Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

tej nocy spalam lepiej ale cisnienie jeszcze jest a do lekarza sie ciezko wybrac ale cisnienie chyba na tle nerwowym mam troche klopotu z synkiem najstarszym nic do niego nie dochodzi co mowie achhhhhhh

wczoraj kupilam troche lepszy aparat ale i tak nie zadrogi dobry to ponad tysiak by kosztowal a ja dalam 620 no ale lepszy od starego

dzisiaj mam lenia i wogole dola nerwy mnie zrzeraja byle do wieczora jeszcze znajomi maja nas odwiedzic takze czekam i placek ze sliwkami upieklam moze sie ktos skusi i na kawe zajrzy

NEWANIA to super nappewno bylo fajnie sie tak odprezyc

MONIA a co bedziesz wystawiac i pewnie na allegro

SLONKO zdjecia poogladalam sa bardzo ladne

GABI wspolczucia przejsc z synusiem ja tez mialam kilka wypadkow takich z dziecmi to wiem jaka nerwowka

Odnośnik do komentarza

Manenka możemy sobie podac ręce. Mój synek też głuchy na prośby. Jedynie słowo masz słyszy z każdego kąta i w każdych warunkach.
Co do ciśnienia to nie ma z nim żartów. Żebyś wylewu nie dostała. Idź do lekarza po leki bo to się źle może skończyć Kochana.
Ania jak Szymon? Byłaś na kontroli z nim u pediatry?

Odnośnik do komentarza

A ja własnie chcialam sobie zrobic kawę z tym, że nie nalałam wody do ekspresu - jakaś rozkojarzona jestem.

manenka, cieszę się, że Twoje ciśnienie juz jest lepsze, ale pamiętaj, że bedziemy Cie wszystkie wyganiały do lekarza dopóki nie pójdziesz. To nie żarty, więc musisz znaleźć na to czas!!! KONIECZNIE!!!

Anulka, świetnie się prezentowałaś na weselu:36_1_11:! Dzieciaki Wspaniałe:36_1_74:!

gabalas, dobrze, że tylko na szwach się skończyło, ale wyobrażam sobie ten cały Wasz stres z tym związany. Co do wyobraźni tatusiów, to zgadzam się, że jest ona baaardzo ograniczona. Mój wczoraj na dach z dzieckiem wszedł. Rozumiem, że chciał mu coś pokazać, ale przy okazji coś tam jeszcze miał zrobić, a wiadomo, że z dzieckiem chwila nieuwagi może kosztować życie. Babcia dziecka natomiast pewnie była szczęśliwa, że się ich pozbyła. W tej chwili pomaga T, ale z tego co on mówi, to tak jakby miał dwoje dzieci w domu. Generalnie więcej stresu dla niego niż z samym Borysem, więc jest poniekąd usprawiedliwiony.

monia, mnie tez cholera bierze jak mam zrobić zdjęcia czemus co chce wystawić na Allegro. Normalnie wtedy wszystko sie buntuje i zdjęcia beznadziejne wychodzą. Oby Kamil pomógł.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie
w pracy jak w pracy, dobrze z ew miare szybko minelo, Bartek dzisiaj spedzil czas z tatusiem jakos A dal rade,
Anulka dobrze ze majka juz sie mniej jaka, ale to chyba tak z dziecmi bywa moj bratanek jak szybko chce cos powiedziec to nic go nie rozumiem bo sie zacina
Gabi ach ci faceci i ich brak wyobrazni
Manenka puk, puk lekarz na ciebie czeka, z cisnieniem nie ma zartow
newania fajnie tak niedziele spedzic
rs jak po pracy? zyjesz? najgorzej przezyc poniedzialek a potem juz z gorki
slonko jak po usg?

jak moja corka byla mala miala problem ze sluchem ( ciagle zapalenia ucha) ale jak po cichu mowilam masz to zawsze slyszala nawet z drugiego pokoju :sofunny::sofunny:

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

manenka71
tej nocy spalam lepiej ale cisnienie jeszcze jest a do lekarza sie ciezko wybrac ale cisnienie chyba na tle nerwowym mam troche klopotu z synkiem najstarszym nic do niego nie dochodzi co mowie achhhhhhh

wczoraj kupilam troche lepszy aparat ale i tak nie zadrogi dobry to ponad tysiak by kosztowal a ja dalam 620 no ale lepszy od starego

dzisiaj mam lenia i wogole dola nerwy mnie zrzeraja byle do wieczora jeszcze znajomi maja nas odwiedzic takze czekam i placek ze sliwkami upieklam moze sie ktos skusi i na kawe zajrzy

