Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:Uśmiech:

Trusia wszystkiego dobrego:Całus:

Dzień dziś ciężkawy jakiś był, ale się kończy:Oczko:

Moniq nie same barany, jeszcze byki się plączą:Oczko:

Lehrerin to nieźle Ci się spanie poprzestawiało:Szok: Super, że wszystko w porządku i że byłaś dzielna u dentysty. brawo:yipi:

Slonko i jak złapałaś siuśki?

Gabals super, że się wyrwałaś trochę na wieś - fajnie:Uśmiech:

Gunia to sobie śpisz ostatnio:Szok:

Anulka sił do walki z buntownikiem:Całus:

Dziubala i jak po fryzjerze? Super, ze u Adasia przełom:Uśmiech: i że alergolog nie krzyczała:Oczko:

Ann dużo cierpliwości i sił:Całus:

Monika to Ci się skojarzyło:smiech: Dziubala zasuwa o 2 w nocy na plac zabaw:sofunny:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze na chwilę wpadłam, wymyśliłam sobie prezent - jakoś nie mogłam się zdecydować na kupowanie kolejnego niepotrzebnego ciucha do szafy - kupię rower i fotelik dla Kuby, nie ma to być coś super firmowego za wielką kasę, bo mojego m. nie stać na takie prezenty, nawet na 40 lecie:oczko: ale coś fajnego musze poszukać

teraz jeszcze zajrzę na kulinaria, potrzebuję pomysłu na jakieś szybkie, eleganckie i oczywiście smaczne danie na ciepło na imprezę, może coś mnie zainspiruje

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja wieczornie.
Czytam w miarę na bierząco, ale nie odpisuję, bo mi mama nad głową marudzi, że na kompie siedzę. Normalnie gorzej niż m:Szok: Teraz korzystam, że kima w fotelu to trochę poklikam:Oczko:

Ann może zębiska się klują. Oby to były zębolki, a nie jakieś choróbsko.

Monika widzę, że zastanawiasz się nad prezentem. Kurka mi się marzy mikrofalówka, bo w mojej farba w środku odlazła już dawno, a i dzisiaj czasem z jedzenia jeszcze jakieś pozostałośic się wyciąga. No , ale jak soie sama nie kupię to nie będę miała.
Od jutra mam nowych lokatorów. Mam nadzieję, że to będą jacyś normalni ludzie. Ale wiadomo , wszystko wyjdzie w praniu.
Lehrerin odpoczywaj, bo niedługo nie będziesz miała na to czasu:Oczko: Kibelek zacznie witać kilka razy na noc itp:Śmiech:

Moniq ja nie wiem wprawdzie jak jest u nas z przedszkolami, ale dzisiaj mama gadała z siostrą i okazało się, że siostrzenicy dziecka nie przyjęli do żlobka. A ona jeszcze nie urodziła dziecka. Dopiero na sierpień ma termin, a już trzeba żłobek załatwiać. To normalnie jakaś paranoja. Młoda jest wściekła, bo musi wracać do pracy, a nie będzie iała z kim dziecka zostawić. Mam jednak nadzieję, że znajdzie jakieś prywatnie, bo inaczej, jak znam życie babcia będzie bawiła.

Ja dzisiaj poprasowałam mega kupę prania. Hi hi, babcia wczoraj szukała, gdzie je schowałam i nie znalazła :lol: Wścieka się na mnie, że nic jej nie pozwalam robić. W końcu przyjechała do mnie odpocząć a nie zap............ Nie wspomnę, że już ogrody mi wyplewiła, został tylko mój ciążowy busz do zrobienia.

He he zamotałam się :duren::duren: Lewa ręka mnie swędzi. Podobno na pieniądze:Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

hehe, lewa reka na pieniadze
mnie tez ostatnio swedziala:)

skad ja to znam, ze jak mama przyjezdza to by wszystko chciala zrobic....

a co do zlobkow to sie zgodze, jest ciezko, bo to nieco tansze od opiekunki, ale za to z przedszkolami nie ma problemu bo one sa panstwowe i nie moga Ci odmowic przyjecia dziecka do szkoly jest ono ma 3 latka :)

ja zaraz ide spac :)
bo cos trzeba zadbac o brak zmarszczek :)

Odnośnik do komentarza

monia, kurcze, ten swiat mnie tak smuci, dzis na forum same zle nowinki i aniolki w niebie.... :(

a teraz to juz lece, tylko chcialam do polnocy poczekac zeby zlozyc zyczenia urodzinowe!!!

MONIKA z okazji urodzin, niech sie zycie do Ciebie usmiecha, niech nie zabraknie w nim radosci, milosci i szczescia
a na oslode szarej rzeczywistosci, pociechy z Kubulca, braku zmartwien i niewymagajacego m :)

no i ewentualnie kupy kasy i swietego spokoju!!!!!!!!!!!
a zawsze i wszedzie, zdrowia, pogody ducha i przyjaciol co nigdy nie zawioda...
buziaki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...