Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2008


Renatka

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie porannie, słoneczko świeci szkoda tylko że -11 st.:36_2_24:

Nie mogę wprost uwierzyć że dzisiaj piątek i że udało mi się go dożyć. Karolinka dzisiaj rano zaraz po wstaniu wybiegła do duzego pokoju, a tam akurat S włączył radio i leciała skoczna piosenka wiec mała zaczeła tanczyć i śpiewać. Szkoda że mieliśmy wyładowaną kamerę bo warto bylo to nagrać, wyglądała przekomicznie.

Miłego przedpołudnia wam życzę.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Czesc,
U nas -11 od rana, ale za to ladnie swieci sloneczko. Troche sie boje co to bedzie w weekend i w przyszlym tygodniu bo na Wwa zapowiadaja -12 i -15 :36_2_24: normalnie -15 to juz troche przegiecie jest...
Trzeba nam bedzie na pol godziny na powietrze a potem znowu do galerki:/ bez sensu...
Skrocilam Tosi sen w dzien do 2 godzin i zasypia jak zloto. Ale pcha sie straszliwie lewa gorna czworka wiec nie wiem czy w nadchodzace dni tez bedzie tak rozowo. No oby. Jak na razie tez jestem szczesliwa ze nie musze isc jutro do tyrki i ze sie troche wyspie.

Milego dzionka.

Odnośnik do komentarza

:*
jakos nie moglam sie od rana zebrac zeby cos skrobnac,dopiero po drzemce z Tyska troche odzylam:)
Wiec wczorajszy dzien zaczął sie mało fajnie,caly dzien bolala mnie glowa i w ogole chodzilam jak struta
Po calym dniu nie widzenia sie z moim P oboje poszlismy po rozum do głowy,ale ze on pojdzie az tak daleko to sie nie spodziewalam-dostalam przeprosinowe Raffaello:) hehe od 8 lat kiedy jestesmy razem chyba ze 2 razy mnie przepraszal,a tu prosze:)
Tys w nocy ładnie spala.Obudzila sie przed 7-nie wiem czy wstawanie o 8-8:30 odeszlo w niepamiec???
Teraz zjadla zupke i z zapalem maluje,juz od kilku dni zeszyt i długopis jest w ruchu :)
anitaa84 brawo dla Oskiego za nowe zwierzaczki:) u nas jest kot,pies,ptaszek,kaczuszka,krowa,swinka,myszka,małpkakon...:)
mam nadzieje ze tym razem nauka w miare udana:*
kiedy Ci sie zaczyna sesja? bedziemy z Tysia kciuki trzymac:)
Allayiala bidulka Tosia z tymi ząbkami:* mam nadzieje ze pozostale wyjda niezauwazone:*
Co do tych posmoczkowych krostek na brodzie to ja w ciegu dnia czesto przemywalam przegotowana wodą,2-3 razy dziennie rumiankiem a na noc smarowalam Sudocremem.Ale u nas te krostki wyskakiwaly tylko przy smoczku Canpola,jak zamienilismy na Nuka problemu nie bylo,wydaje mi sie ze wszystko zalezy od tej "obudowy" smoczka,Canpol mial duzo dziurek i tamtedy ciekla i bulgotala slina.
zmieniajac temat chcialam zapytac jak robisz zupke kukurydzianke???
Milego i leniuchujacego weekendu:*
tusia13 hmm mi jest słabo,boli mnie glowa, Anita uczyc sie wieczorem nie moze bo jej nie dobrze, Ty nie spisz po nocach....moze sie zaraz okaze ze dołaczymy do Młodej Mamusi na wrzesniówki 2010 :lup: hehe zartuje:) oby wszystko potoczylo sie tak jak mamy zaplanowane:)
Brawo dla Karolki za poranne tance:*
MlodaMamusia mam nadzieje ze dzis juz czujesz sie dobrze:*

buśśki:*

Odnośnik do komentarza

Hejka:)

Pisze szybko bo mnie terrorysta atakuje..;) wstał dziś o 6 i mial godzinna drzemke od 10-11 szok! o godz krócej niż zwykle..

