11 Aleksandra ♡
Runa 14.11 Dominik ♡
Kasia2017listopad 15.11 Laura i Olek ♡
Mamciachłopcow 15.11
Sylwia26eM 16.11 Przemek ♡
El96 16.11 Adaś ♡
Zwariowana1234 17.11 Pawełek ♡
Fka 17.11 Mikołaj ♡
Sylwia80 18.11 Łucja ♡
Milka29 20.11 Wojtuś ♡
Mogu 22.11 Jędrzej ♡
KaroSt 26.11 Stefcio ♡
Tosca 28.11 Lila ♡

Dwie cesarkowe Hanie, jedna po drugiej :D

Gwiazdkaola poprawione :)

MoniB, miałam się właśnie pytać o Ciebie, co u Was, jak się czujecie?

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Runa dzięki za pamięć o nas;)
U mnie niestety roznie. Zostały mi jeszcze dwa tygodnie pracy, no i niestety praca dostarcza mi dodatkowych stresów. Pracuje w firmie, która była moim marzeniem, starałam się 5 lat o dostanie do niej z planem pracy tutaj do emerytury! No i w czasie mojego urlopu przyszły takie zmiany, że fix. Najgorsze jest to ze mnie nie było więc nie mialam możliwości reakcji. Do tego najwieksze zmiany maja dopiero nastapic, czyli wszystko stanie się jak będę na macierzyńskim. Teraz próbuje coś się dowiedzieć ale narazie wszystko to tylko plotki. Ciekawe czy wogole będę miała gdzie wracac. No ale żeby nie zanudzać o pracy (ale wyżalić się musiałam) to teraz o ciąży. Łatwo nie jest, bo z pracą na cały etat i z dwójką dzieci czuje się wieczorami jakbym maraton przebiegła. Jako, że cesarka jest 2 tyg przed terminem, to zostaje mi dokładnie 4 tyg siedzenia w domu przed porodem. Dodam tylko, że u mnie wyprawka nie zaczęta! Mam nadzieję, że jak w ciągu tych 4 tyg powyjmuje pudła po Lenie to będzie tam wszystko co potrzebne. Fizycznie u nas całkiem nieźle, poza wieczornym zmęczeniem, ale rano czuje się jak młody bóg. Psychicznie jest różnie, staram się zaakceptować Hanie i już nawet mówię o niej jak o dziewczynce ale... Gdzieś ciągle jest smutek po Antosiu. Nie wiem czy sama boję sie nastawiać na córkę, żeby w razie czego nie przeżyć znowu rozczarowania, czy podświadomie ciągle pragnę syna? Dodam tylko, że na 100% nigdy dziewczynka nie była potwierdzona. Niby dwoje lekarzy skłaniają się ku dziewczynce ale żaden na 100% potwierdzić nie potrafił. Pokazuje dupkę i tyle. W poprzednich ciążach to ja sama płeć widzialam. Brzuch oczywiście mam ogromny, chociaż ludzie uważają ze jest mały;) duży był na początku ale w końcu przestał rosnąć. Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamusie! Trzymajcie sie cieplutko!

https://lb1m.lilypie.com/jKB1p1.png
https://lbym.lilypie.com/XEgap2.pnghttps://lb3m.lilypie.com/UJcJp2.png

Odnośnik do komentarza

Tosca, ja mam często alergie skórne po nadmiernym kontakcie z chemią np. płynem do naczyń, środkami czystości, nawet jeśli są łagodne. Ale ja mam chorobę autoimmunologiczną i to jest z tym związane. Smaruję zmiany bardzo grubą warstwą tłustego kremu, unikam kontaktu z chemią i wodą - mi to zawsze pomaga. Ale Tobie nie wiem co doradzić, bo głowa akurat nigdy mnie nie swędziała. Swoją drogą czytałam, że kobiety w ciąży mają bardziej wrażliwą skórę, skłonną do uczuleń. Może używałaś ostatnio jakiś nowy szampon?

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Tosca ja z kolei nie radze sobie ze swedzacymi nogami. Najpierw wylazla mi wielka egzema a teraz po prostu mnie swedza cale, chociaz wysypki nie ma. Dodatkowo zauwazylam ze w ciazy bardzo szybko robia mi sie odgnioty - od spodni przy lezeniu itp. i tez swedza. Ciekawe czy to tylko ciazowe przypadlosci.

Odnośnik do komentarza

Masakra, niby takie drobne dolegliwości ale w ciaży nie można sobie w zwykły sposób z nimi radzić...
Teraz zaczyna się najgorszy okres - przeziębienia i katary - nie możemy się dać dziewczyny! Do listopada już bardzo malutko nam zostało.
Ja jeszcze dwa tygodnie w pracy - szkoła podstawowa, lekcje indywidualne. mam nadzieję ze dzieciaki nie zarażą mnie niczym, może wrzesień jeszcze zdrowo przechodzę ;) trochę tak jest, że nawet kichające i zakatarzone dzieciaki rodzice przyprowadzają do szkoły (dziwię się innym rodzicom że na to pozwalają, a teraz w ciaży zaczęło mi to przeszkadzać;(

Odnośnik do komentarza
Gość Dobroczynek

Czy mogę poprosić jeszcze o dopisanie? 23 listopada z om lub 1 grudnia z usg. Od początku jestem takim skrytoczytaczem - może raz się wypowiadałam, ale czytam regularnie żeby upewnić się że jeszcze nie zwariowałam...;) pozdrawiam listopadowe mamusie

Odnośnik do komentarza

Witam, bardzo proszę o pomoc, czy ktoś mógłby odpowiedzieć czy wyniki mojego usg sa w normie? Termin porodu z OM wychodzi na 27 listopada 2017 natomiast z usg na 22 listopada 2017. Usg jest z dnia 4 września 2017. ( 28 tydzień) Wartości jakie mam podane z badania: FL 5.0cm, AC 23.36cm, HC 26.67cm, waga wyliczona na 1106 gram. Proszę o odpowiedz martwię sie

Odnośnik do komentarza

Tosca ja z tymi przeziębieniami u innych mam od samego początku ciąży .tak samo z remontami i zapachami farby olejnej .unikam tego że względu na problemy zdrowtne mojego pierwszego dziecka .na szczęście w tej ciąży jeżeli chodzi o przeziębienie to ani ja ani córka i mąż nie chorowalismy .miałam jedynie kaszel ale to mogę dolegliwości refluksowe. Już nie dużo nam zostało więc Damy radę .

Odnośnik do komentarza

Przekręcanie się na bok w nocy i wstawanie z kanapy to jest naprawdę wyczyn . Czasami to mi się płakać chce przez te ograniczenia ruchowe . Jestem tak spuchnięta , że mogę założyć tylko jedne zakryte buty . A mój brzuch rośnie w takim tempie , że kurtka którą zapinałam normalnie jeszcze w tamtym tygodniu już się nie zapina .
Czy wasze brzuchy przy chodzeniu też się tak okropnie napinają i ciągną w dół ? Ja się czuję jak bym miała jakiś wielki kamień w brzuchu .

http://suwaczki.maluchy.pl/li-73173.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...