Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

WISIENECZKA
po co upychac,żeby sie pogniotlo wszystko:)ja mam walizke na kolkach i swoja fitness.Pod lozko szpitalne wszystko wsadze.
Co do studiow to kochana Ty konczysz,a Totek chyba zaczyna:) Tobie to az glupio rezygnowac na tym etapie!

ta Mari
na sali działa aktywnie:) Pewnie zbiera sie do wyjścia teraz. Mari,a mialas jakas biegunke,wymioty itd? Ja nic takiego nie mam,zadnego oczyszczania.

Wczoraj od nowa spakowalam sie do szpitala. Jeszcze to tantum rosa i majty,ale nie wiem czy bede rodzila sn czy cc.Na wszelki wypadek mieć muszę chyba..

Miod mi sie skonczyl i musze isc do sklepu.Tak mi sie nie chce przez to,że wczoraj wrocilismy do domu pozno.

Odnośnik do komentarza

Mari83- daj znać czy dzisiaj wychodzicie.... :) nie wiedziałam że jesteś adwokatem, dobrze że mamy cię tu :* ja wczoraj dostałam kilka ciuszkow są piękne zadbane jutro wypiore i będę prasowac. A my z mężem mamy dylemat, mieszkamy w jednym małym pokoju plus mała kuchnia. I szwagra teść chce wynająć dom, 3 pokoje kuchnia łazienka niby za 400 albo 500 stOw. I się zastanawiamy czy teraz przed porodem się wyprowadzać tym bardziej że na pewno remont będzie potrzebny. Niby jest nawet szansa na sprzedaż więc głęboka się nad tym zastanawiam. Tak bardzo bym chciała mieszkać sama, ale mam obawy. Mąż mówi ze on mnie nigdy nie zrozumie. Niby bardzo chce ale zawsze mam jakieś ale.... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza

WISIENECZKA
Ja miałam duży, dylemat, przepakowywałam się 3 razy, aż w końcu zostałam przy jednej dużej. W piątek jak trafiłam do szpitala i na porodowkę to mąż wniósł ją na tę salę, położne się nie zdziwiły, jedynie jedna poprosiła żeby wynieść ją do szafy rodzinnej bo to wieloosobowa sala porodowa a jak torba będzie potrzebna to dadzą znać. Nie była, teraz na patologii pod moim łóżkiem grzecznie leży i nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny!
Jak wyłożyłam wszystko na łóżko to stwierdziłam, że nie ma szan żebym zmieściła się do małej.. a dwóch nie mam. Pozostaje jedna duża, może i dobrze wszystko będę mieć w jednym miejscu. Tym bardziej, że większość rzeczy jest dla mnie, dla Tymka mam tylko ciuszki na wyjście, trochę pampersów, chusteczki, krem i rożek.
Mam nadzieje, że też nie będą krzywo patrzeć na mnie z tą torbą ;)

Powiedźcie mi jeszcze proszę ile bierzecie podkładów/podpasek poporodowych? Kupiłam 2 paczki, ale może do szpitala 1?

A i oczywiście w te gacie jednorazowe się nie mieszcze... nie mówiąc już o jakimś luzie i miejscu na podkład... Jakie polecacie, takie luźniejsze żeby czuć się swobodnie?

Pauka89 to nie wiedziałam, myślałam że to kontynuacja. Jednak mam nadzieję, że z pomocą rodziny jakoś sobie poradzimy czy to na początku czy na końcu ;)

Misia1994 to bardzo fajna okazja dla Was! Nie myśl tyle tylko się pakuj :) Nie ma to jak sami sobie.

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,a co Wy na porodowke zabieracie??
Bo jak ja lezalam teraz pare dni w szpitalu to dziewczynie z sali pozwolili wziac tylko recznik i zel pod prysznic,nic wiecej!!dlatego nie wiem co tam zabieracie na sam porod!

U mnie trzeba 2paki podkladow,ale ja spakowalam 1bo juz miejsca nie mam,moj dowiezie. Ee teraz czuje,ze jeszcze spokojnie 2tyg dzwigania malenstwa mnie czeka. Nie czuje jakbym miala zaraz rodzic. We wt ide na ost wizyte.

Odnośnik do komentarza

EmMadlen zamiast pieluszek tetrowych na porodówkę weź ręcznik, najlepiej taki, który bez żalu potem wyrzucisz. dobrze by było gdyby był w kolorze różu lub czerwieni, tak żeby dzieciaczkowi kojarzyło się z łonem matki ;)

u nas taki ręcznik jest na liście rzeczy, którą dostaliśmy od położnych. recznik jest nagrzewany pod cieplarką i po porodzie nakrywają nim maluszka jak leży z mamusią :)

Odnośnik do komentarza

Pauka ja rodze pierwszy raz wiec sie moze guzik znam ale nam położna mówiła zeby zabrac na porodówkę oddzielną torbę i w niej wziąć wodę, pomadkę ochronną, koszulę, jakies landrynki, mozna wziąć zel do pochwy, moze oliwkę do masażu, jakis reczniczek do przecierania potu itp.. W praktyce to chyba u mnie wyglada inaczej bo podobno nawet wody nie moge się napic:/ a ja w ogole zastanawiałam się gdzie się podziewa moja torba jak ja rodze i kolezanka która tam rodziła powiedziała ze leży spokojnie pod łózkiem gdzie rodzę, to się uspokoiłam bo jednak człowiek by chciał miec pod reką parę rzeczy chociaż chusteczki czy cos..
agitsguciop ja chyba podobną mam wielkość torby plus ten kuferek mam nadzieję ze sie spokojnie w to zmieszczę. A u mnie w szpitalu są podkłady wiec w razie co jak mi zabraknie to bede miała szpitalne..Siostra mi mówiła ze po jednym dziecku tak mocno krwawiła ze w ciągu godziny zuzyła 8 sztuk! masakra..
agitsguciop a u Ciebie ok? w sensie chłopa sie pozbyłaś z domu, dajesz radę sama i w ogole ?

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Mnie też wczoraj zaczęły brać te pierwsze skurcze przepowiadajace.

Ja narazie zapakowalam tak:
Majtki jedna paczkę
Podkłady też jedną
Ręczniki kąpielowe jeden duży i jeden mały
Wodę do picia
Kosmetyczke
Tantum Rosa
Jednorazowe podkłady higieniczne
Pampersy
Wkładki laktacyjne
2 biustonosze do karmienia
3 koszule
Sztućce i kubek
Ciuszki (u nas nie muszę mieć swoich ale mój synek zapowiada się malutki to wolę zabrać parę żeby się nie utopil w tych szpitalnych )

Muszę jeszcze dokupić kapcie jakieś no i husteczeki nawilżane i nie wiem już co jeszcze

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...