MM trzymaj sie dzielnie :) ładnie się wysypiacie :)

Allayiala nas tez wykonczy lewa górna czwórka. :36_2_24: Mróz niby -8 ale zapowiadaja przez weekend i do wtorku -13/-14. Lipa straszna. Pediatra w tv mówił żeby przy -10st juz oszczędzić dzieciom spacerów bo to nie hartowanie tylko szkodzi m.in. na cienkie naczynka bo pękają, usta itp. Tylko jak usiedziec tyle w domu :(:16_12_9:

Karinka nauka wczoraj na plus :) dość mi wchodziło ale sie lecytyny najadłam :D mnie ciagle jest niedobrze ale chyba na owulację..widzisz jakiego masz cudownego męża :) Gratki dla Tysi :* a egz mam 6 lutego brrrrrr

Tusia słodki widok zapewne :) poszaleliby z moim :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,
Weekend minal spokojnie, spacerowalysmy po jakas godzine,a potem lecialysmy pobiegac do galerii bo w -15 to wiecej nie dalo rady. Pod domem usypali nam chalde ze sniegu wysokisci moze ze 2 m wiec Tos z radoscia zjezdzala po niej na pupie;) Niestety znowu wyrasta mi z kolejnego kombinezonu, wiec jak tylko dostane pensje zaraz lece kupic juz dwuczesciowy - wszystkie jednoczesciowki jakie widzialam sa juz dla niej za krotkie.
W golle w sklepach sa obledne przeceny, np. w C&A sliczne pizamki za 17 PLN, rekawiczki za chyba 2 dychy - w weekend jedziemy z Tosiakiem na zakupy:)
Zeby co sie pchaja nadal nie wylazly - nie wiem czy to trojka i czworka czy czworka i piatka - gule sa ogromniaste i pod skorka czuc zebulce. Za to w nocy po viburcolu spi slicznie - nie mozna narzekac.
Mam dzis troche roboty wiec sciskam Was mocno i zycze milego dnia!

Odnośnik do komentarza

Witajcie również przedpołudniowo, u nas weeked w domciu bo temperatura utrzymywala sie na poziomie -19 wiec darowałyśmy sobie spacerki. Ale i tak było bardzo fajnie. W sobotę i niedzielę Karola spała ładnie do 9 30 wiec wyspaliśmy się bardzo, potem były zabawy i tańce, a wieczorkiem lulki ok. 20 tak wiec rozkosznie.

U nas też jakiś ząbalek sie pcha chyba bo Karola nic tylko łapy w buzi trzyma, ale jakoś nie mogę wyczuc który.

Pozdrawiam was serdczenie i cieplutko w te masakryczne mrozy.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Hello:)
my także siedzimy w domku...zimno jest masakrycznie :/ ale młodemu wcale to nie przeszkadza, ładnie się bawi i nie narzeka,że siedzi w domu:)

kurde wczoraj wieczorkiem chciałam zrobić mojemu Ł. sandwiche i nie zauważyłam,że końcówka jest wyszczerbiona no i w efekcie siadły korki jak podłączyłam do gniazdka hehe :lup:

dzisiaj jak na razie mdłości brak, mam nadzieje,że już na dobre ;)

http://kacper-kacperek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/007/007215981.png?9220
:11_6_204:
http://maja-majeczka.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

hej :) u nas też temp niczego sobie więc tylko samochodem do sklepu jeździmy jak jest potrzeba i z powrotem..masakra jakaś..o odmrożenia nie ciężko..

Allayiala i własnie dlatego kupiłam 2-częsciowy kombinezon z dużą regulacją i spokojnie do końca zimy starczy. Na przyszly rok kupię albo znowu Topolino albo Tchibo ;) Drugiego zapasowego nawet nie ruszylismy jeszcze.

MM supcio że sie dobrze masz ;)

Karinka a co u Was?

