Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Witam środowo

Nasz dzień zaczął dzień o 5.50 słodkim gadulstwem Maciusia. Rozbroił mnie Adaś, który poprosił mnie żebym... zabroniła Maciusiowi mówić ;)
:Śmiech::Śmiech: I co?? Zabroniłaś??:D

Dziubala
Dziś mamy pogrzeb cioci, od kilku tygodni rodzina była przygotowywana na śmierć i stało się :(. Zmarła na raka (tzw. "kobiece sprawy"), mimo że przez wiele lat miała chemioterapię i trzymała się jakoś. Nawet do 50 lat nie doszła :(

Bardzo mi przykro

  • Ann
    torbę w większości już spakowałam, Szymi położony, Uliśke niebawem wyprawię do spania i siadam do deski czekając na B a jutro rano pomykamy urlopować. Gdybym nie zajrzała (co mało realne) to miłego czwartku Wam życzę.
    (będę starała się zajrzeć przez kilka pierwszych dni bo jeszcze będę miała dostęp do netu a potem 10 dni bez netu)

    Ann życzę udanego wypoczynku i pogody :)

    slonko2208
    Z oiekunka nie wyszło, najpierw pani zamikła a potem napisałaze jednak to ona nie. no coz szukam dalej, dałam ogłoszenie,zobaczymy

    To niech ją pies trąca. Lepiej teraz niż jakby potem na lodziem miała cię zostawić.
    slonko2208
    odezwała sie babeczka w nastepnym tyg mam sie z nia spotkac, ma dwie córki 4 i 2 letnia wiec Zosia mialaby towarzystwo, no nic zobaczymy czy jeszcze ktos sie odezwie

    I oby ta się sprawdziła :)

    Anulka
    monikouette
    witam :)
    anulka, a co to za humor??

    Maja od 3 nad ranem nabrała ochoty na zabawę :Wściekły:
    Brawo Majeczka. Przecież mamusia zawsze jest wypoczęta :lol: A tak poważnie to moja ostatnio o 5 rano wstała. Myślę, że to przez te upały i duchotę.

    Anulka
    u mnie to zdarzyło się dosłownie kilka razy...najgorsze jest to, że jak zamykałam oczy to darła się tak jak opętana

    To tak jak moja. Jak tylko zamykam oczy to ta się drze, a właściwie wrzeszczy piszcząc. Zwariowało mi dziecko. Teraz to już nawet nie mogę jej zniknąc z zasięgu wzroku bo histeryzuje jakby ją żywcem ze skóry obdzierano.
    lehrerin
    Witam

    Przez kilka dni miałam przymusowy odwyk od komputera, padł. M. walczył z nim i już działa.

    Wieczorkiem nadrobię zaległości.

    Pozdrawiam(y).
    Witaj i nadrabiaj tak jak ja :D A odwyk na pewno przyniósł korzyści w innych dziedzinach :D

    monikouette
    anulka, no doczytalam gdzie indziej ze Maja sie zrobila bardzo rannym ptaszkiem :duren:

    pakowanie moje w polu, przygotowalam na razie ubrania dzieciom i nam, liste potrzebnych rzeczy tez zrobilam ale nic gotowego, ja tam zawsze w przeddzien sie pakuje :lol: i jakos udaje mi sie nic nie zapomniec ;)

    komu koktajl truskawkowy?? za duzo zrobilam i jak to wypje to pekne!!
    He he to tak jak moja córka. Jutro wyjeżdża a jeszcze nawet nie wie co ze sobą zabierze ;)
    Ja też chcę koktajlu, a co !! Chwilę tyemu pojadłam jagód to teraz mogę popchnąć koktajlem, zważywszy, że u nas truskawek już niet.

    monika4
    ufffffffff ale jestem obżarta! chyba pęknę!!!

    Nie bój nic. Tak szybko się nie pęka :lol:

    Anulka
    hej Kochane!

    z babcia lepiej...nie pamięta tylko tych trzech godzin z życia, ale resztę doskonale...dzisiaj była szcześliwa jak nas (byłam z siostrą) zobaczyła...całemu oddziałowi pokazywała jakie to ma wnusie robią jej cały czas badania, ale nic nie wskazuje, żeby były jakieś trwałe uszkodzenia mózgu...wiadomym jest, że skoro ma takie skłonności to nigdy nic nie wiadomo, ale to chyba normalne...nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości...najważniejsze, żeby wreszcie zaczęła się oszczędzać
    Anulka zdrówka dla babci i oby leczenie poszło w dobrym kierunku.

