Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Mała mii- poleżeć na lewym boku parę minut, potem na plecach,poruszaj brzuszkiem,znowu na lewym boku. Jeśli się nie poruszy to zrób tak jak radzą dziewczyny. Skoro czułaś do tej pory ruchy co dziennie,to masz prawo się niepokoić. Może jest dziś ospala, ale jak masz pół nocy nie spać to się zbieraj i jedź. Powinni bez problemu zrobić Ci ktg.
A wiesz,może coś z przeplywami i należy podać leki rozrzedzajace krew, no ale to trzeba zbadać a nie gdybać. Lepiej jechać niż się stresować:)

Nataszka, za samą treść ogłoszenia facet powinien być ukarany. Kurde jak sprzedawalam wózek to każda jedna ryska najmniejsza znalazła się na zdjęciu w powiększeniu. A sprzedałam za 500 zł w stanie właśnie super, ale nie był idealny jak że sklepu, z papierami i w ogóle wyprany w proszku dla dzieci, pachnący, szorowalam każde miejsce w stelazu szczoteczką do zębów, taka mięciutka co by nie porysowac. A i tak miałam wątpliwości czy nie chce za dużo, za nowy dałam 1500.
Te zdjecia, nie mówiąc o SUPER opisie to jakaś farsa. Wiec analogicznie myśląc to wózek mógłby nie mieć jednego koła, no bo przecież pan nie napisał że ma ich CZTERY... Cwaniak i tyle,zardzewial i gadola z zaciekami bo pewnie wystawił go na deszcz na balkon...Jak zobaczyłam ogłoszenie, to mnie dopiero krew zalała...
No ale dobra, dość już tego stresu Nataszko, jakkolwiek ta sprawa się skończy i co się po drodze wydarzy to ważniejszy Twój spokój,spróbuj wyluzować,choć pewnie czujesz się strasznie oszukana i jest to bardzo przykre to może i lepiej że teraz z 350 zł a nie kiedyś z większa kasą.

Odnośnik do komentarza

Nataszka, my mieliśmy bardzo podobną sytuację. Jakis miesiąc temu zakupiłam przez olx fotel, "stan jak nowy, idealny" cytując ogłoszeniodawcę.
Okazało się jednak, że stan znacząco odbiega od opisywanego w aukcji, miał plamy na pokrowcu i siedzisko.
Byłam zrozpaczona i nie mogłam powstrzymać płaczu.
Kobieta nie odbierała telefonu, zwyzywała mnie i przyznając się do oszustwa napisała, że każdy normalny, kto ma pralke w domu, wypierze sobie pokrowiec, bo w końcu kupiłam używany fotel. Wyjaśniłam jej co oznacza "w idealnym stanie, jak nowy", to mnie zwyzywała od psychicznie chorych.
Napisałam, że odwiozę jej fotel i proszę o zwrot pieniędzy lub będę zmuszona pójść na policję lub drogę sądową. Nie przejęła się tym.
Mąż dzwonił na policję i funkcjonariusz zaproponował:
- próbę dodzwonienia i dogadania się (nie było szans)
- założenie sprawy w sądzie rejonowym (policja nic do tego nie ma). Aby założyć sprawę trzeba mieć nr ID aukcji i najlepiej nr telefonu plus rozmowy ze sprzedającym i opis aukcji.
Moja sprzedająca zmieniała 2 razy ogłoszenie i ja miałam rozmowę z 1 ogłoszenia, a potrzebowałam archiwum drugiego, którego nie dodałam do ulubionych.
Napisałam do OLX podając tytuł ogłoszenia, nazwe sprzedawcy i wyjaśniłam o co chodzi. Poprosiłam jedynie o nr ID ogłoszenia, nie o żadne prywatne dane. Oni umyli ręce i powiedzieli, że to dane prywatne wystawiającego i oni na prośbę służ lub sądu udostępniają je, a mi ich podac nie mogą. Ja bez tych danych nie mogłam założyć sprawy w sądzie....
OLX jest beznadziejny jeśli chodzi o kwestie prawne, umywają ręce. W allegro masz chociaż dane sprzedawcy itd., olx jest anonimowe.

Princessagratuluję pięknego synusia :) Masz już wybrane imię?

Za chwilę wstawiam naszą listę :)

Odnośnik do komentarza

Ja urodziłam w terminie z 24 tygodnia, z usg 3d na które poszłam dodatkowo, ale to raczej przypadek. po prostu z ciekawości czy mam mleko zaczęłam to dokładnie sprawdzać, a jak wiadomo masaż sutków wywołuje skurcze macicy, no i na drugi dzień synek już był ze mną ;) teraz zamierzam tę wiedzę wykorzystać jak tylko dziecko będzie donoszone i gotowe do porodu :P

Natha rzeczywiście dziwne, bo dopiero zaczynasz 27 tydzień, ale ja zauważyłam, że każda aplikacja mi inaczej liczy jak wpisuję datę OM, nie wiem na jakiej zasadzie one działają.

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Jakby nie wy to bym już chyba usneła na tym krześle. Siedze i czekam z jedzeniem herbatą i plackiem na tego mojego męża. Janek śpi już, w domu cisza bo ostatnio tv mnie strasznie drażni. Denerwują mnie szczególnie te reklamy które są dwa razy głośniejsze od filmu i dosłownie w jednej chwili zaraz głowa mi pęka. Za chwile zacznę tu pisać monologi albo usne na stole ze zmęczenia :D

Odnośnik do komentarza

Lista jest wspaniała świetnie to wygląda naprawdę świetna robota Asjer :*
Przewaga dziewczynek a wydawało mi się że więcej chłopców panowie będą mieli w czym wybierać ;)

A mnie nadal trzęsie położyłam się do łóżka bo mnie brzuch zaczął boleć a nie chce zrobić krzywdę córcia bo ona nic nie winna.
Mój jest wściekły pieniędzy nie odzyskam raczej bo kontakt się urwał po prostu cisza totalna się zrobiła a jeszcze na Bogu ducha winnego elektryka naskoczylam bo napisał wiadomość ale przeprosilam a że zapytał co się stało to wyjaśniłam żeby nie pomyslal że na wariatke trafił eh

https://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm97um47xs.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qq87io4pu3yiw551.png

Odnośnik do komentarza

Jaka różowa ta lista :)
W ogole wokół mnie rodzi się więcej dziewczynek jakoś ostatnio.
Nataszka, przykro mi, tulę mocno. Czytając post Asjer jeszcze myślałam że udaje się wybrnąć z takich sytuacji, ale ciężko chyba...
Natomiast mi aplikacja podaje ze III trymesr rozpoczne dokladnie w 27 t 0 d czyli za tydzień.
Ale sama do końca nie wiem jak jest poprawnie liczone.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...