Skocz do zawartości
Forum

Depilacja wąsika... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marysia-opole

A próbowałyście jakichś form depilacji w gabinecie kosmetycznym? Mnie chodzi po głowie depilacja woskiem: [reklama usunięta]. Teoretycznie efekty powinny utrzymywać się dłużej niż przy samodzielnej depilacji. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Faktycznie tak jest?
Bo przyznam szczerze, że regularna depilacja w domu powoli już zaczyna mnie wkurzać.

Odnośnik do komentarza

Depilacja tak delikatnego miejsca jak wąsik,jest nieprzyjemne i bywa niekiedy bardzo bolesne.Wiem coś o tym,zawsze bałam się bólu i tego nieprzyjemnego uczucia zaraz po depilacji plastrami.Dlatego jakiś czas temu zdecydowałam się oddać swój wąsik kosmetyczkom z gabinetu,które mają w tym temacie doświadczenie,odpowiednie podejście i są delikatne.Gabinety oferują depilację różnych miejsc, można się do nich zgłosić i mieć problem z głowy [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza
Gość tamaraszyk

Owszem pod warunkiem, że masz ciemne włoski. Na jasne laser nie podziała.Więc u mnie ta metoda odpada w przedbiegach. Myślałam o wosku, ale na twarzy chyba skóra jest zbyt delikatna. W koncu się zdecydowałam na epilclear, zamówiłam, powinien lada dzień dojść. Któraś z Was używała?

Odnośnik do komentarza
Gość Grażka15

Ja mam w domu EpilClear. Miałam niestety wąsik i kilka włosów na brodzie. Na laser wstydziłam się pójść bo włosy trzeba zapuścić trochę. Więc kupiłam zestawem. Mam pęsetę i serum. Wyrywam włoski w domu, potem wsmarowuje serum. I tak za każdym razem. Włosków co raz mniej :) a ja odzyskuje pewność siebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...