Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anka83

Prezent na 50-te urodziny!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jeszcze dla kogo ten prezent, bo wiadomo że kosmetyki czy też perfumy zawsze się sprawdzają. Ja właśnie szukam prezentu dla taty i jednak zdecyduję się na Prada perfumy męskie - Ceneo.pl dobrze że ich tutaj znalazłam, bo nie wiem gdzie bym kupiła taniej. Wiadomo że różne są ceny w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klementyna432

Ja kupiłam dla swojego faceta voucher na przejazd sportowym autem w [reklama usunięta]. Duży wybór aut i lokalizacji torów także każda z nas na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla swojego faceta :) Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Wszystko jest łatwo i szybko a zadowolenie mężczyzny gwarantowane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym wieku, to koniecznie coś dla relaksu, np. jakiś duży telewizor, najlepiej 4K :D ja zainwestowałem ostatnio w 55-calowego Sharpa. Nie jest to może obecnie popularna firma, jednak miała swoje lata świetności, a teraz stara się wrócić do czołówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To bardzo mocno uzależnione od preferencji obdarowywanej osoby, ale jeśli nie kupujemy czego dla rozrywki, to warto podarować coś dla zdrowia. Ja sprawiłam mojej mamie ciśnieniomierz, bo zawsze miała problemy z ciśnieniem. I owszem, miała jakiś tani model, ale postanowiłam kupić coś z wyższej półki. Wiem,że jej byłoby szkoda na to pieniędzy, a jednak dobry sprzęt ma się na lata, no i jakość zupełnie inna. Znalazłam fajny model w sklepie [reklama usunięta] i była naprawdę bardzo zadowolona. Zresztą służy jej cały czas :). Ale to może być też jakiś pakiet badań, może zabieg, o którym ktoś myśli, ale jednak odkłada? Chyba zadbanie o zdrowie jest lepsze, niż kolejny kubek albo inne niezbyt przydatne gadżety?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bricelle

O ile mama lubi takie rzeczy. Moja mama za nimi nie przepada tak więc nie wiem czy byłaby zadowolona.

Proponowałabym zabrać mamę do jakiejś fajnej restauracji na coś słodkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezent na 50 urodziny to może koszulka z własnym nadrukiem może być ciekawym pomysłem w internecie jest wiele firm co takie sprzedają nawet na allegro. Ja kiedyś zamówiłam taką dla swojej mamy maga była zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz23

Ja polecam klatkę naalkohol -  alkoklatka tak zwana ze strony [reklama usunięta] na prawde coś bardzo ciekawego i kreatywnego

Edytowane przez Wywijaska
Zamieszczony link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość plastic girl

mojej mamie kupiłam złotą lokosuszarkę od babyliss, bardzo jej się spodobała. Można nią kręcić i suszyć od razu, super szybko układa się włosy, modelowanie jak od fryzjera. Sprzęcik ma jonizację i nawet zimny nawiew.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomiria

Mojej mamie na urodziny kupuję zwykle porzadniejsze rzeczy bo wiem, ze ona sama lubi oszczędzać i raczej sobie niczego porządnego dla siebie nie kupi.

Polecam jakąś ładną torebkę.

Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurcze to okrągła liczba!  A jaki masz budżet? Może złóż się z kilkoma osobami na porządny ekspres do kawy? My taki kupiliśmy teściowi, zamówiłam w sklepie goga-gastro.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Manilke

Wszystko tak naprawdę zalezy od funduszy. Przy mniejszych funduszach można po prostu kupić kwiatuszka oraz czekoladki. Jesli ktoś ma zdolności plastyczne moze zastanowić się nad stworzeniem czegoś dyi, jednak sama nie mam takich umiejętności tak więc odpusciłam sobie moje wypociny

Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ŚwistakPakuje.pl

Elegancki będzie personalizowany prezent! Świetnie sprawdzi się album na zdjęcia z piękną okładką!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...