Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ang no to widać sytuacja z chłopcami się powtarza, będzie dobrze jak że starszym, trzeba zdrowieć no i te zeby niech szybko wyjdą to będzie łatwiej.

Magada wszystkiego dobrego dla Marysii bo widzę że dziś świętuje miesięcznicę :))) jeszcze pomidorów nie dawałam ale jak zupa krem to myślę że można.

Megs u mnie podobnie w nocy tylko że jak śpi że mną to już spokojnie.

Wczoraj miałam wielkie postanowienie że mała wróci dodać do łóżeczka i spala od 20 do 23 a później po karmieniu odkładam ja z 6 razy i po dwóch minutach na brzuch i oczy otwarte no i wymieklam i spala z nami ładnie, karmienie o 4 i 6.30 pobudka. Także tak z tym spaniem u nas, ciężko będzie ją wyrzucić z naszego łóżka bo ona jak śpi to kręci się jak wskazówka zegara. Zębów nadal brak ale jak wkładam palec to się krzywi więc chyba dziąsła obolałe i na pewno ja swędzą bo czasem to musi coś pogryźć aż ja wszystko drażni.
Teraz przez dwa tyg siedzimy z babcią więc mam troszkę wytchnienia jak się chwilę bawią lub spacerują. Jak sobie pomyślę o jesieni i zimę to mnie skręca bo u nas dziś był taki jesienny dzień właśnie. Będzie spacerek i do domu bo zimno brrrrrr. Zamówiłam nawet skarpetki do raczkowania bo podłoga zima że zwykłych się nie da bo już wywinela orła. Zobaczymy jak się sprawdzą, bo teraz śmiga na boso póki ciepło.

Dobrej nocki życzę

Odnośnik do komentarza

Nocka była zła ale nie tragiczna. Oczywiście 2 razy mleko i od 4ej z nami ale do 7 spalismy :-)

Maszkaron ja na sama myśl o jesieni i zimie juz mam przed oczami to ubieranie....Dawid robi takie histerię przy zmianie pampersa czy przy przebierania ze jak pomyśle o tych wszystkich zimowych warstwach to juz jestem spocona...masakra będzie cos czuje.

U nas tez od poniedziałku jesienna pogoda ale dziś przywitali nas slonaczko wiec może będzie ładny dzionek. Byle nie padało bo mamy takiego pecha ze co wyjdziemy na spacer to po chwili pada deszcz.

Miłego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, u nas tez dzis ladna pogoda byla ale powoetrze juz takie jesienne, my nadal zakatarzeni jak nie przejdzie to w poniedzialek do lekarza...
Megs moj synek za malinami nie przepada, zje ale to nie jego owoc, natomiast uwazaj z jezynami bo pestki ktore sa w jezynach wywoluja goraczke, wiem to bo jak ja z bratem bylismy mali to wlasnie na podworku byly jezyny i my je zjedlismy a na wieczor potezna goraczka i lekarz powiedzial ze te pestki cos maja i tak dzialaja na dziwci ze rosnie temperatura...
Co do pomidorow no to zupke pomidorowa to moj syn juz dawno jadl ale takiego surowego pomidora to moze z miesiac temu mu zaczelam dawac ale nic mu nie bylo do tej pory
Krzys natomiast uwielbia kisiel z jagod... Pochlania takie ilosci ze masakra.
Nocka u nas super dawno takoej nie bylo, cala przespal moze raz tylko wstalam dac smoczka i przykryc a tak nawet nie powedrowal do naszego lozka i o 6.57 uslyszalam tylko 'kikiki' bo ma teraz na to faze, patrze a on stoi w lozeczku i sie smieje do nas zobaczymy jak bedzie dzis...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Aga dzięki za ostrzeżenie nigdy o tym nie slyszalam ze te pestki takie szkodliwe. Na pewno nie będę mu dawać jerzyn.

Dziś dalam mu posmakowac nektarynke i bardzo mu smakowalo a sok mu leciał po brodzie. Zobaczymy jutro czy wysypki nie będzie.

