Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

kawa jest :)
Radosc zdrowia, ja walcze z moim kaszlem i odkrztuszaniem plukankami Tantum Verde i licze ze szybko minie, a dzieci dzis ide osluchac popoludniu (Szym wczoraj skonczyl antybiotyk)

Monia nie pamietam juz czy testowalas w ubieglym roku mleko? (kampania streetcom) czy cos mi sie pokrecilo. Ja zaczynam testowanie batonow Musli :Śmiech: Bardzo przyjemna "praca". Nie zebym nie mogla zyc bez slodyczy, ale teraz mam czas ze oprocz ptasiego mleczka (stale pudelko w lodowce, oczywiscie nie to samo) siegam po roznosci.

Odnośnik do komentarza

monika4
obudziłam sie z bólem głowy
do tego Kuba chrapał a mnie się śniły idiotyzmy związane z tym dźwiękiem, nie, nie żaden pies warczący czy coś w tym stylu, tylko np. siedzimy wszyscy w sali, jest to biurowiec - my w obszernej recepcji, m. poszedł do wc, nagle okazuje się, że recepcja jest wielką platformą i zaczyna obracać się w koło, zmieniając położenie, dochodzi z wc dźwięk jakiegoś szurania, recepcjonistki, zmartwionym głosem - nie wolno korzystać z wc w czasie obrotu, m. zniszczy ubranie, przetrze się!!!!:lup::lup::lup:

:sofunny::sofunny::sofunny: Zacznij spisywać będzie scenariusz do jakiegoś filmu sf:cheess:

Ann
kawa jest :)
Radosc zdrowia, ja walcze z moim kaszlem i odkrztuszaniem plukankami Tantum Verde i licze ze szybko minie, a dzieci dzis ide osluchac popoludniu (Szym wczoraj skonczyl antybiotyk)

Monia nie pamietam juz czy testowalas w ubieglym roku mleko? (kampania streetcom) czy cos mi sie pokrecilo. Ja zaczynam testowanie batonow Musli :Śmiech: Bardzo przyjemna "praca". Nie zebym nie mogla zyc bez slodyczy, ale teraz mam czas ze oprocz ptasiego mleczka (stale pudelko w lodowce, oczywiscie nie to samo) siegam po roznosci.

Ann nie miałam mleka. Przerobiłam MK Cafe, potem bukiet warzyw winiarowski w torebkach i teraz mam znowu kawkę:cheess: No więc się zakawiam:cheess: Może oni tam wiedzą, że się odchudzam i słodycze w tej chwili niebardzo :D A wogóle to mam już zebrane materiały i muszę w końcu raporty popisać...

Słuchajcie, tak się zastanawiam... Pisałam Wam że mała wymiotuje bo tak kaszle. Wczoraj przed snem zrobiłam jej inhalację (rozmawiałam z lekarką i kazała podawać razem te leki) i kazałam zakaszleć chwilę potem..... Wyobraźcie sobie, że nawet moje dziecko powiedziało ne ma i nie kaszlała, i spała spokojnie całą noc:lup: I co?? Wygląda rzeczywiście na to, że ma astmę. Od rana próbuję się dodzwonić do poradni, bo do 2 grudnia nie dam rady zrobić jej wyników kału na pasożyty 3x. Nie ma takiej opcji, zwlaszcza że badanie musi być w odstępach kilkudniowych. Wydaw3ało mi się, że jeszcze cały tydzień do 2, a to już bodaj w środę...

Zubelek super, że zajrzałaś:cheess: i że działasz:cheess:

Odnośnik do komentarza

Monia no proszę jak to się dobrze składa bo ja mam parcie na słodycze :Śmiech: i batonika pochłonęłam. Pewnie po drugiego zaraz sięgnę, bo czuję niedosyt. Żebym jednak nie zjadła od razu wszystkich to dałam B na drugie śniadanie do pracy :Śmiech:

Biedna Melcia :(

Słonko zdrowia dla Zosi
witaj Martek napisz coś o sobie!

