Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz... Jedrek na szczęście przy tym nie jest szczególnie chorowity. Ale rzadko chodzi do przedszkola, bo panie się strasznie przejmują, że nic nie je. A pediatra jeszcze na pytania, czy on aby nie jest za chudy, niezmiennie odpowiada,że większy problem jest z grubymi i powinnam się cieszyć....:hmm:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

anula_73
No widzisz... Jedrek na szczęście przy tym nie jest szczególnie chorowity. Ale rzadko chodzi do przedszkola, bo panie się strasznie przejmują, że nic nie je. A pediatra jeszcze na pytania, czy on aby nie jest za chudy, niezmiennie odpowiada,że większy problem jest z grubymi i powinnam się cieszyć....:hmm:

pewnie dlatego nie choruje bo rzadko chodzi do przedszkola...Miki ciągle jakąs cholerę zniesie...

a co do pediatry to moja też tak mówiła...a jak się okazało dziecko miało lambie i owsiki i stąd ból brzucha

Odnośnik do komentarza

Slonko nie dodałam wcześniej, że bardzo się cieszę z powodu Twojego biustu... Naprawdę. Muszelka też śmigaj na te badania... I to szybko !

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Anulka to może lepiej rzeczywiście pójdę do innego lekarza (czyt. prywatnie). Trzeba by małego jednak dokładnie posprawdzać.
A tak piszę i czytam wcześniejsze w międzyczasie i dziewczyny pisały, ale też i ja napiszę dzielna z Ciebie kobitka i Miki też super dzielny. Nie ma nic trudniejszego dla matki jak chore dziecko, a Ty już tyle trudów masz za sobą. Podziwiam...

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

anula_73
Anulka to może lepiej rzeczywiście pójdę do innego lekarza (czyt. prywatnie). Trzeba by małego jednak dokładnie posprawdzać.
A tak piszę i czytam wcześniejsze w międzyczasie i dziewczyny pisały, ale też i ja napiszę dzielna z Ciebie kobitka i Miki też super dzielny. Nie ma nic trudniejszego dla matki jak chore dziecko, a Ty już tyle trudów masz za sobą. Podziwiam...

tak naprawdę to tchórz jestem...boję się każdego dnia...nie ma mnie za co podziwiać...uwierz...a poza tym co nas nie zabije to nas wzmocni...człowiek w pewnym momencie chyba sie uodparnia...trochę...

Odnośnik do komentarza

monika4
dziewczyny macie Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://webtrunki.pl/pics/trunki_photo/trunek_1986.jpg

co prawda nie wytrawne ale słodkie, ostatnio gustujemy w kagorach i ciągle poszukujemy tego najlepszego, na razie ten prowadzi!!!

dzięki Monika. Spróbuję. Chociaż ja ostatnio gustuję w południowoamerykańskich ( natchnięta opowieściami o winie Cejrowskiego).

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

wiecie co ale Kuba ostatnio też nie chce jeść, śniadania to dopiero o 13.00 i też nie waży 14 kg i też skarży się na brzuszek, nie wiem czy to wymówka czy naprawdę go boli bo poza tym szaleje jak wściekły

muszelka Misia jest niesamowita na tych nartach, jestem zachwycona!!! poza tym to prześliczna dziewczynka

anulka nie zdawałam sobie sprawy, że z Majeczki już taka duża panna!!!! jet cudna!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
anulka nie zrozumiałam twojego posta ale z tego co wiem to nad morzem najzdrowiej jest w okresach sztormowych czyli wczesna wiosna marzec np albo pózna jesień - listopad

wstepnie chciałam góry...teraz chcę morze...a duze stężenie jodu jest też w maju więc pojedziemy pod koniec maja na początku czerwca...a generalnie klimat morski słuzy cały rok

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorową porą :36_2_53:
Dzień do d...., niewiele zrobiłam, jakiś leń mnie ogarnął, a i tak na tyłku nie siedziałam.
Aliczyłam zastrzyk z małą (jeszcze dwa), pocztę, przedszkole dwa razy, pranie, gotowanie, piec co chwila i wyciągnęłam kamila do wypożyczalni po strój dla Emila na zabawę:36_2_53: w przedszkolu. Będzie w piątek połączona z uroszinami Emila i jego narzeczonej Basi ::D:

Muszelka śliczną masz córeczkę.
Anulka jaka Maja już duża. A Miki :zwyrazami_milosci:
Tak sobie pomyślałam czytając, że moja Mania waży dobre 15 kg, szok normalnie, ona jest cięższa niż Miki i Kubuś Moniki.
Słonko popatrz, a tak dobrze tej opiekunce z "oczu" patrzyło na początku. Dobrze, że pogoniłaś.
A gdzie się podziała Moniq??:zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...