U nas w dzień dwa spacerki bo było ładnie i słonecznie. A ze spaniem w dzień tragedia dwa razy po pol godziny masakra jakaś a o 19 juz taki maruda to go szybko wykompalam wypił mleko i odrazu odleciał i juz się kręci co chwile wiec pewnie noc lekka nie będzie.
Miłej nocki wam życzę

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

No z tymi jezynami tak to jiz jest ale spokojnie sok z jezyn mozna zeobic co prawda jezyny maja swoj specyficzny smak, sa dosc ostre, ja to uwielbiam ale mlody dluuuugo jeszcze nie pozna tego smaku :-D
Moj to tyle wcinal tych owocow na wczasach arbuz, brzoskwinia, nektarynka itp bo tam to takie smaczne to wzzystko i wlasnie tak jak mowisz sok to plynal po rekach.. Ja musze zaczac zmieniac menu bo krzysiowi przejadly sie aloiczki owocowe i zjadal polowe sloiczka i wiecej nie chcial, musze dorwac sie do sklepu dla weganow i wgetarian i znalezc takie maslo bez mleka i upiec miesko do chleba i zaczac dawac mu kanapeczki, a on jest tak poszkodowany przez ta swoja alergie... Wszystko clbym chciala mu dac musze sprawdzac etykoety nawet glupi kisiel z winiar ma na opakowaniu ze moze zawierac mleko wiec musze mu sama robic takie rzeczy.
U mnie nocka tez chyba bedzie kiepska, cos go gazy mecza i sie budzi co chwila, nawet dalam mu eapumisan...
A w ogole jaka wczoraj mialam akcje juz myslalam ze bede jechac na pogotowie, wstawal jak zawsze oatatnio przy meblach i nie wiem co sie stalo ale stalam obok niego i nagle patrze a Krzys leci... Walnal lukiem brwiowym o rant stolika... Masakra... Rozcial tak na 3mm krew walila jak nie wiem co, plakal itd... A ja z nim plakalam... Masakra wiem ze niby nie da siw bez tego dzieci wychowac ale on stl krok ode mnie... Najpierw myslalam ze oko oberwie ale na szczescie nie, pozniej jak go podnosilam to byla tylko fioletowa kreska a za chwile krew zaczela walic...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Biedny Krzusiu... Nie dzieje się ze plakalas razem z nim bo to zawsze matkę aż serce boli jak jej dziecku krzywda się dzieje.
Wspolczuje tez tej alergii i kombinowana z tym jedzeniem.

U nas noc do dupy. Dziewczyny młody się tak kręci i rzuca w tym lozeczku ze co chwile główka wali mimo ze mam ochraniacze to słyszę jak w cechę wali bo szczyty mam z deski. I się zastanawiał czy nie wymienić lozeczka na turystyczne chociaż miękkie jest. Zawsze jak walnie to się budzi i płacze no kurze ile można. Co myślicieli o turystycznych lozeczkach na stale? Chyba Aga masz cos mi się kojrzy ? Juz po pierwszej 30 minutowej drzemce :-/

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

No witam w klubie tragicznych nocy... Nie wiem co sie dzis dzialo... A u mnie tez drzemka byla ale 40 minutowa :-D Megs u mnie alasnie lozeczko drewniane zostalo zlozone bo wlasnie tak jak mowisz Krzys jak nie kopal nogami z taka moca ze ochraniacz nic nie pomagal albo sie przez sen podnosil, siadal i wtedy glowka uderzal o szczebelki... I zostawilam wlasnie turystyczne, wlozylam normalny materac i teraz nawet ak w nocy usiadzie to glowka uderza o siatke materialowa wiwc nic go nie boli i nie ma krzyku, jedynie ze to lozeczko musi byc odsuniete od scian, i twardych rzeczy bo ta siatka jest na tyle elastyczna ze jak sie o nia Krzys opiera to ona sie rozciaga, ale ja mam takie tanie lozeczko bo kupione bylo tylko na wyjazd nie wiem jak to wyglada przy drozszych moze sie tak to nie rozciaga...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Ooo widze ze nie jestem sama u nas tez nocka bardzo średnia. Przebudzenia i pobudka o 5.30 masakra jak widze na zegarku taka porę; ))
Co do lozeczka to u nas ten sam problem bo spala z nami i jest przyzwyczajona do tego ze mną dużo miejsca i każde uderzenie ja wybudza. Albo ma za mało mijsca na obrócenie się. Stwierdzilam ze zrobię z łóżeczka dostawke i dziś próba generalna jak to wyjdzie. Sama też mam dosyć spania ścisnieta jak sardynka a mój J. spi prawie na nocnej szafce. Dam jutro znać jak to wyszlo.

