Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aga sliczne zaproszenie. Ja to nie mam cierpliwosci do takich rzeczy nawet jak cos do szkoly musimy zrobic to cholera mnie bierze...

U nas dzis nocka bez mleczka dopiero o 5.40 wypil myslalam ze usnie jeszcze a ten gdzie tam szkoda dnia i kulal sie u nas w lozku. Az sie boje pomyslec co to bedzie jak czas przestawimy czy to sie da tak dzieckko przeprogramowac-raczej nie.
Pogoda od rana deszczowa wiec ziewamy wszyscy razem zaraz Dawid na drzemke bo juz oczy trze i ryczy a my jedziemy na szybkie zakupy przed impreza.

Milego weekendu.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Aha Magdalenka tez mialam taka przygode z farba jakis miesiac temu kupilam sobie ciemnu braz zeby pokryc rozjasnione pasemka i wyszedl mi czarny jak smola. Ja mam z natury czarne wlosy ale w porownaniu do tego ktory mi wyszedl to moje sa jasne. I jak na zlosc farba perfekt sie trzyma cholera wcale sie nie zmywa a zawsze po miesiacu juz ledwo ja widac bylo.
Tak ze nie jestes sama :-))

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
u nas dzis spanie do 7 :) takze troche odzylam bo wczoraj to zasypialam na stojaco caly dzien.

makdalenga łooo matko dałas czadu z ta farba, ja to juz sie boje ryzykowac jak jest ten kolor ale innej marki bo potem sto odcieni. dobrze ze juz nie idziecie do tego okulisty bo to rzez a szkoda zeby maly mial traume.

aggaa sliczne te zaproszenia zrobilas, myslalam najpierw ze kupne a pozniej czytam jeszcze raz ze wlasnorecznie zrobione. zdolniacha :) ja to kupie i tylko wypisze :P

megs po zmianie czasu bedziemy wstawac o 4 w najgorszym wypadku. az sie boje bo teraz o 6 jest ciemno a co to bedzie po zmianie. swiatlo swiecimy i zabawa na calego.

pisalyscie ostatnio o telefonach, moje dziecko jest totalnie swirniete na punkcie elektroniki, widzi laptopa labo tableta to piszczy z radosci no i oczywiscie musi poprzyciskac klawiature bo by nie przezyla. normalnie dziecko XXIw. az starch jak to uchronic przed tym bo taki maluch a w tv gapi sie jak stary, od reklam jej odciagnac nie moge, nawet czasem jak je to sie odwraca. no i przyznaje sie u nas tez piosenki z yt leca i to czasem przy jedzeniu bo jak nie ksiazeczka to film.
a my dalej bez zebow , niby sie nie martwie ale kiedy wyjda bo cos sie przebic nie moga. na dole niby cos widac ale chyba ten stan to juz z 3 miechy trwa i nic.a gora mocno opuchnieta jak paluchem przejezdzam.

Odnośnik do komentarza

chcialam wam zyczyc udanego weekendu mimo ze pogoda do bani :)

ostatnio kupilam malej kilka nowych zabawek bo jakos trzeba ten czas zajac zabawami, zwlaszcza ze teraz bedzie wiecej siedzenia w domu niz spacerow. a jak dojdzie smog w powietrzu to juz w ogole masakra. byle do wiosny :)
w grudniu bedzie sie duzo dzialo to nam szybko zleci, mikolaj, roczek, gwiazdka trzeba skrzynie na zabawki kupic bo pewnie troche nam przybedzie sprzetu. macie jakies fajne zabawki ktore lubia i bawia sie chetnie wasze dzieci??? ja kupilam ale wszystko jakby za trudne i malo ja interesuje, jedynie taki mini stoliczek, ktory swieci i gra. bala sie go wczoraj ale juz dzis sie fajnie bawila.
aha i w poniedzialek ubranka lupilu, jade bo juz wypatrzylam kilka rzeczy, ktore mi sie podobaja. sa dobre ceny to kupie tez rozmiar wieksze i beda na przyszlosc. fajne sa posciele tylko do lozeczka troche duze bo chyba by mi dziecko sie pochowalo lacznie z glowa.

pozdrawiam :))
wyslijcie jakies focie na poczte, tez cos podesle :)