    No jakoś popisałam. Czytałam na bierząco.......w miarę, ale jakoś pisać mi się nie chciało. To chyba ta gorączka. Wieczorem jak już mogłam do kompa zasiąść to siadałam, czytałam i wyłączałam pudło. Do tego siedziałam w kącie (Anulka :Oczko: piękna fotka).
    Dzisiaj poszłam z Emilem do lekarza bo od dwóch dni wierzgal wieczorem nogami rzez sen. No i oczywiście okazało się że ma zapalenie oskrzeli i znowu antybiotyk łyka. Lekarka mówi że mu tam rzęzi jak w skupie złomu, a on nawet nie zakaszlał w domu tylko lekki katar miał. Ale to wierzgnie nogami.... zawsze jak tak robi to wiem, że jest chory.
    Mała też się męczy bo okazało się że wszystkie czwórki pchają się na raz. Jeszcze taka marudna się zrobiła, nigdzie nie mogę pójść, anido kuchni, ani do wc. Wlazi na wszystko i ciągle ją trzeba mieć na oku. Przedwczoraj spadła z fotela na łeb. Przytarla sobie nosa. Ale tak się wystraszyła i zaniosła płaczem, że nawet dmuchanie nic nie dawało. Aż zsiniała cała. W końcu odwróciłam i do góry nogami i wlepiłam klapsa i zaciągnęła. Ale się strachu najadłam. A po pięciu minutach już się śmiała jakby nic wcześniej się nie stało:duren:
    Dzisiaj trochę poplewiłam, bo mi chwaściory zowu powyłaziły. Władowałam małą do kojca na dworze i tak sobie siedziała w cieniu, jeżeli obgryzanie folii można nawać siedzeniem :)
    A jeszcze do tego ta dziwna @. Jest a jakby jej nie było:Szok:
    No to pomarudziłam he he

    Odnośnik do komentarza

    monia!!!!!!!!!!!
    witaj!!!
    jestes, ale fajnie :)
    a jakiego pieknego mega posta strzelilas!! :brawo:
    obgryzanie folii mnie rozbawilo do lez :sofunny: dodam ze na poczatku przeczytalam obrzyganie :duren: :duren: :sofunny:

    a glupia jestes ze w tym kacie siedzialas, wystarczy anulke o zwierciadla poprosic, jej pokazuja chude, dlugie i malo cyca, to dla nas w sam raz!!! :lol: nie?? :lol:

    a tu chyba nie pisalam tekstu Natanka

    znajomi pozyczyli nam bagaznik dachowy do samochodu na wyjazd. Krzysiek go zalozyl, Natanek poszedl zobaczyc co tata robi, spojrzal na auto i zapytal:
    a dlaczego nad morze zabieramy miednice???????

    Odnośnik do komentarza

    A i nie pochwaliłam się. Przekłułam małej uszy. Wygląda ślicznie w kolczykach.

    Monika to chyba ty pytałaś o wczasy. Moja psiapsiólka ma koleżankę w biurze podróży i ta jej załatwia takie wyjazdy last minute. Tyle że oni do Turcji śmigają. Z tego co opowiadala to tam jesy super. Dorośli placą, a dziecko tylko za przelot, bo hotel itp jest za darmo. tzn na dwie osoby dorosle darmo ma jedno dziecko. Żarcie, picie itp od rana do wieczora. Są animatorzy organizujący różne zabawy dla dorosłych i dzieci. Wiem, że jak teraz byli w 6 osob to wyniosło ich to coś koło 10000. Jeżeli by Was to interesowało to mogę się coś więcej dowiedzieć.

    Odnośnik do komentarza

    monikouette
    monia!!!!!!!!!!!
    witaj!!!
    jestes, ale fajnie :)
    a jakiego pieknego mega posta strzelilas!! :brawo:
    obgryzanie folii mnie rozbawilo do lez :sofunny: dodam ze na poczatku przeczytalam obrzyganie :duren: :duren: :sofunny:

    a glupia jestes ze w tym kacie siedzialas, wystarczy anulke o zwierciadla poprosic, jej pokazuja chude, dlugie i malo cyca, to dla nas w sam raz!!! :lol: nie?? :lol:

    a tu chyba nie pisalam tekstu Natanka

    znajomi pozyczyli nam bagaznik dachowy do samochodu na wyjazd. Krzysiek go zalozyl, Natanek poszedl zobaczyc co tata robi, spojrzal na auto i zapytal:
    a dlaczego nad morze zabieramy miednice???????