Aggaa aż mi ciarki przeszły jak czytałam ta krwawa historie o Krzysiu. Tez zawsze mam gesia skórkę jak mala sie uderzy a zdarza jej się min. Raz dziennie jak teraz urzeduje na podłodze.

Megs lozeczko turystyczne fajna sprawa a czy ono ma normalne rozmiary czy jest większe bo u nas to już na styk w sypialni się wszystko mieści.

Oby dziś lepsze były nasze nocki życzę wam i sobie bo jutro rano jak co sobotę przyjemności dla mamy czyli bieganko; )))

Wrzucę na poczte aktualne foto do oglądnięcia :)) podeślijcie tez co nie co ;))

Odnośnik do komentarza

Hej. Dziś nocka w miarę ale do starych dobrych czasów jeszcze duuuzo brakuje.
Dziś u nas wypadek. Mały stanął przy kuferku z zabawkami wziął jedna i zapomniał się trzymać drugą ręką i poleciał na buziulke. Ma na nóżki czerwony ślad jak uderzył ale krew na szczęście nie leciała. Częste takie wypadki u nas bo ten kaskader zapomina ze sam stać nie umie jeszcze puszcza się i leci. Albo za szybko raczkuje nie nadarzyła raczkami przebierać i bach.

Maszkaron z tego co ogladalam lozeczka to taki standardowy wymiar materace od normalnego by pasował mi. Tylko jak Aga napisała ze potrzeba więcej miejsca to u nas juz lipa bo mam lozeczko przy łóżku właściwie nad głową i pomiędzy zostaje taka szpara może 50cm bym musiała tam na środku postawić ale wtedy nie dojde do niego w nocy...wiec raczej u nas się nie sprawdzi. A szkoda.

Maszkaron ja codziennie postanawia sobie ćwiczyć i dietę i nie mam siły wymiekam. A muszę cos się wziasc za siebie bo przez te cholerne słodycze dupa rośnie i znów przytylam nosz kur...a !!!!

Eh dziś słaby humor ten mój syncio ma pies go obudził z drzemki bo jak rozedrze ta jape to mały się z płaczem zrywa i bez humoru potem. Juz brak mi slow na ta bestie tak się rzuca do drzwi jak ktoś idzie czy cos usłyszy ze nie dość ze mam cale orbicie na drzwiach poszarpane to mały się zawsze wystraszył a ta bestia nic nie słucha i nie idzie go od uczyć tego. Czas to jak mały śpi to zakładami mu kaganiec i zamykam w lazience żeby go tak nie było słychać. Eh zachciało się pieska miał być super przytulas a jest wredota.

Ja nie mogę cos z tel ani tu na forum wysłać zdjęć ani przez pocztę. Nie wiem co znów mu jest. Spróbuje cos zakombinowac i lecie na pocztę zobaczyć wasze maluchy.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Mala spi to coś skrobne.
U nas nocka całkiem całkiem dostawka sprawdza się lepiej Niż łóżeczko wiec przy tym zostaniemy. My mieliśmy miejsce na łóżku i mała tez spala spokojnie,2-3 karmienia i tak do 6.45 .

Megs wspolczuje wypadku ale do wesela się zagoi ;)) u nas tez jak mala czasem przyspieszyć chce to się rozjezdza. Dobre dobre z tym psem w łazience z kagancem :)) ale fakt takie rozdarte pieski to więcej hałasu robią niż straszą.

