Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Słonko – super prezenty :)
Kiedyś pytam, ale nie napisałaś - dlaczego bierzesz sterydy?

Bo mam podejrzenie tzw zespołu ciśnień nadgarstka. Jest jeszcze przede mna badanie diagnozujace na 100% ale termin mam na............ 25 sierpnia! Szok!
Jak ni epomoze, choc widze,ze jest poprawa po tej serii, tzn ogolna bo kazdy zastrzyk znosze gorzej, wiec mysle,ze obejdzie sie bez zabiegu. a my dalej chodzimy do wc bardzo chetnie ale bez efektu, poki co czytamy teletubisie i ogladamy kremy aw przerwie myjemy zeby. No coz mozna i tak:Oczko:

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
Gunia gratuluję żłobka. Miki dzisiaj dostał trzy pisma każde odmowne. Zatem piszemy odwołanie do burmistrza. Nie mam już siły. Dziecko chce przebywać w towarzystwie dzieci ale nikt mu nie chce dać szansy. Nie wiem co za problem wybudowac nowe przedszkole :Szok:

Powiem ci ze obok wisiala lista rezerwowych i tez bya dosc pokazna, a moze ktos jeszcze zrezygnuje i Miki sie zalapie, czasem tak jest.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

No to nie wesolo, ja sie ciesze ze maly pojdzie do zlobka bo bedzie miec wiekszy kontakt z innymi dzieci, a ie tylko mama, tata i czasem koledzy z bloku jak juz uda sie nam z nimi spotkac, na szczescie jeden kolega z bloku tez sie dostal do tego samego zlobka wiec na dzien dobry nie idzie w calkiem obce towarzystwo :)

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Witam.
Wczoraj zasnęłam w fotelu i tak spałam do 2 w nocy. Z małą byłam znowu u lekarza: zapaleni gardła, oskrzela i ropne zapalenie ucha:duren::duren: Rano miała taką skorupę na uchu jakby jej ta ropa wypłynęła. Walczymy z antybiotykiem, którego nie chce łykać i zwraca. Ale dzisiaj budziła się tylko raz w nocy więc trochę odespałam.

Dziubala super, ze Maciuś stawia kroczki :D Moja jakaś taka leniwa. Tylko w chodziku pomyka. No ale waży już 11 kg, więc chyba nic dziwnego, że jej się ciężko na nogach utrzymać a bioderka tańczą lambadę.

Co do chrzcin, to wszyscy przyszli. Najpierw teściowa, bo podobno teść zapomniał. On przyszedł dopiero do kościoła. Nawet mi teściowa życzenia złożyła. Zwinęli się najszybciej, a reszta balowała do północy. Ogólnie było fajnie. Strogonowa diablo wzięli i się zepsuł, ale zostały flaki więc wszyscy jedli to co było:) Zmykam, bo mała już marudzi. Jak nie padnę to zajrzę wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny

ja cos ostatnio nie moge sie dotoczyc do kompa ale wlasciwie to nie wiem czemu
jakos ten czas mi ucieka zbyt szybko

Monia mam nadzieje ze Amelka szybko wyzdrowieje, trzymaj sie!

Gunia fotka bomba - moze jakas kariera w modelingu?;)

Slonko fajowe prezenty, to teraz czekamy na super zdjecia!

... moj tez mi kupil laptopa za spadek po dziadku z tym ze jeszcze tych pieniedzy nie dostal wiec jak na razie zaplacilam za niego sama... :lol:

Dziubala Twoj Macius taki slodziak, mam nadzieje ze nasze spotkanie w parku dojdzie do skutku i zobacze go na zywo :)

Anulka mam nadzieje ze w koncu sie uda!!

:Usteczka: dla Wszystkich!

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
pozdrawiam goraco, poczytalam ale malo spamietalam
Monia, Gabi zdrowka w rodzinach
Gunia gratuluje zlobka i fajny avatarek
Slonko milo jak marzenia sie spelniaja
Dziubala powtorze ze sliczny Pchacz Macius
Anulka sil na dalsze starania

pozdrawiam Was wszystkie, u nas intensywnie, rozmowy tel z obrazonymi ze nie zdazymy sie z nimi spotkac :( spotkania pozostale, a czasu na wszystko bardzo malo bo w poniedzialek juz do domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...