    A wiesz, że może poproszę Anulkę o te zwierciadełko :D
    Brawo Natanek :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny: No przecież że po to, żeby nogi moczyć :lol:

    To mi przypomniało mojego Kamila jak go babcia kiedyś do kościoła zabrała. Jak zobaczył konfesjonał to spytał jej dokąd ta winda jedzie. Babcia zbaraniała i żeby mądrze odpowiedzieć dziecku powiedziała: do nieba :D

    Odnośnik do komentarza

    Monia38
    A i nie pochwaliłam się. Przekłułam małej uszy. Wygląda ślicznie w kolczykach.

    ja też Majuli przekłuję :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Płakała bardzo??? Dawaj fotki Monia!

    monikouette
    monia!!!!!!!!!!!

    a glupia jestes ze w tym kacie siedzialas, wystarczy anulke o zwierciadla poprosic, jej pokazuja chude, dlugie i malo cyca, to dla nas w sam raz!!! :lol: nie?? :lol:

    a tu chyba nie pisalam tekstu Natanka

    znajomi pozyczyli nam bagaznik dachowy do samochodu na wyjazd. Krzysiek go zalozyl, Natanek poszedl zobaczyc co tata robi, spojrzal na auto i zapytal:
    a dlaczego nad morze zabieramy miednice???????

    :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

    Odnośnik do komentarza

    Anulka czy płakała? Trochę, ale niedługo. Jak tylko wyszłyśmy o zaraz jej przeszło, a teraz bez problemu dale sobie przemywać i pokręcić. Nawet nie skubie kolczyków, a tego obawiałam się najbardziej.
    Fotek jeszcze nie mam, bo mala dorwała telefon i zapchala mi pamięć wykonanymi przez siebie fotkami (paluszki, podłoga, sufit itp) i jakoś do dzisiaj nie posprzątałam po niej. Zaraz posprzątam i jutro coś jej cyknę :)

    Odnośnik do komentarza

    Monia38
    Anulka czy płakała? Trochę, ale niedługo. Jak tylko wyszłyśmy o zaraz jej przeszło, a teraz bez problemu dale sobie przemywać i pokręcić. Nawet nie skubie kolczyków, a tego obawiałam się najbardziej.
    Fotek jeszcze nie mam, bo mala dorwała telefon i zapchala mi pamięć wykonanymi przez siebie fotkami (paluszki, podłoga, sufit itp) i jakoś do dzisiaj nie posprzątałam po niej. Zaraz posprzątam i jutro coś jej cyknę :)

    ok, czekam, ale pewnie jest przesłodka :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

    Odnośnik do komentarza

    miednica na dachu Natankowa i Emilowa winda do nieba rozbawiły mnie do łez:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

    to ja do kompletu o Kubusiowej wodzie napiszę
    Kuba dzisiaj postanowił napić się wody o nazwie arctic - w takiej butelce z dziobkiem, kiedy w dwóch sklepach nie znalazłam to zaproponowałam mu inną - kropla beskidu bo akurat miała dziobek i tu dialog jaki ze mną przeprowadził:
    Kuba: jak się nazywa ta woda?
    j-a - arctic1
    -Kuba - nie! tu jest inaczej napisane!!! (hihihi czytający się znalazł zwyczajnie zapamiętał kształt butelki, tamta jest kwadratowa i logo firmy! ale niech mu bedzie, że przeczytał)
    -ja- kropla beskidu!
    Kuba oglada tą butelkę, ogląda, myśli i potem nagle
    -Kuba- nie! to jest kropla z kidem a nie kropla bez kidu!!!
    __________________

    http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
    serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

    Odnośnik do komentarza

    monika4
    miednica na dachu Natankowa i Emilowa winda do nieba rozbawiły mnie do łez:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

    to ja do kompletu o Kubusiowej wodzie napiszę
    Kuba dzisiaj postanowił napić się wody o nazwie arctic - w takiej butelce z dziobkiem, kiedy w dwóch sklepach nie znalazłam to zaproponowałam mu inną - kropla beskidu bo akurat miała dziobek i tu dialog jaki ze mną przeprowadził:
    Kuba: jak się nazywa ta woda?
    j-a - arctic1
    -Kuba - nie! tu jest inaczej napisane!!! (hihihi czytający się znalazł zwyczajnie zapamiętał kształt butelki, tamta jest kwadratowa i logo firmy! ale niech mu bedzie, że przeczytał)
    -ja- kropla beskidu!
    Kuba oglada tą butelkę, ogląda, myśli i potem nagle
    -Kuba- nie! to jest kropla z kidem a nie kropla bez kidu!!!
    __________________