U nas dzis cieplutko wiec trzeba się wygrzać i ładować baterie bo juz niedługo piiiiiiii... :))

Odnośnik do komentarza

Ja odpoczywam dzis... Wczoraj wrocilismy o 3 od znajomych a o 6 Krzys zrobil pobudke... Chodzimy z mezem dzis nieprzytomni, ale wsiedlismy w auto i pojechalismy do moich rodzicow bo zapowiadali piekna pogode i owszem rano o 8 u nas pieknie bylo a 100 km dalej wjezdzamy ulewa i zimno i w sumie tak dopiero kolo 14 zrobilo sie cieplo, ale Krzys byl w siodmym niebie bo babcia sie zajela i bawila caly dzien, a najlepsza zabawa bylo dostanie od babci pudla z nakretkami od sloikow bo mama troche ogorkow w sloiki porobila i wyciagnela wlasnie nakretki wiec Krzys porozwal nakretki na 150 metrow domu:-D a jak sie juz cieplo zrobilo to po trawniku raczkowal i najlepzza zabawka byly grabki, szpadel itp bo tata moj wsadzal jakies drzewka. A no i Krzys dzis spozywal ziemie z torfem :-D bo moj maz mial sie nim chwile zajac a Krzys powedrowal do ziemi i Lukasz mi przyniosl synka calego czarnego, rece, buzia, nogi... Ale podobno ja jak bylam mala to tez jadlam ziemie :-D a teraz Krzys spi zobaczymy jak bedzie w nocy... A ja siedzez tylkiem na kanapie i widze ze mam sporo do roboty ale nic mi sie nie chce... Aaa i wrzucilam kilka zdjec Krzysia, i poogladalam Waszw przeslodkie dzieciaczki.
Spokojnej nocy zycze

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

No wlasnie niw przysnal... Ale zastanawiam sie czy tylko ten moj jest taki ostatnio nieporadny, przyzwyczail sie chyba do okresu kiedy Krzys lezal w jednym miejscu i nie trzeba bylo patrzen non stop co robi... Albo w ogole nie patrzy albo jak siw nim calkiem zajmie to jiz nic innego nie zrobi nawet jak chce isc do toalety to mnie wola zebym na Krzysia patrzyla a ja za kazdym razem mu tlumacze ze ja w ciagu dnia jestem sama i nikogo nie wolam zeby Krzysiem sie zajal bo ja chce to wc isc... Ajc... Tylko moj taki?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

He he z tymi facetami to tak juz jest. Mój znowu myśli ze Dawid to juz se poradzi i jak wstaje to nie asekuruje go albo uwali się na podłodze wysypie zabawki i myśli ze będzie siedział obok niego i się bawił hehe a on w nogi....

U nas od rana burzowo mam nadzieje ze później się zrobi ladniej. Musimy jechać na zakupki kupił córce parę ubrań do szkoły.

Noc dziś jedna z lepszych oczywiście nie obyło się bez walenia głową o lozeczko ale dosyć ładnie spał.

Wczoraj dawidzio tez raczkowal po trawie uwielbia to i oczywiście zbiera suche liście i do budzi pakuje jednego zdążył wszamac nie dało się juz wyciągnąć ale na szczęście nic mu nie było. Do domu wrócił z całymi zielonymi portkami od tej trawy.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Dziś mały od 13 do 20 nie spał ale od 19 była juz masakra. Potem w kompieli się pozbawił i przy mleku usnal. Mam nadzieje ze ta taki jednorazowy wyskok. Przez te zakupy. Kupilam w pepco kurtkę jesienna na 80 nawet fajna troszkę rękaw przy długi ale 74 była by jak raz to wzielam swobodniejsza.

Kupilam tez w Tesco pampersy pampers 4+ za 17.10 tanie co? Taniej niż dada jutro mój T podjeździe kupi jeszcze ze 2 paczki.

Michu ładnie robi papa, oj oj, brawo bije i cholernik gryzie nowymi zębkami.
Miłej nocki spadam do kompieli.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Dobra czas coś napisać :)) bo upadlysmy nisko ;)
Witajcie mamusie
U nas czas leci zawrotnie szybko. Jak ma urlop i jak mała śpi to zawsze jest coś co roboty, nawet nie miałam czasu siąść na chwilę. U nas że spaniem jakieś cuda bo mała ma dwie drzemki i ostatnia ok 15-16 i pada o 19-20 niby fajnie ale już trzecia nic ma pobudkę w nocy i zabawa na całego przez 1-1,5h i budzi się 6.30. raczkuje na całego i staje gdzie się da i jeszcze próbuje się puszczać czyli nie można jej spuścić z oka. Teraz mam fajnie bo mama jest u nas przez 2 tyg i to naprawdę chwila odpoczynku bo weźmie na na spacer czy podwórko i moje spokojnie sprzątać ale dobre już się kończy i znowu będziemy rządzić same.
Pogoda u nas letnia więc korzystamy.

