Skocz do zawartości
Forum

planuję dzidzię- start styczeń 2009!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Paulii
ja wlasnie wrocilam w piatek ze szpitala :) i ciesze sie wolnoscia :) fasolka rosnie sobie i juz troszke brzuszek urusl :D w ogole dzis mam humor do kitu bo mnie mdli i plakac mi sie chce.piersi bola i rosna ale da sie przezyc

To dobrze że jesteś w domku już. U mnie to jeszcze początek... pewnie wszystkie objawy dopiero przede mną, a kiedy ty pierwszy raz poszłaś do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Justyś
Ewciaa
Justyś i jak robiłaś drugi test?? napewo wskazał lub wskaże ciąże, a kiedy do lekarza idziesz??

ja dopiero co wróciłam z pracy, kupiłam po drodze test, miałam co prawda zrobić dopiero rano ale mnie skusiło. Wyszło tak tym razem :[ATTACH]4299[/ATTACH] [ATTACH]4300[/ATTACH]
Do lekarza planuje isc gdzieś za dwa tygodnie chyba wcześnie nie ma sensu, moja ostatnia @ była 3 lutego, więc wg. tego jestem w 5 tyg, a od zapłodnienia dopiero w 3!!! jak sądzisz?

jeszcze raz gratuluje:36_2_27: a mąż wie?? mój dopiero uwieżył za drugim razem:36_19_2: mysle że ok. 8 tygodnia ciązy od ostatniej @ jest w sam raz:yuppi:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Justyś
Ewciaa
Justyś i jak robiłaś drugi test?? napewo wskazał lub wskaże ciąże, a kiedy do lekarza idziesz??

ja dopiero co wróciłam z pracy, kupiłam po drodze test, miałam co prawda zrobić dopiero rano ale mnie skusiło. Wyszło tak tym razem :[ATTACH]4299[/ATTACH] [ATTACH]4300[/ATTACH]
Do lekarza planuje isc gdzieś za dwa tygodnie chyba wcześnie nie ma sensu, moja ostatnia @ była 3 lutego, więc wg. tego jestem w 5 tyg, a od zapłodnienia dopiero w 3!!! jak sądzisz?

jeszcze raz gratuluje:36_2_27: a mąż wie?? mój dopiero uwieżył za drugim razem:36_19_2: mysle że ok. 8 tygodnia ciązy od ostatniej @ jest w sam raz:yuppi:

Tak wie mój tez dopiero jak wczoraj zobaczył ten 2 test to uwierzył tak na 100% tylko już by chciał rozpaplać wszystkim że w ciąży jestem ja tam bym wolała poczekać do tej wizyty u lekarza, mówię mu tygodnie wtedy to będzie akurat 7 tydzień od ostatniej @ a 5 zapłodnieniowy, ale on sie denerwuje ze juz żebym szła!!!! Niecierpliwiec jeden!!!

Odnośnik do komentarza

wanilijka
JUSTYŚ nie wiedziałam, że jesteś w ciąży:Niespodzianka:

SZCZERE GRATULECJEEEEE I SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY !!!!!!!!! :Podziw:

Hihi bo ja wiem od kilku dni dopiero 06 marca zrobiłam pierwszy test pokazał dwie bladziutkie kreseczki no i wczoraj wieczorkiem potwierdziło się- druga była już bardzo wyraźna, zerknij sobie na zdjęcia które wkleiłam!
Dziękuję bardzo :yuppi::yuppi::yuppi: udało się teraz wizyta u ginekologa, nie wiedziałaś bo poróżniły nas dwa wątki, ja się nie przeniosłam na nowo otwarty, bo się jakoś nie umie odnaleźć....... na nim, dobrze mi się pisze na tym starym, żałuję że tak się stało, że się rozdzieliłyśmy na dwa wątki, bardzo was polubiłam..............

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

Justyś
wanilijka
JUSTYŚ nie wiedziałam, że jesteś w ciąży:Niespodzianka:

SZCZERE GRATULECJEEEEE I SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY !!!!!!!!! :Podziw:

Hihi bo ja wiem od kilku dni dopiero 06 marca zrobiłam pierwszy test pokazał dwie bladziutkie kreseczki no i wczoraj wieczorkiem potwierdziło się- druga była już bardzo wyraźna, zerknij sobie na zdjęcia które wkleiłam!
Dziękuję bardzo :yuppi::yuppi::yuppi: udało się teraz wizyta u ginekologa, nie wiedziałaś bo poróżniły nas dwa wątki, ja się nie przeniosłam na nowo otwarty, bo się jakoś nie umie odnaleźć....... na nim, dobrze mi się pisze na tym starym, żałuję że tak się stało, że się rozdzieliłyśmy na dwa wątki, bardzo was polubiłam..............