Odnośnik do komentarza

monia warto, żeby Melcię jak najszybciej ten pulmonolog zobaczył, na pasożyty schodzi jakieś 10 dni, więc może udałoby się dogadać, że doniesiesz wynik następnym razem

słonko duuuuuuuuuuużo zdrówka Zosieńce

gabi mnie też łeb boli i jakoś poprawy nie widać, domowy ciśnieniomierz wskazuje dzisiaj RR 88/56, wczoraj w aptece nie mogłam zmierzyć, tak mi musiało spaść ciśnienie
oby w końcu tabletki zadziałały

martek witaj

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

wlasnie odpoczywam po myciu okien
jutro ide na andrzejki potanczymy troche choc az tak bardzo mi sie nie chce
a co do wyjazdu na kabaret oczywiscie biletow nie ma chyba juz nie wyjedziemy w wtym roku
a dzisiaj na wywiadowke do najstarszego mam nadzieje ze nie bedzie zle i nie wagarowal ,caly tydzien pisal mature probna ale wyniki beda w styczniu

MONIKA co za sny mi tez sie glupoty snia a niektore takie nierealne

MONIA i widzisz czasami rodzic musi chorobe znalesc bo ci lekarze to do du....

zubelek witam spowrotem

Odnośnik do komentarza

Ann
Monia no proszę jak to się dobrze składa bo ja mam parcie na słodycze :Śmiech: i batonika pochłonęłam. Pewnie po drugiego zaraz sięgnę, bo czuję niedosyt. Żebym jednak nie zjadła od razu wszystkich to dałam B na drugie śniadanie do pracy :Śmiech:

Biedna Melcia :(

Słonko zdrowia dla Zosi
witaj Martek napisz coś o sobie!

Aj tam, poświęciłabym się i podegustowała te batoniki:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Monika, wybacz za wczoraj ale po prostu padłam już o 9 z moja Miską. Oto stanik, wymiary, min. 32x2, max 37x2, szerokość fiszbiny U 17 cm. Rozmiar z metki 34 F. Trzyma fest, że tak powiem:Śmiech: Czy 3 dychy z wysyłka może być? Acha... ja Ci go wyślę , przymierzysz. Jak Ci spasuje ok jak nie odeślesz i już, może być?
A tu przepis na pierniki, jak zrobić witraże w nich to już pisałam więc wiadomo::): Nadają się do jedzenia zaraz po upieczeniu, smakują bosko:Spoko:

Pierniczki
100g masła
350 g miodu
100 g cukru
1 jako
łyżka kakao
łyżeczka przyprawy piernikowej
łyżeczka sody oczyszczonej
600 g mąki
Miód, cukier, masło rozpuścić. Jajko roztrzepać z kakao. Sodę rozpuścić w kilku kroplach wody. Wszystko razem wymieszać i rozrobić. Ciasto schłodzić. Piec krótko.

Pati mi wysypało nie wiem, po czym, cała w krostkach, mimo,że na ciągle na allerteku:Padnięty:
Jutro sobota, kiedy ten tydzień mi minął, nie wiem... Zdrowia wszystkim i miłego weekendu.

....

Odnośnik do komentarza

Szym osluchowo czysty, tylko wykrztusny syrop, nie ma juz infekcji. Uliska to co ma bez infekcji, podloze alergiczne, dostala w miejsce Zyrtecu Xyzal i dodatkowo inny lek by niwelowac objawy (kaszel i katar co jakis czas).
Trzy serca pytałaś mnie o przesyłkę, nie mam nic ale nie zawracaj sobie głowy. Oby Pati minęło wysypanie

Odnośnik do komentarza

Ann
Szym osluchowo czysty, tylko wykrztusny syrop, nie ma juz infekcji. Uliska to co ma bez infekcji, podloze alergiczne, dostala w miejsce Zyrtecu Xyzal i dodatkowo inny lek by niwelowac objawy (kaszel i katar co jakis czas).
Trzy serca pytałaś mnie o przesyłkę, nie mam nic ale nie zawracaj sobie głowy. Oby Pati minęło wysypanie

O to nie dobrze..., bo wysłałam już dobry tydzień temu::(:. Dla mnie to nie zawracanie głowy.::): Oby minęło i Wam.
Ja podejrzewam orzechy :Kiepsko:

....