Agata pytałaś o tatusiów to u mnie jest podobnie też jak mówię zajmij się to za min. słyszę weź popatrz na nią bo muszę coś zrobić, już nawet nie komentuje bo śmiać mi się chce. Max 30 min. Wytrzyma no chyba że mnie nie ma to musi. A propos to jutro mam wygodne z koleżanką więc święto.

Muszę nocnik zakupić bo zaczną mała przyzwyczajać może złapie o co chodzi.

Megs też założyłam wczoraj Pepco i miałam nic nie kupować ale był piękny deski i znowu mnie skusił. Mogłabym kupić każda sztukę ale kiedy ja jej to ubiorę zanim wyrośnie. Dobrze za wzięłaś 80 bo my teraz też wchodzimy w 74 a do zimy jeszcze min. 2 miesiące.

Udanego wieczoru i piszcie co u was :))

Odnośnik do komentarza

Hej. Zagladalam ale nikt nie pisał wiec co będę sama się rozpisywac.
Mój kręgosłup dalej daje znać nie wiem może to korzonki ale wczoraj się wyprostować nie mogłam po paru tabletkach było trochę lepiej.

U nas bieganie i brojenie pełną para idzie, muszę zamówić osłonki do kontaktów i blokady na szuflady i szafy przesuwane bo mały zaczyna grzebać a przy szafie staje i dzidzi w lustrze budzi daje....lustro upackane i boje się ze drzwi się przesuna i mały walnie o ten rant na dole. Wszędzie zlezie wszystko zbiera-jest lepszy niż odkurzacz hehe

U nas tez juz tylko 2 drzemki druka kończy się przed 15 i wtedy o 19.kompiel, mleczko i spać idzie tak o 20.
Ostatnie noce w miarę fajne tylko po wypiciu mleka w nocy nie zawsze ładnie usypia czasem ma inne plany i kręci się i rzuca i wstaje co chwile aż w końcu mam dość i biorę do nas bo mi się wstawać nie chce i nachylac nad tym lozeczkiem z tymi bolacami placami. Oo i jeszcze ostatnio po dziennych drzemiący PAN budzi bez humoru i wyje aż mu się znudzi i nic go nie bawi a ubierzemy się i wyjdziemy na dwór i humor wraca.
Juz koniec wakacji omg jak to zlecialo a moja dziunia juz do czwartej klasy a didulek dziś 8 miesięcy skończył :-)

A jak to z bilansem jest? To w 9 miesiącu czy po skończeniu 9 miesięcy?

Piszcie kochane bo nam forum umiera trza je reanimowac!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez zaglądam, a tu coraz ciszej aż szkoda, ale te nasze brzdące robią się bardzo ruchliwe. Oliwier tez wstaje, raczkuje i jak wracam z pracy nie spuści mnie z oczu. Dziś córci się spłakał i teraz wieczorem dostał kaszel i ma podrażnienie krtani i do tego ciągle łapie się i drapie po uszach. Cały tydzień dostawał krople i nic , no i musimy się pochwalić mamy ząbek:) z jedzeniem trochę słabo, nie chce nowych zupełnie (słoików) zjada tylko z gerber a cięlęcinkę i królika, deserki lubi. Maszkaron, Megs to się teraz nabiegamy za tymi naszymi szkrabkami ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny musimy sie wziac do pracy i zaczac pisac bo przeciez jesien i zima przed nami i zawieje nuda jak nam watek padnie.

Megs ja tam bilansow nie pilnije chodzimy co 1,5-2 msce na kontrole i tyle. Nawet w ksiazeczke lekarz nie wpisuje tylko wydruk daje z komputera i to sobie wklejam.

