Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mamunia9665

Druga blada kreska na teście czy to ciąża??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mamunia9665

Wiem , że były podobne wpisy ale moze pomozecie mi osoniscie. Spòźnia minsie okres a wyniki trzech testow roznych firm pokazuja jedna wyraźną a drugą bladą kreske.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam podobną sytuację... tylko, ze Mu zaczęliśmy się starać dwa miesiące po poronieniu i kiedy spoznial Mi się okres zrobilam test i miałam słabszą drugą kreskę ale nie wierzyłem bo to był Nasz pierwszy raz od poronienia i myślałem , ze może po prostu hormonu jeszcze nie doszły do siebie... Ale za dwa dni zrobilam kolejny i kreską troszkę ciemniejsze i potem znowu ... w sumie cztery testy zrobilam i już nie miałam wątpliwości... A termin mam na 19 listopada;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszych kilka testów wyglądało u mnie identycznie. Druga kreska była praktycznie niewidoczna. Trzy testy nie mogą się mylić, z tym że ciąża jest bardzo wczesna i poziom hcg jest niski, dlatego kreska jest niewyraźna. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ma.

na moich 2 pierwszych testach ciążowych druga kreska była tak slaba i tak pozno się pojawila ze uznałam je za negatywne. po 5 dniach druga kreska była ledwo ledwo widoczna. zrobiłam test z krwi i wyszlo ze jednak ciaza. wiec.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ;) robiłam wczoraj test wiem, za szybko bo jeszcze przed spodziewana miesiączka. Na teście pojawiła sie druga kresgka jednak bardzo bardzo blada. Poniżej wrzucam zdjecie ponieważ sama nie wiem co o tym myśleć.
Czy widzicie to co ja ? Czy to oznacza ciąże czy to jakis błąd testu? Czy po prostu czasem tak wychodzi a nie oznacza to ciazy?

monthly_2017_01/druga-blada-kreska-na-tescie-czy-to-ciaza_53851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Phfx

Jak powtorzysz test to bedzie wiadomo. Moze to byc pozytyw. Moze byc negatyw i tylko reakcja testu. A moga to byc torbiele. Przy tym czasem wlasnie testy tak wychodza ale caly czas. Jak kreseczka za 2 dni bedzie ciemniejsza tzn ze jestes w ciazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny powtórzyłam test po 4 dniach rano znów przed spodziewana miesiaczka. W oczekiwanym czasie pojawiła sie tylko jedna po kilku godzinach cień cienia, jeszcze bardziej nie widoczna, a wtedy juz nie powinno sie odczytywać wyniku. Wiec test mozna uznać za negatywny. Co o tym sądzicie?

monthly_2017_01/druga-blada-kreska-na-tescie-czy-to-ciaza_53905.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_2014

Tos, na ulotce masz napisane, zeby wyniku, ktory jest po chyba 30 minutach nie brac pod uwage.
Czemu nie zrobisz testu z krwi ? Bedziesz miala pewnosc, kosz takiego badania to ok. 25zl, czyli dwoch testow ciazowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Phfx

Skoro byla kreska a teraz na kolejnym tescie nie ma to moze oznaczac ze albo tamten zrobil Cie w konia albo teraz beta hcg spadlo I dostaniesz okres I bedzie to samoistne poronienie. Dosyc szybko. Czasem sie tak zdaza. Najlepiej test robic po spodziewanej miesisczce. Z robilam kiedys 10 testow a miesisczka przyszla 3 dni pozniej. Mozesz jeszcze zalozyc ze ten test negatywny jest popsuty. I isc na bete lub zrobic kolejny sikany jutro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natalina - jak dla mnie druga kreska chociaz jest cieniem moze oznaczac wczesna ciaze, powtorz za pare dni, albo lepiej jak juz tu nie raz radzono - zrob bete ;) ktory dc??

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj powinnam.dostać okres i cisza.. Brzuch mnie pobolewa jak na okres od dwóch tygodni. Przy pierwszej ciąży tez tak miałam. Dwa wczesniensze testy negatywne (zrobiłam.tydzień po owulacji i pare dni przed spodziewanym okresem). Na dzisiejszym porannym teście baaaardzo słaba druga kreseczka.. Nie wiem.czy juz sie cieszyć.. I czy jutro rano powtarzać test czy sie wstrzymać pare dni.. Na bete nie mam bardzo jak.podejść..

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kreska jaka by nie była to zwykle ciąża :D Z córka 3 dni po terminie okresu dopiero wyszła licha, a dziś mam tą samą sytuację. Czekam na wyniki bety do 17.00 (dałam 17zł....)

monthly_2017_04/druga-blada-kreska-na-tescie-czy-to-ciaza_56972.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...