Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

ANN ANULA DLA WAS ZYCZENIAŻyczę Ci, abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.

U MNIE PO STAREMU PRACA PRACA
KLOTNIA Z TATA
WYJAZD DZISIAJ DO KOLEZANKI I CHODZENIE PO LESIE BYLO SUPER ZOSTAWILAM NA CHWILE PROBLEMY I TAK SPOKOJNIE SOBIE GODZINKE PO LESIE POCHODZILAM Z MALUSZKAMI I KOLEZANKA

MONIKA JA WLASNIE TEZ HAUSA WYPATRYWALAM FAJNY FILM

LEHRERIN SMUTNE CO OPOWIADASZ O ETACIE CORAZ GORZEJ SIE ROBI

NO DOBRA JUZ MUSZE UCIEKAC WPADLAM NA CHWILKE TYLKO PAPATKI

Odnośnik do komentarza

Witam popołudniowo :D
Monika pada u Ciebie ??:Oczko: Bo u mnie tak :smile_move: Plus że podlaeje nasionka, a minus padania to taki, że dzieciaki nie wiedzą co ze sobą w domu zrobić. Mam już totalną demolkę w pokoju :Histeria:

M z szefem w pracy na necie siedzą i opracowują trasę i szukają stacji gazu na trasie. Ciekawa jestem tylko czy w końcu zajrzeli do samochodu.

Zubelek tylko spokojnie :D Policz do dziesięciu zanim zrobisz coś czego potem będziesz żałowała :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Rena trzymam kciuki za Was, żeby wszytsko się poukładało :ok:

Moniq to udanego handelku życzę :D

Monika może nie lało, ale z konewką nie musiałam dzisiaj latać :D

A przy okazji dziewczyny znacie jakąś mapkę w necie, żeby mi na trasie Wrocław-Nancy stacje paliw z gazem pokazała?? Szukałam, ale jakoś nic nie mogę znaleźć. Jakaś po niemiecku byla, ale aż taka zdolna z niemca nie jestem i jej nie rozgryzlam. Francuska też jakaś taka nie tego :leeee: Nie wspomnę że w tym języku to tylko proszę, dziękuję przepraszam i takie tam proste słówka znam. Rozumieć i owszem, ale to wszystko :o_no::o_no: Byłabym wdzięczna za każdy link :D

Odnośnik do komentarza

rena o tym, że dziecko problemów nie rozwiąże, trzeba czegoś więcej to niestety wiem od zawsze, wiem również, że nie warto być ze sobą za wszelką cenę ze względu na dziecko - taki błąd popełnili moi rodzice a ja teraz za to płacę, skrzywiona psychika i czasami absurdalne podejście do wielu przyziemnych spraw, uczę się dopiero normalności i jest różnie
w każdym bądź razie trzymam za was kciuki i za znalezienie najlepszego wyjścia

monia czyli wszystko na dobrej drodze??? jedziecie???? a co do mapek to nie znam żadnej w necie, może nawigacja samochodowa rozwiąże problem??? tam są zaznaczone stacje samochodowe, chyba najbardziej aktualne

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Monika, nie mam skąd zapożyczyć, a nie kupię na jeden wyjazd. Wszyscy nasi znajomi jeżdż bez nawigacji. Stare pokolenie kierowców :D

No i mam nadzieję, że jedziemy. Paszporty mam już do odebrania. W poniedzialek amortyzatory nają przywieźć, bo trza wymienić. No i te opony z zimowych na letnie. I ubezpieczenie.... Ale żyję nadzieją, i m też nie mówi, że nie pojedziemy.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Monika :23_30_126: :D
Idę książkę poczytać. @ przyszła i żołądek mnie boli. Wogóle jakaś taka nie tego jestem i mam sklerozę bo byłam pewna, że wyjęłam naczynia ze zmywarki a jak chciałam do niej wsadzić brudne to okazalo się że nie :Histeria: No nic postoją w zlewie do jutra (jak ja tego nie lubie), dzisiaj nie będę sie już tłukła.

Dobrej nocki wszystkim :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...