Skocz do zawartości
Forum

planuję dzidzię- start styczeń 2009!!!


Rekomendowane odpowiedzi

wanilijka
też słyszałam o tym, że codziennie nie jest wskazane ale np ja mimo to bzyk bzyk dziennie bo po prostu mam ochotkę na męża ;)
postanowiłam nie patrzeć już na nic bo im bardziej swój organizm obserwowałam tym bardziej wariował (albo psycha ...)
dziękuję, że mi odpowiedziałyście :) jak widać u każdej to inaczej baby ;)

Dokładnie lepiej nie sprawdzać aż tak pilnie bo wtedy wychodzi!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
Aldonko u nas dotarły i to po codziennym, więc chyba wszystko zależy od osoby, ale ciekawe czy zaowocuje jedenym czy dwiema fasolkami!!

ciągle mi w głowie te bliżniaki..........byłoby cudownie.......tylko więcej zobowiązań.........ważne żeby zdrowe było-ły:yuppi: to mi wystarczy....musze laptopa zabrac do polski żebym mogła się z wami porozumiewać....:36_6_6:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
Aldonko u nas dotarły i to po codziennym, więc chyba wszystko zależy od osoby, ale ciekawe czy zaowocuje jedenym czy dwiema fasolkami!!

ciągle mi w głowie te bliżniaki..........byłoby cudownie.......tylko więcej zobowiązań.........ważne żeby zdrowe było-ły:yuppi: to mi wystarczy....musze laptopa zabrac do polski żebym mogła się z wami porozumiewać....:36_6_6:

Kupuj kupuj, nie wyobraża sobie że miałabym na listopadówkach monologi prowadzić!!:36_2_34::36_2_34::36_2_34:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
witam
jak się dziś czuje nasza świeżo upieczona przyszła mama???
u mnie jak zwykle nudyyyy i już mnie roznosi

hihih wierzę, ja tez okropnie nie lubię, jak się nudzę, a propos pytanka to Oki dziś rano mnie nawet piersi już nie bolały, nie wiem czy już nie będą czy to tylko dzisiaj tak, poza tym raczej nie odczuwam jakiś dolegliwości, nie wiem czy tak powinno byc, troszkę sie tylko martwię czy z fasolka wszystko w porządku, chyba jedna pójdę w przyszły poniedziałek do ginekolog niech sprawdzi!!!!

Odnośnik do komentarza

Paulii
tak moja pierwsza :)
u ginekologa bylam pierwszy raz w 6 tyg dokladnie 6 tydzien i 4 dzien . dzis mam kolejna wizyte o 18 i juz nie moge sie doczekac.

oj wierze ci sama bym już chciała coś wiedzieć, a 6 tydz po zapłodnieniu czy od ostatniej miesiączki? waham sie bo wg ostatniej @ jestem w 5 tyg a od poczęcia to 2 tyg mniej wiec nie wiem czy teraz poniedziałek już iść?
daj znak jak tylko wrócisz od lekarza!!!

Odnośnik do komentarza

Paulii
jakos musisz go przekonac tez nie moglam sie doczekac pierwszego usg i nie zaluje ,ze czekalam do 6 tyg bo jak uslyszysz serduszko to zobaczysz jakie sa emocje. jesli pojdziesz wczesniej to nie bedzie tego efektu i bedziesz musiala czekac do kolejnego badnia.

No masz rację wg kalendarzyka od mies wyliczyło mi 4tydz i 6 dni ciązy, czyli 5 tydz, czyli wg wskazówek pójść nie za 2 tylko za 3 tygodnie żeby był 6 od zapłodnienia a 8 od ostatniej @?

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś nic się nie martw ja też nie miałam prawie żadnych objawów, napewno wszystko jest dobrze, a z wizytą poczekaj jak pisze Paullii

oj wizę że nowy suwaczek dodałaś śliczny!!!
Dziękuje za rady, wiecie mam takie mieszane uczucia, z jednej strony to już dziś bym poszła, żeby się dowiedzieć czy wszystko w porządku,a z drugiej chce poczekać żeby dowiedzieć się konkretów.... ale to chyba normalne-tym bardziej, że to pierwsza ciążą!!!

Odnośnik do komentarza

Justyś
Ewciaa
Justyś nic się nie martw ja też nie miałam prawie żadnych objawów, napewno wszystko jest dobrze, a z wizytą poczekaj jak pisze Paullii

oj wizę że nowy suwaczek dodałaś śliczny!!!
Dziękuje za rady, wiecie mam takie mieszane uczucia, z jednej strony to już dziś bym poszła, żeby się dowiedzieć czy wszystko w porządku,a z drugiej chce poczekać żeby dowiedzieć się konkretów.... ale to chyba normalne-tym bardziej, że to pierwsza ciążą!!!

pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać, troszke się pospieszyłam ale mi nikt nie doradził, Justyś napewno jest wszytsko wporządku, jeśli zauważysz niepokojące obiawy to pędz do szpitala, ale będzie dobrze dbaj o siebie bo te 3 pierwsze miesiące są najważniejsze

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś
Ewciaa
Justyś nic się nie martw ja też nie miałam prawie żadnych objawów, napewno wszystko jest dobrze, a z wizytą poczekaj jak pisze Paullii

oj wizę że nowy suwaczek dodałaś śliczny!!!
Dziękuje za rady, wiecie mam takie mieszane uczucia, z jednej strony to już dziś bym poszła, żeby się dowiedzieć czy wszystko w porządku,a z drugiej chce poczekać żeby dowiedzieć się konkretów.... ale to chyba normalne-tym bardziej, że to pierwsza ciążą!!!

pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać, troszke się pospieszyłam ale mi nikt nie doradził, Justyś napewno jest wszytsko wporządku, jeśli zauważysz niepokojące obiawy to pędz do szpitala, ale będzie dobrze dbaj o siebie bo te 3 pierwsze miesiące są najważniejsze

Łapę jakąś chyba schizofrenię, bo tak mi się jakoś wydaje, ze mi te 2 krechy znikną,bo sie nie czuje na ciąże , mam wrażenie ze ginekolog mi powie ze ja nigdy nie byłam!!!
A co z nasza kochana Paulii? Jak u gin było? co powiedzial?

Odnośnik do komentarza

Justyś
Fajnie dziękuje bardzo za odpowiedz!!!! a powiedz mi ty gdzies pracujesz? czy w domku przebywasz?

ja pracuje w biurze doradztwa finansowego. ale mysle ,ze niedlugo pojde juz na L4 musze zadbac o siebie pozadnie choc niby w pracy wszyscy sie martwia,ale wiesz jak w domu zawsze sie polozysz zrobisz sobie cos itd.

http://www.suwaczek.pl/cache/def6c05698.png
http://tickers.babygaga.com/p/dev124pr___.png
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3kln87ripp.png

Odnośnik do komentarza

Paulii
Justyś
Fajnie dziękuje bardzo za odpowiedz!!!! a powiedz mi ty gdzies pracujesz? czy w domku przebywasz?

ja pracuje w biurze doradztwa finansowego. ale mysle ,ze niedlugo pojde juz na L4 musze zadbac o siebie pozadnie choc niby w pracy wszyscy sie martwia,ale wiesz jak w domu zawsze sie polozysz zrobisz sobie cos itd.

super ciesze sie ze malutki/ka oki, a na kiedy termin masz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...