Kochana Justyś ale żadna nie ma z nas do Ciebie o to żalu, każdy zrobił jak mu serce dyktowało ::): ja nie wchodze na II dlatego nie wiem nic dopiero na tym wątku zobaczyłam :Śmiech: Aldonka sama do nas wlzała się pochwalić a Ty Małpo milczysz no wiesz :Padnięty:

ale sama już wypaplałam :D

jeju zazdroszcze Ci tych II kresek jak diabli-piękny okres przed Tobą:)))))))))))

Odnośnik do komentarza

wanilijka
Justyś
wanilijka
JUSTYŚ nie wiedziałam, że jesteś w ciąży:Niespodzianka:

SZCZERE GRATULECJEEEEE I SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY !!!!!!!!! :Podziw:

Hihi bo ja wiem od kilku dni dopiero 06 marca zrobiłam pierwszy test pokazał dwie bladziutkie kreseczki no i wczoraj wieczorkiem potwierdziło się- druga była już bardzo wyraźna, zerknij sobie na zdjęcia które wkleiłam!
Dziękuję bardzo :yuppi::yuppi::yuppi: udało się teraz wizyta u ginekologa, nie wiedziałaś bo poróżniły nas dwa wątki, ja się nie przeniosłam na nowo otwarty, bo się jakoś nie umie odnaleźć....... na nim, dobrze mi się pisze na tym starym, żałuję że tak się stało, że się rozdzieliłyśmy na dwa wątki, bardzo was polubiłam..............

Kochana Justyś ale żadna nie ma z nas do Ciebie o to żalu, każdy zrobił jak mu serce dyktowało ::): ja nie wchodze na II dlatego nie wiem nic dopiero na tym wątku zobaczyłam :Śmiech: Aldonka sama do nas wlzała się pochwalić a Ty Małpo milczysz no wiesz :Padnięty:

ale sama już wypaplałam :D

jeju zazdroszcze Ci tych II kresek jak diabli-piękny okres przed Tobą:)))))))))))

wiesz co mnie przez 5 dni nie było na wątku jak się rozegrała ta sprawa z otwarciem 2, wiec nie wiem o co chodzi!!! nie wnikam, lubię was bardzo ale nie nie potrafię się rozpisać na dwóch wątkach i tyle!!! Polubiłam was wszystkie, tylko ciężko pisać na 2 wątkach ....

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

pięknie :))))))))))))))

mnie się marzy grudzień 09 ale jakby był listopad to bym się nie pogniewała :D

dziewczyny to rozkręcajcie wątek listopadówek na dobre :))))) teraz tam spędzicie resztę parentingowego klikanka :D

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

wanilijka
pięknie :))))))))))))))

mnie się marzy grudzień 09 ale jakby był listopad to bym się nie pogniewała :D

dziewczyny to rozkręcajcie wątek listopadówek na dobre :))))) teraz tam spędzicie resztę parentingowego klikanka :D

dokłądnie! narazie latamy po pazdzierniczkach tez bo tam fajne babki i popisac można:yuppi:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

wanilijka
fajnie się Wam udało, że razem na drugi wątek przechodzicie :)
szczęściary-ładnie zaczął się Wam rok i ładnie skończy :D

lubię takie dobre wiadomości !

Jeszcze wszystko przed Tobą....możesz nas dogonić!!!! na listopad albo grudzień!
masz troszkę fluidkow:
^%$Q&^%#&^*@$%#$
&%$@!$#%$^&&^%$$@
^&%^$#@%^&&^%&^$ :36_6_6:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

biorę się ostro do pracki :P
wczoraj trzymałam nóżki w gorze ale tylko chwilkę-żałuję :(

poprawię się :) dziewczyny a Wy tak od siebie powiedzcie mi co takiego robiłyście-patrzałyście na swoje cykle czy w ciemno bzyk bzyk ?

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

wanilijka
biorę się ostro do pracki :P
wczoraj trzymałam nóżki w gorze ale tylko chwilkę-żałuję :(

poprawię się :) dziewczyny a Wy tak od siebie powiedzcie mi co takiego robiłyście-patrzałyście na swoje cykle czy w ciemno bzyk bzyk ?

ja sobie wyliczyłąm dni płodne i praktycznie codziennie bara bara...... no i po nogi do gory...:) i udało się.....a nie byłam przekonana! Stokroktka mnie na teściora namówiła i wyszło:yuppi::36_6_6:

Odnośnik do komentarza

wanilijka
biorę się ostro do pracki :P
wczoraj trzymałam nóżki w gorze ale tylko chwilkę-żałuję :(

poprawię się :) dziewczyny a Wy tak od siebie powiedzcie mi co takiego robiłyście-patrzałyście na swoje cykle czy w ciemno bzyk bzyk ?

ja zaraz po odejściu @ a miałam początek 3 lutego zaczęłam cziki cziki( jak to stokrotka mówi) dziewczyny mówiły że sa słabsze plemniki jak co dzień, ale u mnie okazało się ze nie, musiało zaowocować, bo od ok 7-19 miałam tylko dwa dni przerwy z cziki cziki, potem przecież 5 dni byłam za granicą i po tym czasie tylko chyba dwa razy się bzykałam i okazało się że się udało!!!! Aldonka z tego co wiem całe płodne wykorzystała!!! Więc chyba codzienne pomaga!!!

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

też słyszałam o tym, że codziennie nie jest wskazane ale np ja mimo to bzyk bzyk dziennie bo po prostu mam ochotkę na męża ;)
postanowiłam nie patrzeć już na nic bo im bardziej swój organizm obserwowałam tym bardziej wariował (albo psycha ...)
dziękuję, że mi odpowiedziałyście :) jak widać u każdej to inaczej baby ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...