Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

mdłości napewno ustąpią mi juz pomału znikają osttanio czuje sie lepiej dzis troche kuło mnie z prawej strony podbrzusza zadzwonilam do poloznej i to ponoc normalne macica sie rozciaga nie mam zadnych brązowych plamień i bol juz ustapil wiec chyba nie ma powodow do zmartwien tyle wytrzymam do wizyty z gin to juz w poniedzialek :)

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3kt3pljxzb.png

Odnośnik do komentarza

Wadera28
Plamienia mam. Pewnie po kopniajlkach w brzuch mojego 2latka na badaniu u laryngologa
W każdym razie zawał mam.. czekam co dalej. Jak odrobine sie nasili jade do szpitala.

A może lepiej nie czekaj tylko jedź do szpitala sprawdzić co się dzieje... Ja też plamiłam i to od 7 do 12tc - przyczyny nie znaleziono ale ginekolog powiedział mi że należy sprawdzać każde plamienie, niezależnie od stopnia nasilenia czy też koloru bo lepiej dmuchać na zimne niż potem mieć wyrzuty sumienia.

Odnośnik do komentarza

Wadera, jak dzisiaj, lepiej cos?
Magda16 - nie rob nic na wlasna reke i sluchaj lekarza. Js bym na Twoim miejscu powtorzyla tsh na wlasna reke za tydzien/dwa i zobaczysz czy poziom sie utrzymuje czy jeszcze spada. Na badania piszlas na czczo i bez brania euthyroxu, tak? Pocoesze Cie jeszcze ze nadczynnosc jest o wiele mniej niebezpieczna w ciazy niz niedoczynnosc, wiec badz dobrej mysli!

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Całą noc wstawałam i sprawdzała i czysto. Boli trochę ale po bokach- pachwiny jajniki. Skurczy na pewno nie. Piersi bolą, mdlosci są.. chyba się wczoraj po prostu narobiłam no i synek nie wie co to ciąża.. nie mogę go winić. Był przerazony badaniem a musieliśmy je zrobić. Zwiększają nam ilość zajęć i będę z brzuchem codziennie biegać po poradniach na zajęcia umysłowe i do szpitala na oddział rehabilitacji neurologicxnej. Jak na zlosc mąż wyjeżdża i jestem sama z tym wszystkim

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Princessa super że juz to nadanie zrobisz :) ja mam dopiero za 2 tygodnie te usg genetyczne. Slońce pieknee. Zamglone jednak przez smog :( masakryczny smród jak bylam dzis z synem w przychodni to az kaszlał :(

Stokrotko jesli rozyczke przechodziłaś to masz przeciwciała i jest ok- u mnie tez to samo.
Co do grupy to jestem tam niby w obu ale tam jest tak bezpłuciowo i obco i jak mam z czyms problem czy gorzkie zale to do Was tylko :)

Zastanawiam sie czy na wlasną rękę nie zrobić TSH. Lekarz mi nie zlecił ale cholera wie .. moze lepiej zrobić? Co myslicie? Czesto o tym piszecie.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...