Odnośnik do komentarza

Jak tam dziewczyny po zmianie czasu? Bo u mnie tragedia krzys drugi dzien z rzedu pobudka o 5... Masakra i wczoraj caly dzien maruda.... Mam nadzieje ze w miare szybko sie przestawi bo jak tak dalej bedzie to ja bede spala na stojaco... Jeszcze do tego dzis pradu przez pol dnia nie ma bo chyba robia elektryke w szybie windy wiec ani nie moge pralki wstawic, ani poprasowac, musialam rano szybko poodkurzac i pomyc podlogi... I jest 8.30 i siedze patrze jak Krzys sie sam bawi, ale niestety jeszcze z pol godziny i zrobi sie maruda bo bedzie chcial spac w koncu od 5 na nogach... Ale musze go przetrzymac do 10 zeby wrocil na swoj normalny tryb

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jak po weekendzie?

Aga u nas tez tragedia wczoraj pobudka 4.40 i juz nie usnal do 9 a dzis troche lepiej bo 5.30 i wlasnie ma drzemke. Tez wczoraj mielismy problem z tymi drzemkami i wieczoremmaruda byl.

Wiecie jak sie wkurzylam bo narobilam zarcia na te urodziny corki i kupilam ciasto bo nie mam czasu bawic sie w pieczenie. No i zeby nie moj brat z rodzina to by wcale gosci nie bylo bo tesciowa nie przyjechala i chrzestna z rodzina tez nie i malo tego nawet nie dali znac ze nie przyjada. Ale bylam zla. Tesciowa raczyla tylko napisac do zuzi ze innym razem przyjedzie i ze zadzwoni do niej pozniej ale oczywiscie nie zadzwonila. W innym terminie? Heloł to ja mam 10 razy te urodziny wyprawiac bo jasnie tesciowa tak sobie zyczy?! Nie mam ochoty ogladac jej gemby!!

Moj didus dzis 10 miesiecy konczy. Fajnie chodzi juz za raczki i za jedna tez, chcialby wszystko sam lapkami szamac no i wszedzie go pelno.

Ale dzis wietrznie i zimno przez okno wygladalo ze w miare fajnie bo slonko swieci ale wiatr lodowaty.
Eh ide na kawe i torta :))

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny łącze się w bólu bo my też dzisiaj 4.45 do tego z przesiąknięta pielucha wiec od razu przecieranie i na matę. To nasz rekord jeśli chodzi o wstawanie. Wczoraj nie było tak źle bo długo nie spala i jakoś się wyrównała ta godzina. Nie chwaląc ale od dwóch dni mala jest bardzo grzeczna, ładnie się bawi i nie placze, zasypia przy cycu praktycznie bez noszenia i rozgadala się trochę.
Weekend mam minął bardzo fajnie mimo że była kiepska pogoda.

Megs to faktycznie goście nie dopisali, ale ze babcia nie przyjechała to szok. Na twoim miejscu drugiej imprezy bym nie robiła jak przyjedzie to kawa i paluszki ;)) wszystkiego naj dla Dawidka; ))

Byłam dzisiaj rano w lidlu nakupilam bodziakow na zapas bo bardzo lubie te lidlowe ;) buciki i golfik i oczywiscie zapas pieluch :)))

Megs nie rob smaka tym torcikiem :)) ja sie kawa pociesze ;)))

Odnośnik do komentarza

Agaa chcialam Ci powiedziec i w sumie tez po dz iekowac bo jak czytam Twoje posty o sprzataniu to mnie motywujesz do dzialania. Odkurzone wymytye mysle sobie "omg ide sprzatac bo nie moge byc takim leniem". A dzis wlasnie mialam takiego lenia i juz odkladalam w czasie mycie podlogi. A teraz juz jestem po siedze i bede pic kawke. Ja tylko takie sprzatanie moge robic podczas snu malej i czasem jak sie uwale na kanapie to trudno ruszyc dupe ;)) Aga od czasu do czasu pisz co tam porzadkujesz bo lapie wene ;))

Odnośnik do komentarza

Maszkaron zazdroszcze siedzenia na macie. Ja jak tylko usiade z mlodym na podlodze to on zaraz nogi za pas i lece za nim. Biega na czterech po calym mieszkaniu nie posiedzi i sie nie pobawi tylko lata jak szalony.

Ja witamine D daje nadal 400 do mleka bo do buzi nie da rady bo wypluwa.