NEWANIA to super nappewno bylo fajnie sie tak odprezyc

MONIA a co bedziesz wystawiac i pewnie na allegro

SLONKO zdjecia poogladalam sa bardzo ladne

GABI wspolczucia przejsc z synusiem ja tez mialam kilka wypadkow takich z dziecmi to wiem jaka nerwowka

Anulka
agatron
Monia38
:36_2_43: Dostałam @, może zdjęcia jak ciasto też nie wychodzą podczas.....:sofunny::sofunny:

O tak, na pewno masz rację Monia. Zdjęcia jak ciasto:sofunny::sofunny::sofunny:
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
wariatka :sofunny::sofunny::sofunny:

hmmmmmmmna trzezwo????????
usg ok, na szczescie staw,kosci itp sa ok uffffffffff
to wina kregosłupa pani doktor zasugerowala ze jesli zmiany iuciski sa w kilku mijescach i nie ogromne to nie operacja tylko porzadny rehabilitant powinien mi ustawic gimnastyke i codziennie basen, hmmm ten rahabilitant to ok ale basen u nas? marzenie!!!!!!!!! ale zobaczymy co 28 wrzesnia powie lekarz.poza tym kupilam Zosi kpciuszki, Julke oddalam w rece fryzjera i nareszcie koszmarna grzywka odłsonila swiat. A poza tym mamy swoja fryzjerke a ona na urlopie, wiec poszlysmy do miasta i weszlysmy do zakladu, w którym jak za dawanych czasow leci plynem do ondulacji :36_2_25:
Jula na mnie ja ja cicho badz i pani ( typowa wąłscicielka salonów z czasów PRLu) sadza ja na krzesle, Jula blada a pani ciach ciach i widze ze córcia kolorów nabiera, grzywka pieknie podcieta i za 5 zł a nie za 20!!!!!!!!!
A ten dom ( pierwszy) to odpada trolownia taka ze szok tapety odpadajace ze scian porozlewane jedzenie i piecie pajeczynami moznaby sie opatulic, wiec trzeba by remoncik walnac .
Ten drugi moze w son=bote bedzie ogladac. wiec trzymac kciuki

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie :)
Po raz kolejny pstrykałam fotki i w koncu powychodziły:) Okazało się że źle sama ustawiłam aparat:lup:
Teraz mam fociaki i muszę je uporządkować, w miarę opisać i wystawić.......tylko nie wiem jeszcze gdzie. Na pewno wrzucę coś na bazarek do nas, allegro jakoś mnie nie kręci.

No i dzisiaj Kamil przedstawił mi wizję łazienki. Koniec konców skuwamy wszystkie kafle i położymy nowe. Dobrze, że nie muszę płacić za fachowców, a kafle kupię z końcówek serii i już. Nawet wczoraj oglądałam po 10zł, ale m się nie podobały. M stwierdził, że jak już ryje kuchnię, łazienkę to i do kibelka pojedzie,tak,że wszędzie będziemy robić na nowo.
Jak ja kocham remonty:glass::glass::glass: A jak skończymy to ciekawe czym zaskoczy nas znowu dom.....

Słonko trzymam kciuki za ten drugi domek,żebyście już w końcu mogli być wszyscy razem.

A tu moje dwie pociechy gotowe do spania :)

Odnośnik do komentarza

Anulka muszę kafle, bo mimo że mamy wannę to wszyscy bierzemy prysznic, no i zostaje mi taka wnęka na jakieś 40cm i tam Kamil zrobi kaflowe półki na pierdółki i ręczniki. A kafle to tylko na jakieś 150cm orócz okolicy wanny, reszta normalnie pomalowana będzie.
Jak wyjdziemy z długów trochę to wtedy podwiesimy regips na suficie i halogeny sięzrobi:)
Na razie to co najważniejsze.
Szkoda, że moje dzieci tak anielsko wyglądają jak sązmęczone i śpiące. Emil jeszcze nie śpi:lup:

Odnośnik do komentarza

Monia, Dzieciaki-Słodziaki, śliczne zdjęcia! Mam nadzieję, że ten cały remont szybko się skończy i WRESZCIE będziesz mogła odpocząć.