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny,
Tośkowi zeby daja sie ostro we znaki, na szczescie spala ladnie po viburcolu - ale od 6 rano juz sie zaczela wiercic i srednio jej sie spalo - ja za to przez pol godziny do budzika poklepywalam ja co by jeszcze troche usnela. Szczegolnie po poludniu jest lipa, znowu jest walenie sie w buzie czym popadnie, albo buzia np, w podloge albo sciane, wiec trzeba ciagle uwazac zeby sobie nie zrobila krzywdy.
W wwa dzis temperatura o poranku to -23C :snow2: , po poludniu ma byc -13, ale chyba dzis to w ogole mala nie wytknie noska z domu, a babcia bedzie musiala sobie jakos z nia dac rade w domu.
Jak mi sie nie chce dzis nic robic, no mowie Wam, tylko bym sie polozyla i spala, zeeef.
Stawiam :kawa:

Odnośnik do komentarza

Allayiala ależ biedna TOsieńka namęczy sie z tumi ząbkami, trzymam kciuki żeby szybko sie przebiły i dały jej troszkę odsapnąć bo to katorga dla dziecka, ale rodzice jak nie wiedzą jak pomóc to też sie strasznie męczą.

Co do temperatury to w Krakowie dzisiaj rano jedyne -16 normalnie plaża:yuppi:, ale czytałam dzisiaj prognozę że od środy mocne opady śniegu i ocieplenie nawet do -6 stopni a od soboty mroźna powtórka.

Wczoraj zaczełam rozważać fakt zapadnięcia w sen zimowy i pobudki dopiero na wiosnę.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

hej :)

no u nas też plaża..o poranku standard -24 a teraz -16.

Tusia
genialny pomysł z tym snem zimnowym :) ja jestem za :) teraz mrozu za dwa dni śniegi ja zwariuję..niech T lepiej wraca..byle nie maił przebojów z lądowaniem w krk w piatek..

Allayiala Oski tez źle znosi albo to zabkowanie, albo to siedzenie w domu..wszyscy wszedzie chorzy wiec nawet nie ma sie gdzie ruszyc:( strasznie marudny dziś a ja tez juz nerwowa sie robie przez ta izolatkę :(
Zaraz jak wstanie to zje i zrobimy tany tany do fasolek to moze mu się humor poprawi ;) wczoraj wymiatał tak do tych piosenek że pałam ze śmiechu..szkoda ze nie mam go na czym nagrać..

Karinka czekam z niecierpliwościa na newsa w sprawie.. ;)
wczoraj dzwoniła do mnie nowo ciężarna koleżanka i mówiła ze jej szwagierka sobie tez wpadła ;)

Moja siostra juz za niedlugo będzie tez rodzić ;) juz ma 38tc :D
Kolejny chłopczyk w rodzinie :)
Może sie kiedys uda jakas dziewczynka :)

Ja póki co mam Oskiego, studia, psa i kolejny pies bedzie od przyszłego tygodnia :) 4-miesięczny myśliwki Pointer :) także postoję z kolejnymi pociechami hehe:36_1_22:

:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

anitaa postoj postoj, umowione jestesmy dopiero na powakacjach;) takze bez spinki;))) OO Pointerek! koniecznie czekam na fotki nowego piesa:DD Oski bedzie na pewno zachwycony szczeniutkiem - No ja bym piszczala;) Zreszta Tos tez;) W ogole ona piszczy za kazdym razem jak wychodzi do przedpokoju a tam szyle -och, ach jak ona je kocha! :in_love:

tusia :Kiss of love: dzieki za kciukasy, mam nadzieje ze niezadlugo jej sie przebija paskudy... czy ja sie tez moge zwinac w klebek pod biurkiem i PRZECZEKAC DO WIOSNY?? albo nie, pakuje siebie, Tosiaka i ziuuuu do cieplych krajow! :15_9_27:

Odnośnik do komentarza

Allayiala Boski juz go widział bo wybieralismy od hodowcy bo miał jeszcze dwa :) zachwycony był że az szok przeżyłam, a skakały po nim jak fiks :D nie ukrywam że dość duże są te szczeniaki hehe ale zgodziłam sie zeby go wziąć dopiero jak T wróci zeby sam sobie go aklimatyzował przez ten tydzien w PL ;) zreszta dobrze ze na te mrozy go tu nie było bo pewnie bym do domu wpuściła..bo na korytarzu i tak dla malucha za cieplo nie jest ;) a dugi pies śpi teraz na ganku bo żal biedaczki tez zeby w budzie tak siedziala jak takie mrozy..