Dzis kupilam calmapherol baby krem regenerujacy bo nie wiem czy wam pisalam maly ma szorstkie policzki i taka jakby kaszke na buzi i troche na nogach. Kupilam tez emolient do kompieli moze lepiej bedzie. Corka tez tak miala niby azs ale jakos u innych dzieci jest to bardziej intensywne.
Kurde napisze pozniej bo mi sie juz do szuflad dobiera luj jeden

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Ale miałam dziś fatalna noc. Matylda cała przepłakała i wisiała ciągle na mnie. Nie spałam ani minuty. Ale jak się rano obudziła to pogodna i wesoła.
Mega współczuję tego latania za Dawidkiem,ja muszę przyznać że moje dziecię lubi się samo bawić. Bawi się nieraz i z godzine. Ja nieraz się walne na kanapie,włączę sobie jakiś film a ona sobie siedzi na dywanie przy zabawkach i się bawi po prostu. Ale z pierwszym dzieckiem nie miałam tak łatwo,bo on nigdy się sam nie bawił tylko marudził i płakał.
Ja pomału szykuje się na roczek. Zrobię jakiś tort,babeczki,sałatkę nie wiem co jeszcze bo będzie trochę gosci,myślę że z 15-16 osób więc coś jeszcze będę musiała zrobić.
Coraz częściej myślę o powrocie do pracy. Trochę się cieszę,trochę się boje. U nas w ogóle rewolucja. Od wczoraj jestem prawnym właścicielem działki,na której już w przyszłym roku zaczynamy budować dom. Mąż od października poszedł na studia magisterskie po prawie 7 latach przerwy od zakończenia licencjatu. No a od stycznia ja do pracy. Będzie wesoło:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

Wow PeggiSu rzeczywiscie zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany, gratuluje nabycia dzialki i szacun dla meza ze po tylu latach chcialo mu sie isc na mgr, ja robilam od razu bo wiedzialam ze jak zrobie chociaz rok przerwy to juz nie wroce...
Dolaczam sie do fatalnych nocy, moze nie byla tak tragiczna jak Twoja bo niby Krzys wstal o 6 wiec godzina dluzej niz ostatnie dni ale budzil sie co chwila w nocy... Nie wiem co mu dzis bylo... Ale i tak jak na taka noc to mam dzis powera moze dlatego ze to sloneczko tak swieci
Megs u mnie tez jest tak ze Krzys jak tylko rano go puszcze to po calym mieszkaniu lata ale ja bylam cwana i pozabezpieczalam wszystko i pochowalam co sie dalo wiec nawet jak leci gdzies to wiem ze nic nie wykombinuje wielkiego ale jak z nim usiade to bedzie siedzial obok mnie i sie bawil turlal pilka do mnie albo zacznie po mnie wlazic i sie przytulac
Ja witamine d tez mam dawke 400 jednostek ale lekarz tak jak wam wczesniej pisalam kazal mi dwa dni w tygodniu dawac podwojna dawke zeby te nozki mu sie nie wykrzywily wiec jak nie zapomne to tak dostaje, a i ja ci jeszcze polece alantan plus w kremie(zolte opakowanie) ja dzieki temu kremikowi wyszlam z azs u mojego potworka ale ja caly czas tez go kąpię w emolium tylko teraz zel ma a wczesniej taki plyn do wanienki
Maszkaron ja na prawde tez jestem straszny len... Po prostu posiadajac psa i kota i dziecko z alergia na tez owe zwierzeta musze zanim pozwole mu chodzic po mieszkaniu odkurzyc, pomyc podlogi, potrzepac co sie da, przetrzec kurze bo jak bylismy u alergologa to on powiedzial ze krzys zawsze bedzie mial zmiany skorne jezeli nie pozbedziemy sie zwierzat, a jednak moj trud jest wynagrodzony bo Krzys nie ma zadnej zmiany juz od jakiegos czasu... A jak juz odkurze i umyje podloge i usiade to mi sie dupska nie chce ruszyc i tez przewaznie nic nie robie, po prostu czasami mam wene i cos zrobie, dzis mam w planie zrobic porzadek z butami, poczyscic te letnie i pochowac do pudelek a powyciagac juz te bardzoej zimowe... I moze wypiore zaslonki ale to moze nie do konca bedzie mi sie chcialo bo pozniej wyprasowac je i powiesic to jest tragedia a jak nie zrobie tego to sasiedzi i ludzie przechodzacy przy bloku zaraz wszystko beda wieczorem widziec a tego nie lubie...
Krzys rano byl tak grzeczny ze nawet umylam piec bo wygladal strasznie bo juz z kilka dni nie czyscilam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

