Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

AsJa smutne to :Smutny:

Moniq dzisiaj były wyniki, ale nic z nich nie wynika. Wiadomo, że treba wyciąć wszystko od dołu. Jak otworzą to zobaczą co na tej wątrobie się porobiło.

Ciszę już mam w domu. Mała śpi, Emil też za moimi plecami jak zwykle. Aśka wściekła siedzi na górze. Kamil też wrócił z roboty i jest na górze z lubą.

Monika chciałabym. Czasem mam dość tego wszystkiego. Chciałabym wyjść gdzieś sama. Posiedzieć bez słuchania wiecznego gadania. Czasem wkurza mnie to, że ma nie ma w domu i zawsze wszystko na mojej głowie. Wtedy po prostu siadam i ryczę i już. Nie wyjdę bo nie ma jak. Jutro z Emilem do lekarza, potem do drugiego. Pojutrze muszę podjechać do psiapsiółki, bo jej syn jest moim chrześniakiem i dobrze, że dzisiaj wpadli i mi przypomnieli, bo zapomniałam a ma urodziny, a potem z małą do szczepienia.
Dzień podobny do dnia:Kiepsko::Smutny:

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny. Szkoda tylko że te starsze dzieciaki tego nie potrafią docenić. Młoda się obraziła, bo prosiłam ją żeby zajęła się małą jak pójdę palić a nie siedziała i grała. A potem kazałam jej się uczyć, bo sama mówiła, że ma w tym tygodniu przechlapane i kupę nauki. A ona siedzi gra sobie z lubym w wirtualne strzelanki. Ja rozumiem, że szkoła też wykańcza, ale w domu nie ma wielu obowiązków. Zresztą ostatnio i tak robię jej działkę za nią. JEdynie psy ma karmić. Jeszcze jej nie dobrze. Chyba potrzebny mi psycholog............

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...