Ja musze kupic takie ochraniacze na rogi bo jak widze czasem co ona kombinuje to zimny pot. A taka szybka jest ze czasem sekunda wystarczy. Siedzi i nagle bach juz gdzies leci. Zakupilam takie specjalne skarpety do raczkowania i powiem wam ze daja rade. Sa ogumowane spod spodu i na grzbiecie stopy i oczywiscie pod palcami a do tego cieplutkie wiec na zime beda w sam raz bo z butami to nie wiadomo narazie taka mala stopka ze najlepiej na boso.
U nas zebow dalej brak. My spimy teraz z dostawka i jest dobrze bo wszyscy maja duzo miejsca jedynie co to chyba jest jedna pobudka wiecej. Ale kazdy ma wygodnie i ona tez nie uderza w szczebelki.

Megs wszystkiego naj dla Dawidka ;))

Ang gratulujemy zabka. Teraz to dopiero sie zacznie bieganie ;)

Ciagle nie moge uwierzyc ze ten czas tak leci i te nasze dzieci juz takie duze no i zaraz bedziemy sie przygotowywac do organizacji roczku. Szok; )

Odnośnik do komentarza

Maszkaron dzięki za życzenia dla Marysi, czas tak szybko leci.:)
Megs serdeczności dla Dawidka z okazji kolejnej miesiecznicy.
My już po ostatnim szczepieniu w tym roku, nawet nie było źle, i nic się nie działo. W dziewiąty miesiąc wkraczamy z wagą 9300 i 76 cm. Zębów nadal brak, dziąseł ja już grube, ale nic nie wychodzi :(. Tak samo z raczkowaniem. U nas dalej turlanki, trochę pełzania i nic więcej. Widać że ja po prostu nie ciekawi wstawanie, ani podciąganie. Chyba taki temperament ma i będzie flegmatyczką. Chyba jako jedyne z moich dzieci. Czasem myślę że to przez to, że ja żyję w ciągłym biegu. Ma mało czasu na swobodne i spokojne rozwinięcie tej umiejętności. Bo albo wózek, albo do samochodu, na ręce i tak w kółko. A może chodzi o to żebym ja trochę spasowała? Lekarka nie widzi nic niepokojącego bo rozwija się fajnie, no i nie każde dziecko musi raczkować.
Co do zupek ang81 to u nas też tragedia. Pluje dalej niż widzi i tak samo jest z kaszkami. Dwie łyżeczki i koniec. Zaczęłam jej dawać pieczywo, ser żółty, biały, trochę wędliny, pomidora, oczywiście owoce surowe - banany, jabłka, śliwki, brzoskwinie, winogrona, maliny. Chyba po prostu skończyła się epoka słoiczkowa. Ze spaniem ok. Budzi się tylko raz w nocy i ok 6.30. ale ja już potem wstaje, więc mi to nie przeszkadza. W ciągu dnia dwie, trzy drzemki po 1- 1,5 godziny. Ona jest pogodnym dzieciątkiem i spokojnym. Mówi już kotek, idzie, mama i tata, robi pa pa. Wczoraj posadziłam ją na nocniku i się wysikała, także myślę że można próbować. Maszkaron jak tylko masz możliwość systematycznego wysadzania na nocnik to warto. Moje starsze dzieciaki nocnik opanowały w wieku 2 lat.
Dziewczyny czy też tak macie, że gdzie nie spojrzycie to widzicie nizezrobioną robotę. Ja się ze wszystkim wygrzebać nie mogę. Jak coś zaplanuję na następny dzień to rano okazuje, że zmiana planów bo co inne wazniejsze i nici z mojego chcenia. A czas leci... Wczoraj za to z przyjemnością poszłam w końcu na spacer z Marysią. Na spacer, a nie biegiem po zakupy, do kościoła albo w jakimś konkretnym celu. Cała reszta została świadomie odłożona na czas nieokreślony. Jak zwykle. Dobrego dnia. Aha dziewczyny nie mam namiarów na waszą pocztę. Chętnie też bym pooglądała wasze maluszki no i sama bym coś podesłała. Oczywiście jeśli można;) do was dołączyć.

https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqjw4zniq8um2d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...