A no i megs wspolczuje z tymi urodzinami, nie dziwie ci sie ze sie wkurzylas i na pewno corce tez bylo przykro... Tesciowa jak tesciowa moja tez nie lepsza i sie nie zdziwie jak na roczek nie przyjdzie... Najlepsze jest to ze jak zaszlam w ciaze to sama stwierdzila ze jak jej sie urodzila pierwsza wnuczka to kupila jej lozeczko i teraz jak krzys sie urodzi to ona tez kupi lozeczko, ale poniewaz ja sobie wybralam dosc drogie to maz powiedzial jej ze jak chce to niech da tyle kasy na to lozeczko ile uwaza albo cos innego kupi no i oczywiscie ani kasy ani zadnej rzeczy nie zobaczylismy wiec wymyslilam ze chce fotel bujany po swietej pamieci tesciu bo stoi w kacie a ja bym go odnowila a jest to fotel z famegu oryginalny co produkuja meble giete i nowy wart jest z 1300 zl wiec skoro nie uzywaja leza gdzies w piwnicy to go da i ostatnio maz zadzwonil zapytac no bo praktycznie juz rok czasu minal od urodzenia a krzys nawet zadnej zabawki od niej nie zobaczyl wiec powiedziala ze ona fotela nie da bo nie a po za tym ona nic nie kupowala bo Krzys ma bogatych rodzicow... Myslalam ze pierdolne ona chyba uwaza ze my spimy na pieniadzach.... Wiec sie smieje ze troche cos nie tak ale to w koncu tesciowa i tym sobie to tlumacze....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

U nas noc w miare ale kolo 1 obudzil mi sie z takim rykiem ze go uspokoic nie moglam nie wiem czy cos mu sie przysnilo czy zcierpl i go bolalo cos. Ale jakos wypil mleko i usnal i oczywiscie po 5 pobudka i teraz juz prawie godzine drzemie. Taki rozboty ten dzieciak przez ta zmiane czasu.

Zazdroszcze wam dziewczyny ze tak sie fajnie dzieci bawia. Jak juz wymyslam cuda i siadam z nim i buduje mu i samochodami jezdze a on mnie ominie i leci do kuchni broic albo do zuzi pokoju przy krzesle obrotowym wstawac no taki jest maly luj. Smieje sie ze ma adhd bo kurde nawet go nakarmic spokojnie nie moge bo ucieka a jak go przebieram to po calym lozku go gonie i jeszcze sie drze przy zmianie pampersa.

Ja tez jak mam wene to lubie sprzatac ale raczej leniwa jestem...na okna juz patrzec niemoge trza by je umyc. Najgorzej mnie siersc wszedzie wkurza bo kundel ciagle linieje i odkurzam i za chwile znow sie klaki ciagna ah syzyfowa praca. Dzis lusto szorowalam bo mlody buzi daje i lapkami marze to domys nie moglam. O chyba sie budzi lobuz maly...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Hejo ;))

Peggi moze Matylde cos bolalo albo zeby atakuja. Zmieny sa fajne bo przynajmniej czlowiek ma urozmaicenie a zwlaszcza takie dobre zmiany no oprocz powrotu do pracy. Z kim Matylda zostaje i co z kp??? Teraz jak patrze na nasze juz prawie roczne dzieci to i tak uwazam ze sa strasznymi maluszkami i zal zostawiac.

Agaa w koncu nie bez przyczyny sa te obrazy wrednej tesciowej, to chyba nigdy sie nie zmieni. A tekst o bogatych rodzicach to co to mialo byc. Niech sie cieszy ze wam sie dobrze zyje a nie zazdrosnica jedna.

