Skocz do zawartości
Forum

Bardzo nerwowe i marudne niemowle


Gość Załamana92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamana92

Witam
Jestem mamą 10-miesięcznego chłopca. Mój problem polega na tym, że mój syn codziennie marudzi, czasami bez powodu czasami, gdy czegoś mu zabronimy. Z tym drugim jest coraz gorzej, ponieważ syn od jakiegoś czasu, gdy zakazujemy mu i zabieramy go np. od szafek lub czegoś co mu nie wolno wpada w taki szał,histerie, że ciężko go uspokoić. Czy to normalne zachowanie? Ja nie mam już siły na jego codzienne marudzenie o byle co, zabawkami się czasem pobawi ale rzadko, jak byśmy go nie zabawiali i tak marudzi po chwili. Przebieranie pieluszki to prawie, że niewykonalny wyczyn, jedzenie też ostatnio trzeba się namęczyć, żeby zjadł coś w spokoju a nie w płaczu i wyginaniu. Usypianie też ciężka sprawa, bo kilka razy trzeba go lulać a on i tak po odłożeniu do łóżeczka otwiera oczy i zaczynamy od nowa. Je regularnie noce jakoś przesypia, do tego ma 2 drzemki w ciągu dnia mniej więcej po 1h. Zwalałam winę na ząbki, ponieważ wszystko nadal wkłada do buzi i się mocno ślini, ale na razie ma tylko 3 a marudzi dzień w dzień. Nawet po leku przeciw bólowym jest nieznośny. Proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia co mam dalej robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...