Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina45

Pielęgnacja włosów zniszczonych

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawą jest wybór szamponu bez wszystkich tych SLS'ów - im bardziej naturalnie, tym po prostu lepiej :) Poza tym olejowanie włosów, maski, maseczki, olejki do utrwalania czy podczas suszenia - wyczuj co lubią Twoje włosy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka223

Używam delikatnego szamponu z apteki, potem odżywki, ale cały czas jestem wierna suplementowi Vitapil mama, bo wzmacnia mi włosy i nie wypadają tak jak wcześniej, suplement z dobrym składem i bezpieczny dla mam.

monthly_2019_05/pielegnacja-wlosow-zniszczonych_75056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zenobia

Hey a właśnie jak to jest z tym vitapilem przy karmieniu piersią ? Chcę zacząć stosować, bo slyszałam że jest dobry ale obawiam się czy to nie bedzie niezdrowe dla malucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i w końcu odwiedziłam studio/salon In Harmony, skusiłam się na totalną metamorfozę swojego wyglądu :) ostre cięcie i zmiana koloru efekt zachwycił wszystkich i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Zenobia
Hey a właśnie jak to jest z tym vitapilem przy karmieniu piersią ? Chcę zacząć stosować, bo slyszałam że jest dobry ale obawiam się czy to nie bedzie niezdrowe dla malucha.

Też tych witamin używam, nic tam nie ma w składzie co mogłoby zaszkodzić dziecku, wprost przeciwnie bo jest żelazo, kwas foliowy a to akurat składniki które maluszkowi jak najbardziej się przysłużą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mialam tak zniszczone wlosy ze nic na nie nie dzialalo, wypadaly, byly cienkie,lamliwe, probowalam wszystkiego, jedynym slusznym wyjsciem w mojej sytuacji okazal sie przeszczep, robilam w Klinice Przeszczepu Wlosow w Warszawie, polecila mi kolezanka ktora tez wlasnie u nich miala taka transplantacje i widzialam jej obecne efekty, zabieg wykonywany robotem Artas, teraz do konca maja maja fajna promocje, warto sie rozeznac w temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest udanie się [reklama usunięta] na wykonanie kompleksowej pielęgnacji, jak mama trójki rozbrykanych dzieci nie mam czasu na samodzielne dbanie o włosy czy cerę ://

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania Woś

Miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów nie pomagało nic , znalazłam klinikę Novoderm w Łodzi na ul. Nawrot 14. Może ktoś słyszał ? Po konsultacji ze specjalistą zdecydowałam się na zabieg Smart Graft, trochę to wszystko trwało ale efekty są super . Jestem bardzo zadowolona myślę że spokojnie mogę wam ją polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...