    :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

    Odnośnik do komentarza

    Monia38

    Dzisiaj poszłam z Emilem do lekarza bo od dwóch dni wierzgal wieczorem nogami rzez sen. No i oczywiście okazało się że ma zapalenie oskrzeli i znowu antybiotyk łyka. Lekarka mówi że mu tam rzęzi jak w skupie złomu, a on nawet nie zakaszlał w domu tylko lekki katar miał. Ale to wierzgnie nogami.... zawsze jak tak robi to wiem, że jest chory.
    Mała też się męczy bo okazało się że wszystkie czwórki pchają się na raz. Jeszcze taka marudna się zrobiła, nigdzie nie mogę pójść, anido kuchni, ani do wc. Wlazi na wszystko i ciągle ją trzeba mieć na oku. Przedwczoraj spadła z fotela na łeb. Przytarla sobie nosa. Ale tak się wystraszyła i zaniosła płaczem, że nawet dmuchanie nic nie dawało. Aż zsiniała cała. W końcu odwróciłam i do góry nogami i wlepiłam klapsa i zaciągnęła. Ale się strachu najadłam. A po pięciu minutach już się śmiała jakby nic wcześniej się nie stało:duren:
    Dzisiaj trochę poplewiłam, bo mi chwaściory zowu powyłaziły. Władowałam małą do kojca na dworze i tak sobie siedziała w cieniu, jeżeli obgryzanie folii można nawać siedzeniem :)
    A jeszcze do tego ta dziwna @. Jest a jakby jej nie było:Szok:
    No to pomarudziłam he he

    :sofunny::sofunny::sofunny: diagnozowanie choroby po wierzganiu -0- super!!!!!:sofunny::sofunny::brawo::brawo: czy podałaś lekarzowi jako jeden z objawów????:sofunny::sofunny::sofunny:

    zdrówka Emilek!!! Melcia wypchaj w końcu te zębole!!!

    Myślałam, że może jednak pojechałaś w jakąś nadmorską trasę z m. skoro cię nie było:Śmiech:
    a co do wczasów to na razie robię rozeznanie, chodzi mi o przyszły rok, nie wiem jeszcze na co się zdecydujemy, czy kraj czy gdzieś dalej, zobaczymy, dzięki

    http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
    serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

    Odnośnik do komentarza

    a jeszcze kupiłąm mu wczoraj na przecenie w carrefourze takiego śpiewającego Spidermana za 15 zł i dzisiaj m. mówi do Kubusia
    - Kuba daj mi się pobawić nowym Spidermanem, proszę
    na to Kuba
    -nie dam ci, jest kupiony i zepsujesz!!!!
    potem wyniósł zabawkę do kuchni

    http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
    serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

    Odnośnik do komentarza

    no kurde, poszlam na chwile a tu takie kawaly

    placze ze smiechu a miednica u nas zostanie kultowa :sofunny:
    to ma jedno jeszcze
    coreczka znajomych w Pl, poszli z nia do kosciola, tam akurat konczyla sie jakas msza i bylo litanie
    "do ciebie uciekamy sie Swieta Boza Rodzicielko..."
    na to mloda spoglada na rodzicow ze strachem w oczach i mowi przerazona:
    UCIEKAMY??????????????????????

    Odnośnik do komentarza

    monikouette
    no kurde, poszlam na chwile a tu takie kawaly

    placze ze smiechu a miednica u nas zostanie kultowa :sofunny:
    to ma jedno jeszcze
    coreczka znajomych w Pl, poszli z nia do kosciola, tam akurat konczyla sie jakas msza i bylo litanie
    "do ciebie uciekamy sie Swieta Boza Rodzicielko..."
    na to mloda spoglada na rodzicow ze strachem w oczach i mowi przerazona:
    UCIEKAMY??????????????????????

    :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

    http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
    serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

    Odnośnik do komentarza

    monikouette
    no kurde, poszlam na chwile a tu takie kawaly

    placze ze smiechu a miednica u nas zostanie kultowa :sofunny:
    to ma jedno jeszcze
    coreczka znajomych w Pl, poszli z nia do kosciola, tam akurat konczyla sie jakas msza i bylo litanie
    "do ciebie uciekamy sie Swieta Boza Rodzicielko..."
    na to mloda spoglada na rodzicow ze strachem w oczach i mowi przerazona:
    UCIEKAMY??????????????????????

    http://dl8.glitter-graphics.net/pub/25/25068ry5f6lr41j.gif

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...