Skocz do zawartości
Forum

Październiczki 2009


żabol22

Rekomendowane odpowiedzi

Oleńka
Paulii
moze zapytaj swojego lekarza jak on to widzi. ja pije kakao na sniadanie i jakis jogurcik miedzy posilkami.

No i włąśnie tu jest problem,lekarz powiedział że wszystko z umiarem;)a ja sie zastanawiam gdzie jest granica umiaru..........kuzynka mnie straszy że jak najmniej powinno sie pić mleka i jeść jego przetworów,a ja tak nie moge:36_2_18:
Ale myslę że tyle to mi nie zaszkodzi,ani fasolce,bo ona jest teraz dla mnie najważniejsza:36_33_2:

Widzę, że piszecie o mleku, więc się wtrącę :)
To, że nie powinno się pić mleka w ciąży, to absolutna bzdura. Jest wręcz przeciwnie. Wapń jest dzieciaczkowi potrzebny do budowy kości i wszystko to czego takie maleństwo potrzebuje jest pobierane z organizmu matki. A później mamy się dziwią czemu nagle zaczęły im się zęby psuć. Zęby to jedna rzecz, a druga to osteoporoza (dziurawe kości) w starszym wieku, na którą niestety większość kobiet pracuje już w ciąży. Ja wypijam jedną, czasem dwie szklanki mleka w ciągu dnia + zawsze jakiś jogurt i podobno jest to absolutne minimum. Do większej ilości ciężko mi się zmusić, bo mleka nie znoszę, oszukuję się kakao i nie jest źle :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim mamom spokojnej i bezproblemowej ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Ja też chodzę jak neptyk;)spać i spać,przed chwilą drzemnęłam się z pół godzinki i jeszcze mi się chce:36_11_20: kapitulacja,tego chyba nam trzeba:)
To dobrze że mleko można,bo ja chyba bym nie wytrzymała;)bez kawki dam radę, ale bez mleka,jogurcików....niee
A dzisiaj od rana to mam ochotę na pączka z lukrem i skórką pomarańczową...pychaaa:36_2_22: Mąz ma mi kupić w drodze do domku:yuppi:

Odnośnik do komentarza

Paulii ale masz już w sobie duże maleństwo :)

Jutro ja :D

zdrzemnęłam się troszkę bo przed obiadem dostałam takie mdłości... bleeeh...

A ja miałam ochotę na zupkę chińską, na obiad prawie wszystkie kiszone ogórki zjadłam :)

strasznie bolą mnie biodra od wczoraj o nogach nie wspomne

14.03.12 Maja Katarzyna ( 3650g i 55 cm) 12:25 CC
http://s9.suwaczek.com/201203145365.png
28.10.2009 Szymon Piotr ( 3700g i 56cm) 21:05 CC :36_3_19:
http://s3.suwaczek.com/200910284662.png

http://img687.imageshack.us/img687/7/img5500ip.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

żabol22
Paulii ale masz już w sobie duże maleństwo :)

Jutro ja :D

zdrzemnęłam się troszkę bo przed obiadem dostałam takie mdłości... bleeeh...

A ja miałam ochotę na zupkę chińską, na obiad prawie wszystkie kiszone ogórki zjadłam :)

strasznie bolą mnie biodra od wczoraj o nogach nie wspomne

mnie też już lepiej ale nadal coś tam mdli......M mnie zabrał na lody z automatu i od razu chumorek mi się poprawił:yuppi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...