Wkleje fotki na pewno :)

Odnośnik do komentarza

anitaa84 gratuluję nowego szczeniaczka, normalnie też nabrałam ochoty na psiaka ale to juz w nowym domku bo tutaj to byśmy sie wszyscy zadeptali.

Allayiala a ten pomysł z ciepłymi krajami to mi sie nawet bardziej podoba od tego spania. Tak wiec wybieramy dziewczyny i siup jedziemy:yuppi::yuppi::yuppi:

Co do tych waszych planów powiekszania rodziny to powiem tam: wśród moich znajomych ostatnio kilka nowych pociech sie pojawiło, niektóre z was już oczekują inne planują, cholerka normalnie sie chyba złamie i zaczne zastanawiac nad tym kolejnym potomkiem.:smile_move::smile_move:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Dziołchy,
Pojawil sie baby orajel na ebayu, z Warszawy. Okazuje sie ze kobitka jest moja sasiadka;)
BABY ORAJEL na bolesne ząbkowanie,POLSKA wysyłkaGRATIS (aukcja 140376437077) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic!
Wysyłka jest gratis na Polske.
Cena - 39,5 PLN za sztuke (za ta duza tubke).
Ja wlasnie zakupilam 3 sztuki, bo mi zele wlasnie wychodza a zabkowaniu konca nie widac:/

Odnośnik do komentarza

Allayiala koleżanka używa tego żelu i mówiła ze jest bdb. Ja jednak dziękuję, bo nic nie daje małemu na zabkowanie..jak miał kilka mies to stosowałam dentinox, ale za duzo tego szło i uzalezniał się (głównie dla tego drugiego zdecydowałam o odstawieniu).

Natomias kolezanka mi polecała Vick dla dzieci od 6mc zycia - podobny do tych dla dorosłych a lepszy od tego Pulmex Baby. Tez ma to ze Stanów. Zakupie sobie jeden na zaś ;)

http://www.vicks.com/products/babyrub

:bye:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane, nie wiem jak u was ale u nas mroźno (-16) i sypie śnieg, jak sie ten cyrk pogodowy nie skończy to wszyscy popadniemy w deprechę.

Allayiala dzięki za info jakby był potrzebny to spewnością sorzystam. A jak dzisiaj Tosieczek lepiej coś, mam nadzieję że nocka spokojna była.

anitaa84 a z tego Vicka to chętnie skorzystam, mam nadzieję ze jest dostępny w Austrii to by mi tata przywiózł. W domu mamy ten dla dorosłych i też uważam że niem ma nic lepszego ponad tą maść, ale jakos nie wpadłam ze może być też dla dzieci.

U nas Karol coraz gorzej znosi to siedzienie w domku, zwłaszcza że jest przyzwyczajona do długich spacerów, mam nadzieję że sie coś polepszy bo małą strasznie energia rozpiera, a i apetry gorszy z uwagi na brak tlenu.

Pozdrawiam was cieplutko.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Tusia nie wiem czy na stronie są podane wszystkie kraje ale możesz spróbować z Austrią http://www.vicks.com/country-selector . Ale na Ebuy-u też są tylko czasem z dziwna cena za przesyłkę..
Ja tez za dzieciństwa pamiętam tylko wicek :D
A co do dzieciaków to myśl myśl nad drugim :) jedno to za mało ;)

Ja czekam az babel wstanie i jedziemy do sklepu bo dziś kolezanka ma do niego przyjść ;) strasznie mnie głowa boli .........................:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...