słonko, cieszę się, że nie jest źle. Ten basen rzeczywiście działa cuda - mój tata, który ma straszne problemy z kręgosłupem, o niebo lepiej się czuje jak chodzi regularnie.
Wyobrażam sobie co dzisiaj przeżyła Julka na WARSZTACIE u pani fryzjerki rodem z PRLu. Od razu stanął mi przed oczami taki zakład fryzjerski, w którym jako dziecię z podstawówki byłam tylko raz i nie miałam odwagi wrócić już nigdy więcej.
Trzymam kciuki za nowe lokum :great:

Ja nadal w przedszkolnym stresie. Z niecierpliwością czekam na JUTRO.
Uściski dla wszystkich Mamutków!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Moniu remont hurtowy to przynajmniej z głowy bedzie a dzieciaki super! jest do schrupania
a mam tez po Zosi ciuchów mase chyba wreszcieporobie fotki i pchne na bazarek. oki ide sie ubrac,Zosie ubrac i do przedszkola. A Julka wczoraj wieczorek pyta czy moze pójsc z nami ,no spoko, a ona bo ja sie tak denerwuje ZOsia czy ona sobie poradzi? ło matko mamuska mi rosnie

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamutki,
Już dziś odstawiła małą do żłobka, to że się poryczałam (na szczęście na zewnątrz) to chyba oczywiste? ;) Po 4 godzinach ją odbieram, już nie mogę się doczekać.

Słonko - trzymam kciuki za Zosię

Agatron - też trzymam kciuki za przedszkolne stresy

Monia - fajnie, że wszystko będziecie mieli od nowa zrobione :) Cierpliwości do remontu. A dzieciaczki słodkie takie przed snem :)

Odnośnik do komentarza

wciąż marzę by nadążyć za Wami :)
Szym wstaje o 6 rano w dzien spi godzinkę... :Padnięty: wiec przy lapku głównie ostatnio byłam w poczcie, na przyjemności czasu brakowało :)
słonko super ze z USG OK
Anulka dobrze ze u Majusi poprawa. Szym OK, do czwartku antybiotyk, od niedzieli wychodzi na spacery. Nic po nim nie widac. Zapalenie udalo sie zdusic na poczatku, nie bylo etapu nalotu. Nie musimy sie pokazywac u pediatry.
rena współczuje marszów za raczkę, u mnie to był czas kiedy wyszło mi przeciążeniowe zapalenie stawów (pierwotnie zdiagnozowane jako dna)
Moniq spokojnego powrotu do pracy i aby do 23 grudnia a tymczasem wypoczynków weekendowych
Gabi dobrze ze uderzenie nie bylo grozne
Monia fajne dzieciaki :)
agatron jak bylo dzis w przedszkolu?

Ula w przedszkolu, Mama z Szymkiem na spacerze a ja gonie zaleglosci korzystajac ze Mama do konca tygodnia bedzie u nas. Milego dnia

Odnośnik do komentarza

ANN jakie piekne zdjecie ,ladnie sciete masz wlosy

MONIA ja tez nie poradze z cenami ale tak 10 zl najmniej bym brala a dzieci b ladnie wyszly a amelka jak marzenie

NEWANIA oczywiste ze sie poplakalas ja tak samo bym miala

moje dzieci od dawna nie spaly razem w dzien ale dzisiaj mam laby i dlatego na chwile na kompa
łukasz przyjechal z kolega i robia samochod tzn sibi radio zakladaja bo kolege cos za czesto lapie policja ha ha i musi radio zalozyc zamiast poprostu zwolnic no ale to mlodziez na bledach musi sie nauczyc
łukasz ma zabrane przez meza kluczyki bo cos tam slyszal ze po 1 piwie jechal a my mu tlumaczylismy ze nawet 1 to niedobrze klocil sie z nami i teraz ma

weronika za to nad jeziorko pojechala z chlopakiem teraz z miasta sobie znalazla to lofruja przedtem miala tez fajnego juz sie przyzwyczailam do niego ale wyjechal do angli i jakos sie rozpadlo

u nas wiatrzysko ze nie wiem ale ogolnie cieplutko jak sie dzieciaki obudza jade do mamy i do szwagierki bo jedzie w piatek do angli do meza i musze aparat jej zawiesc

no to narazie nie nudze juz pa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...