Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tanka

Jaką kołdrę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tanka

Jakie kołdry polecacie? z jakiego materiału najlepiej kupić? Będę wdzięczna za pomoc, wybór jest duży, także mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy dla kogo ta kołdra. Czy lubisz w nocy mieć cieplutko, czy raczej się odkrywasz - to decyduje o grubości kołdry. W mieszkaniu na noc masz ciepło, czy raczej chłodno. Jakies alergie? Ja mam kołdry z jakichś włókien silikonowych czy czegoś w tym stylu, takie, które można prać i do tego są lekkie. Wystarczy mi, że w nocy przewalają się po mnie dzieci i kot, kołdra już nie musi mnie przygniatać ;) Dobrze żeby kołdra była przeszywana w wielu miejscach, wtedy wkład nie zbija się w jednym rogu, tylko jest stale rozłożony równomiernie.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anulka33

Wiele osób bardzo chwali sobie pościel z puchu. Obecnie na rynku są kołdry i poduszki z puchu z gęsi tybetańskich. To bardzo dobry jakościowo puch, który jest polecany każdemu, nawet alergikowi. Kołdry są cieplutkie, miękkie i leciutkie. Szczególnie polecane dla dzieci z rozmaitymi alergiami, ponieważ one nie uczulają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...