Odnośnik do komentarza

Trzy serca
Monika, wybacz za wczoraj ale po prostu padłam już o 9 z moja Miską. Oto stanik, wymiary, min. 32x2, max 37x2, szerokość fiszbiny U 17 cm. Rozmiar z metki 34 F. Trzyma fest, że tak powiem:Śmiech: Czy 3 dychy z wysyłka może być? Acha... ja Ci go wyślę , przymierzysz. Jak Ci spasuje ok jak nie odeślesz i już, może być?
A tu przepis na pierniki, jak zrobić witraże w nich to już pisałam więc wiadomo::): Nadają się do jedzenia zaraz po upieczeniu, smakują bosko:Spoko:

Pierniczki
100g masła
350 g miodu
100 g cukru
1 jako
łyżka kakao
łyżeczka przyprawy piernikowej
łyżeczka sody oczyszczonej
600 g mąki
Miód, cukier, masło rozpuścić. Jajko roztrzepać z kakao. Sodę rozpuścić w kilku kroplach wody. Wszystko razem wymieszać i rozrobić. Ciasto schłodzić. Piec krótko.
[ATTACH]19424[/ATTACH]
Pati mi wysypało nie wiem, po czym, cała w krostkach, mimo,że na ciągle na allerteku:Padnięty:
Jutro sobota, kiedy ten tydzień mi minął, nie wiem... Zdrowia wszystkim i miłego weekendu.

jutro piekę

Odnośnik do komentarza

misimip
Trzy serca
Monika, wybacz za wczoraj ale po prostu padłam już o 9 z moja Miską. Oto stanik, wymiary, min. 32x2, max 37x2, szerokość fiszbiny U 17 cm. Rozmiar z metki 34 F. Trzyma fest, że tak powiem:Śmiech: Czy 3 dychy z wysyłka może być? Acha... ja Ci go wyślę , przymierzysz. Jak Ci spasuje ok jak nie odeślesz i już, może być?
A tu przepis na pierniki, jak zrobić witraże w nich to już pisałam więc wiadomo::): Nadają się do jedzenia zaraz po upieczeniu, smakują bosko:Spoko:

Pierniczki
100g masła
350 g miodu
100 g cukru
1 jako
łyżka kakao
łyżeczka przyprawy piernikowej
łyżeczka sody oczyszczonej
600 g mąki
Miód, cukier, masło rozpuścić. Jajko roztrzepać z kakao. Sodę rozpuścić w kilku kroplach wody. Wszystko razem wymieszać i rozrobić. Ciasto schłodzić. Piec krótko.
[ATTACH]19424[/ATTACH]
Pati mi wysypało nie wiem, po czym, cała w krostkach, mimo,że na ciągle na allerteku:Padnięty:
Jutro sobota, kiedy ten tydzień mi minął, nie wiem... Zdrowia wszystkim i miłego weekendu.

jutro piekę
No to miłego pichcenia i smacznego:smile_move:

....

Odnośnik do komentarza

Trzy serca
misimip
Trzy serca
Monika, wybacz za wczoraj ale po prostu padłam już o 9 z moja Miską. Oto stanik, wymiary, min. 32x2, max 37x2, szerokość fiszbiny U 17 cm. Rozmiar z metki 34 F. Trzyma fest, że tak powiem:Śmiech: Czy 3 dychy z wysyłka może być? Acha... ja Ci go wyślę , przymierzysz. Jak Ci spasuje ok jak nie odeślesz i już, może być?
A tu przepis na pierniki, jak zrobić witraże w nich to już pisałam więc wiadomo::): Nadają się do jedzenia zaraz po upieczeniu, smakują bosko:Spoko:

Pierniczki
100g masła
350 g miodu
100 g cukru
1 jako
łyżka kakao
łyżeczka przyprawy piernikowej
łyżeczka sody oczyszczonej
600 g mąki
Miód, cukier, masło rozpuścić. Jajko roztrzepać z kakao. Sodę rozpuścić w kilku kroplach wody. Wszystko razem wymieszać i rozrobić. Ciasto schłodzić. Piec krótko.
[ATTACH]19424[/ATTACH]
Pati mi wysypało nie wiem, po czym, cała w krostkach, mimo,że na ciągle na allerteku:Padnięty:
Jutro sobota, kiedy ten tydzień mi minął, nie wiem... Zdrowia wszystkim i miłego weekendu.

jutro piekę
No to miłego pichcenia i smacznego:smile_move:

Kto ma blisko to zapraszam...do popołudniowej kawki już będą

Odnośnik do komentarza

Bylismy dzis zapisac sie do lekarza i pytalismy o swinska a on moiw a poco? to nie potrzebnajestescie zdrowi, a ona nie jste zbadana do konca no i spojrzal n amoje leki na nadcisnienie i mowi wow to drogie leki! dal mi pismo do kasy chorych musz e je znaiesc i oni dadza mi takie pismo ze mam znizke i wtedy z tym do apteki i zawsz ebedzie znizka a kas ami jeszcze zwróci czesc kasy

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...