U nas drzemka trwa, bylysmy na pol godzinki na polu ale dosyc mrozno i policzki zimne ;) chcialam ja troche przewietrzyc bo dawno nie bylysmy a trzeba sie do zimna przyzywczajac. Musze jej jakas kurtke zimowa kupic bo nic nie mamy tylko taka bluze z misia gruba. Zeby juz czuc pod palcami coraz blizej wyjscia nawet nie da palucha wsadzic ale i tak nie jest zle. Noce z pobudkami na jedzenie i do spania, co prawda z 4-5 razy no ale przynajmniej ciagiem bez dluzszych przerw. Tylko to poranne wstawanie. Dzisiaj sie obudzila i ciemno to sobie mysle pewnie szosta to ja przytrzymalam w lozku. Poskakala powrzucala wszystko za lozko no to wstajemy bo juz sie widno robi. Idziemy do kuchni a na zegarku 6. Kurde oszukali nas bo teraz jasno rano a ciemno juz o 17. No ale jak mala miala pierwsza drzemke o 8.30 to tez sie walnelam i 10 jeszcze pospalysmy. Takze nie jest zle. Wczoraj za to padlam razem z nia o 20.30, od 5 mozna pasc na gebe bo ilez mozna dzialac na pelnych obrotach.

Milego dnia Mamusie ;)

Odnośnik do komentarza

Maszkaron mała zostanie z babcią (moja mama) i myślę,że z tym nie będzie problemu. A z kp to właśnie będzie mega kłopot. Usypia tylko przy cycku i ogólnie go kocha. W ciągu dnia musi sobie pociumkac. Dziś np.poszlam na spacer i jak wróciłam to się trochę pobawiła,przydreptała do mnie zaczęła mnie ciągnąć za koszulkę i się drze:da,da,da,żeby jej dać tego cycka;-) więc nie wiem jak to bedzie...
Aga co za teściowa brak słów. Ale pociesze cie,moja nie lepsza;-) ale fotel to mogłaby oddać;) tymabardziej,że nie używa. Ja mam dwa bujane fotele drewniane i są w ciągłym użyciu.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

Peggi a juz duzo czasu nie zostalo do stycznia. U mnie to samo cycek to niezastapiony, idealnie usypia bez noszenia. Teraz jeszcze mamy gorsze jedzenie przez zeby to przynajmniej cycem nie gardzi. Tez mowilam ze do roczku karmie ale jak mam jej odebrac cos co na nia tak fajnie kojaco dziala.

PeggiSu skonczylas szafe ???
Tez bym chciala bujany fotel ;))

Odnośnik do komentarza

Maszkaron narazie szafa czeka ale już niedużo zostalo. Zamówiłam brakujące listewki u stolarza ale czekam już prawie.miesiac w niedzielę mam odebrać. I zostanie ja zaolejowac i przykręcić gałki.
Ja fotel jeden bujany znalazłam na Olx akurat 6km ode.mnie a drugi na tak zwanych szrotach i synek sobie przywlaszczyl:)
Dałam dzis na wieczór Matyldzie Nurofen bo już wieczorem marudziła i póki co śpi jak aniołek oby tak spała do rana.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hsaytum47.png

Odnośnik do komentarza

PeggiSu my tez bez bucikow, po domu w skrapetkach a na spacer kupilam takie bambochy z futerkiem do siedzenia wystarcza. A buty to jak zacznie chodzic ;)
Chyba Matylde mecza zabki ;)

Jak szafa bedzie gotowa to sie pochwal ;)

U nas dzis troche marudny dzien, teraz drzemka to mam nadzieje ze przyniesie poprawe humoru bo rano bylo placzliwie bez mamy. Siedzimy w domku bo nadal wieje i jest nieprzyjemnie nawet na spacer. A jutro ide na zakupy bo tatus ma wolne to sie wypuszcze i mam w planach kupic cos fajnego ;))

Odnośnik do komentarza

Hej. U nas dzien ponury ale humor dopisuje nawet. Noc dzis we trojke hehe wiec nie bardzo sie wyspalam bo panicz w poprzek na poduszkach spal a my na obrzezach i odkryci mimo ze wielka koldre mamy. Ale wybaczam mu bo wstal chwilke przed 6 wiec niema tragedii.

Ja kupila buciki zimowe rozmiar 21 wkladka 13cm sa zaduze ale nie szkodzi gruba skarpetka na zime sie zmiesci. Musze zainwestowac w spiworek bo wczoraj wyszlismy i okrylam go kocem i na to ten pokrowiec od wozka to koc sie sciagal ciagle a ten pokrowiec to jakis taki dziadoski. Przy tamtym wozku byl super taki spiwor a tu takie jakby tylko nakrycie gdzie koc mi wylazi bokiem eh beznadzieja. Juz znalazlam na olx spiwory z minki w srodku za 50zl nowe i fajne wzorki to mu zamowie taki. Tyle co my na spacery chodzimy to bedzie ok.

Peggi u nas tez bylo tak ze ja dalam mu nurofen na noc to spal lepiej widocznie nie bolaly go tak te dziaselka.

Aga powiedz mi a tym alantanem tylko buzke smarowalas czy wszedzie gdzie zmiany na skorze. Wiidze poprawe troche po tym calmapherolu ale mam wrazenie ze te policzki go swedza bo czesto trze pielucha po buzce albo jak go mam na rekach to o mnie pociera buziakie.
Maly drzemke ma to ja sie chyba kawy napije...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Mielismy słabą nocke.. w dodatku jakis stan podgoraczkowy 37.3 ale juz wieczorem byl marudny. Mysle a raczej mam taka nadzieje ze to zęby bo czuc troche juz te dwujki gorne i od 2 dni kupy luzniejsze. Byle nie znow jakies chorobsko.

Juz mamy pierwsza drzemke bo wstal po 5 oczywiscie, wlasciwie to wstal po 4 juz ale przysnal u nas jeszcze na godzinke.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Hejo

Megs oby to zabki tak jak mowisz i gorczka szybko minela. Alantanem mozesz smarowac wszystko co sie da. U nas jak byl problem a byl duzy to pomogla kapiel w emoliencie i nawilzanie no i oczywiscie moja bezmleczna dieta. Moze cos Dawidek zjadl co mu nie posluzylo. U nas pelen pakiet wyposazenia zimowego do wozka wiec tu akurat jestesmy zabezpieczone.

Nocka spoko bo do 7 spalysmy wiec czuje sie wyspana, godzina dluzej a robi spora roznice w funkcjonowaniu.

Udanego dnia dziewczyny ;))
Listopad wybil ;) jeszcze miesiac i bedzie nasz miesiac ;))

Odnośnik do komentarza

Alantanem ja smaruje Krzysia calego codziennie rano jak go przebieram z pidzamki to go wysmaruje i co drugi dzien po kapieli wczesniej smarowalam alantanem w masci ale niedosc ze on jest bardzo tlusty i ciezko ubranka sie zakladalo to do tego alantanu praktycznie nie da sie sprac... Jak recznik jego uwalilam raz to do tej pory sie to nie spralo a probowalam juz wszystkim a szkoda bo reczniczki ma biale i taka ciemna plama jest... Dlatego przerzucilam sie na krem a tez super u mnie dziala ale jak bardzo swedzi to moze idz do alergologa albo dermatologa to ci moze przepisze hydtocortyzon bo Krzys mial i w sumie dosc dlugo musielismy stosowac a jak nie smarowalam alantanem tylko innymi kremami to i tak to wracalo...
U mnie wczoraj Krzys padl jak kawka chyba dotlenil sie bardzo na cmentarzu bo o 18.50 juz spal a wstal o 6.50 a dzis w dzien spal 3,5 godziny... Za to dzis chcialam kupic sobie stroj kapielowy na basen i weszlam do decathlona przymierzylam dwa i Krzys zrobil taka histerie ze odechcialo mi sie zakupow i wrocilismy do domu wiec dupa z jutrzejszego wyjscia na basen...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72893.png

Odnośnik do komentarza

Aga powiem ci ze ja po tych paru dniach smarowania buzki tym kremem widze ogromna poprawe. Policzki nie sa juz czerwone i coraz delikatniejsze. Mysle ze jeszcze pare dni i pozbedziemy sie tego.

Nocka u nas srednia. Do 3 spal ladnie a dalej masakra i temperatura 37.1 rano. Ale podobno u takich maluchow do 37.5 to jest normalna temperatura.
Moja mama panikara juz gna mnie do lekarza bo moze gardlo ale ja mysle ze to dwujki wychodzace. Apetyt sredni ale je. Wczoraj wciagnal 2 parowki. :) teraz mamy drzemke.

Maszkaron jak zakupy sie udaly? Zaszalalas?

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaanlis1yvcr1e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...